Głośny

Głośny

video
dodano: 2014-09-26 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Kordaz/Woy-t feat. Głośny - Jak palmy w Long Beach (prod. Dj Pete)

Za oknem coraz mniej sprzyjająca aura. Nieubłagalnie zbliża się do nas szarość, a słoneczne dni będą jedynie wspomnieniem. Kordaz i Woy-t z ekipy Big Up Crew przy wsparciu Głośnego (Alkopoligamia.com) i Dj'a Pete'a mają dla Was coś, co zamieni każdy panujący klimat w lato, śnieg w słońce, a smutek w radość. Zapraszamy do odsłuchu!

kategorie: Hip-Hop/Rap, Relacje, Video
dodano: 2013-12-19 18:00 przez: Alkopoligamia.com (komentarze: 0)

6 koncertów, ponad 1200 uczestników i 10 godzin imprezy - tak w skrócie mozna opisać święto, które 7.12.2013 obchodzono w warszawskim Śnie Pszczoły. Wydawnictwo Alkopoligamia.com poprosiło MC-redaktora Jacka "Rymka" Markiewicza o podsumowanie tego eventu. Sprawdźcie czy zatarł motorynę.

dodano: 2013-07-16 19:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 7)

Jak się dysponuje takim potencjałem, muzyczną smykałką i flow jak Mes, nie dziwne, że każda płyta staje się wydarzeniem. Tym razem wydarzenie było odmienne, bo Mes postanowił szerzej zaprezentować nie tylko swoje egocentryczne przekminki, ale również, a może nawet przede wszystkim swoją (wcale niezłą jak na indywidualistę) ekipę. Album "Ten Typ Mes i Lepsze Żbiki" stał się okazją do zaprezentowania talentu Młodej Alkopoligamii, ale również wieloletnich reprezentantów wytwórni oraz przyjaciół rapera niezwiązanych z Alko'. Ten tydzień z kolei będzie okazją, żebyśmy my wzięli pod lupę dokonania, zarówno Mesa, jak i Żbików. A deserem będzie bardzo obszerny i bardzo ciekawy wywiad z Piotrem Szmidtem. Zapraszamy na alkopoligamiczny tydzień na Popkillerze!

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2013-01-11 12:10 przez: Alkopoligamia.com (komentarze: 0)
Zarówno cykl reportaży Stasiaka, jak i jego teledysk do utworu "Z miasta do miasta" były dotychczas dostępne tylko na stronie Orange. Teraz możecie obejrzeć te frykasy na youtube, co może mieć szczególne znaczenie dla zagranicznych Alkopoligamistów, dla których pomarańczowy odtwarzacz nie był zbyt łaskawy.  

Wywiady Stasiaka z takimi asami,  jak Łona czy Onar odsłaniają kultowe dla danego artysty miejscówki, a produkcja Witka Michalaka gwarantuje telewizyjny poziom wizji. Klip do utworu "Z miasta do miasta" to podsumowanie reporterskich wycieczek, oraz wielu koncertów, które zagrał Stejzi.
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2011-08-01 18:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 26)


Widok za oknem co prawda nijak na to nie wskazuje, ale mamy kalendarzowe lato - porę roku, która silnie wiąże się z muzyką, szczególnie jeśli jest to muzyka taka jak g-funk. Polscy specjaliści od tego brzmienia - Ten Typ Mes, Stasiak, Głośny i Chmurok przygotowali dla nas niespodziankę - numer zatytułowany "Zrzutka".

Tytuł wdzięczny i z pewnością nieobcy naszym czytelnikom, którzy wspólnymi mocami starali się ogarnąć sobie dobry melanż. Raz wypada to lepiej, raz gorzej. Jak wypadło Alkopoligamistom?