Beteo z White 2115 we wspólnym kawałku zapowiadają najnowszy projekt Beteo – FREE AGENT, którego premiera już 31 maja 2024 r. Produkcją utworu zajął się multiplatynowy producent Pedro.
Teledyski
Teledyski
Ostatni tydzień to prawdziwa lawina płyt - nowe albumy wypuścili m.in. Guzior, Young Igi, Trill Pem i Ryfa Ri z Konerą, EP-ki dostarczyli Frosti i Znowu Tony, a z koncepcyjnym krążkiem wrócił Kamil Pivot. Nie brakowało też głośnych singli - utwory wydali m.in. O.S.T.R., Hinol Polska Wersja razem z Gibbsem i Vix.N'em, Tuzza z Assterem i Kabe, Kaz Bałagane, Pih z WSRH czy Beteo z White'em 2115. Sprawdźcie 10 płyt i blisko 40 singli z minionych 7 dni!
O tej współpracy mówiło się od dawna. Najnowszy singiel “PLIKI” to nawiązanie do hitowego “Naaajak” Malika Montany i Diho z 2016 roku. Za jego odświeżone brzmienie odpowiada Szamz. Obrazek do numeru zrealizował z kolei AKT13. Warto dodać, że współpraca Kosiora z Malikiem to również zapowiedź kolejnych muzycznych ruchów ze strony łódzkiego kolektywu w nadchodzących tygodniach.
Przy okazji premiery singla "4 RANO", słuchacze zaczęli zarzucać Zeamsone kradzież linii melodycznej z utworu "The Motto" Tiesto i Avy Max. Raper postanowił odnieść się do zaistniałej sytuacji.
Sztoss ponownie udowadnia talent do kreowania przebojowych refrenów. "Jak Co Noc" to idealna propozycja na nadchodzące ciepłe dni.
Mocne i nieoczekiwane przecięcie się światów. Pawbeats pojawił się na live'ie u Timbalanda, gdzie zrobił wielkie wrażenie na legendarnym producencie.
Hinol Polska Wersja zaprosił do swojego nowego numeru Gibbsa i Vix.N'a a efektem jest letni singiel, skłaniający jednak do refleksji. Teledysk zrealizowany został w Los Angeles.
Ten tydzień przyniósł płyty, które ucieszą fanów klasycznego rapu oraz bardziej alternatywnych brzmień. Nowe albumy dostarczyli donGURALesko, Kosi x Hades x 2k88 (jako Strata), Szymi Szyms, Kwiatek Haze (Hałastra) czy Gruby Mielzky i Pers. W singlach było nie mniej ciekawie - otrzymaliśmy utwory od OKIego, Zeamsone, Białasa i Gibbsa, Young Igiego, Kizo i Bletki, Dixon37, Feno, Kamila Pivota czy Dobrego Dzieciaka i White'a 2115. Sprawdźcie 6 płyt oraz blisko 30 singli z ostatniego tygodnia!
14-letni Bartek Wasilewski zwycięzcą XV edycji "Mam Talent!". Pochodzący z Płocka chłopak porwał jury, na czele z Agnieszką Chylińską.
Shhieda - tak brzmi ksywka najnowszego nabytku QueQuality. Młody raper debiutuje w wytwórni z singlem, w którym gościnnie udzielił się Opał.
Warszawski skład zapowiada nowy album. Ekipa Dixon37 powraca i prezentuje tytułowy singiel z nadchodzącego wydawnictwa.
Oto hołd dla ikon polskiego rapu! Plus prezentuje swój najnowszy utwór "Fundament", w którym gościnnie udzielili się Bilon HG oraz Onar. Ta wyjątkowa kooperacja to powrót do korzeni, pełen szacunku dla tych, którzy ukształtowali polską scenę rapową.
Już 24 maja premierę będzie mieć najnowszy album Guziora. Na kilka dni przed tym wydarzeniem Mati postanowił podzielić się z nami tracklistą.
Beteo prezentuje swój najnowszy singiel "HIGHWAY", który promuje wyczekiwany przez słuchaczy projekt "FREE AGENT". Utwór charakteryzuje się bardziej introspektywnym stylem, starając się rzucić nowe światło na osobistą ewolucję artysty i dotychczasowe przeżycia.
W nowym singlu White'a 2115 "Najmłodszy Książę" znalazły się wersy w stronę SBM Label - Białas postanowił odpowiedzieć na nie pełnym numerem na bicie Lanka.






































