Mati Szert "Little Boy" - premiera tytułowego singla z debiutu

video
dodano: 2021-09-30 23:00 przez: MaxFloRec (komentarze: 0)

Little Boy” to 4. i jednocześnie tytułowa zapowiedź debiutanckiego albumu Matiego Szerta. Wstępna data premiery krążka nowego reprezentanta śląskiej wytwórni zaplanowana jest na koniec października. Do tego czasu w MaxFloSklepie trwa pre-order płyty, a wśród bonusów znajdzie się EP-ka „Ticket 13”.

Tracklista dodatkowego krążka dołączanego do przedpremierowych zamówień zawierać będzie 10 pozycji. „Ticket 13 to ściśle limitowana, undergroundowa EP-ka Matiego Szerta, którą tyski raper nagrał w 2020 r. Oprócz niej zamawiający album „Little Boy” otrzymają też autograf artysty oraz zestaw wlep. Pre-order dostępny jest pod adresem: http://bit.ly/2Z4vAQ1

Little Boy” to metaforyczne odniesienie do kryptonimu bomby jądrowej, która została zrzucona 6 sierpnia 1945 r. na Hiroszimę. Nawiązanie to widoczne jest zarówno w klipie towarzyszącym premierowemu singlowi, jak i na okładce debiutanckiej płyty. Osiemnastoletni raper zaprezentował dotychczas 3 numery pochodzące z tego krążka: „Voila”, „Ale dziś piękna pogoda” oraz „Błędnik”, za każdym razem pokazując trochę inną część swoich umiejętności – od braggowych, przez storytellingowe aż po poetyckie nawijki. Najnowszy numer powstał na bicie TRK, a teledysk do niego zrealizowała ceniona w środowisku ekipa Grube Filmy.

Mati Szert - Little Boy | prod. TRK | LITTLE BOY

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>