The Exchange od Snipes czyli europejski międzynarodowy Cypher!

video
dodano: 2021-10-21 20:00 przez: Mateusz Gzyra (komentarze: 0)

Druga edycja przesiąkniętego trapem challenge’u połączonego z cypherem ujrzała światło dzienne!

The Exchange, to produkcja Soundbooth pod patronatem niemieckiego sklepu i portalu internetowego Snipes. W drugiej edycji europejskiego cyphera producenci podsyłali swoje beaty, a ten jeden zwycięski stał się podkładem muzycznym pod przesiąkniętą trapem nutę czołowych europejskich zawodników.

W utworze drugiej edycji pojawili się artyści z pięciu europejskich krajów. Benyjr, raper nowej generacji z La Florida z Katalonii (Barcelona, Hiszpania), Lazza, bardzo utalentowany oraz popularny raper i producent (Mediolan, Włochy), GUY2BEZBAR, wschodząca gwiazda nowej generacji francuskich raperów (Paryż, Francja), Elias, zyskujący sławę niemiecki raper pochodzenia Kongijskiego (Dusseldorf, Niemcy) oraz Murda, turecko-holenderski raper, znany również jako Murdaworld (Rotterdam, Holandia). Całość numeru wyprodukował Keys G, włoski producent z Mediolanu, zwycięzca Soundbooth beat challenge’u. Producent ten zaliczył już w przeszłości współpracę, chociażby z Axosem, kontrowersyjnym raperem z włoskiej stolicy mody.

Pierwsza edycja „The Exchange” odbyła się 19 grudnia ubiegłego roku. Udział w niej wzięli: Sevn Alias (Amsterdam, Holandia), Miami Yacine, raper wchodzący w skład drezdeńskiego KMN Gangu (Dortmund, Niemcy), Leto, członek duetu PSO Thug (Paryż, Francja), Morad, czołowy przedstawiciel gatunku moombahton w Europie (Barcelona, Hiszpania) oraz Vegas Jones, znany w Polsce ze współpracy z Żabsonem (Mediolan, Włochy).

Challenge polega na pobraniu beatu z w/w. numeru oraz nagraniu swojej zwrotki w jednym z podanych języków: francuskim, niemieckim, hiszpańskim, włoskim lub holenderskim. Całość należy wrzucić na Instagrama z oznaczeniem dwóch hasztagów: #SNIPESSOUNDBOOTH i #SOUNDBOOTHDE. Co zgarnia zwycięzca? Sprzęt do nagrywania o wartości 2 tys. euro, czas w profesjonalnym studio za tys. euro oraz wyposażenie od sklepu SNIPES o wartości tysiąca euro.

Poniżej zamieszczamy Wam numery z obu edycji! Dajcie znać jak wam podoba się akcja oraz sam challenge!

SEVN ALIAS x MIAMI YACINE x LETO x MORAD x VEGAS JONES - THE EXCHANGE // SNIPES Soundbooth Cypher

LAZZA x MURDA x BENY JR x GUY2BEZBAR x ELIAS - THE EXCHANGE (prod. Keys G) SNIPES Soundbooth Cypher

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>