Compton's Most Wanted

Compton's Most Wanted

kategorie: Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2019-01-18 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Mc Eiht - lider Compton’s Most Wanted i żywa legenda z zachodniego wybrzeża, po raz pierwszy wystąpi w Polsce!

dodano: 2018-06-04 12:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Legendarna grupa z Compton powraca z nowym albumem, który ukaże się jeszcze w tym roku. Jak potwierdził MC Eiht dla HipHopDX, nowy krążek pionierskiego zespołu swoją premierę będzie miał w nadchodzące lato.

dodano: 2017-07-17 21:45 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 14)

W kolejnej części mojej wakacyjnej playlisty pozostajemy nadal w latach 2001-2010, kiedy nad zachodnim wybrzeżem zebrały się paradoksalnie czarne chmury i większość artystów tamtego okresu siłą rzeczy musiało zejść ze swoją twórczością do podziemia (czasem wręcz głębokiego), oraz nauczyć się działać na rynku niezależnym, wydając swoje projekty własnym sumptem. Mam świadomość, że przez ten fakt wasze radary mogły nie zarejestrować naprawdę sporej dawki ciekawych albumów i licznej gamy kozackich utworów, których skromny promil postaram się dzisiaj przedstawić... let's get it on!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2010-06-11 13:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 3)
Premiera "Which Way Is West", jedenastego albumu w karierze MC Eihta z Compton's Most Wanted, zbliża się wielkimi krokami, a my mamy dla was pierwszy singiel i klip z albumu. Tę informację możecie traktować jako dobrą muzyczną wiadomość, brzmi to tak jak miało.

Niedawno informowaliśmy was, że cały album produkować ma DJ Premier. Za ten track odpowiedzialny jest akurat Brenk, a Preemo ostatecznie ma być producentem wykonawczym całości.