MC Eiht - lider Compton's Most Wanted zagra w Polsce!

kategorie: Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2019-01-18 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Mc Eiht - lider Compton’s Most Wanted i żywa legenda z zachodniego wybrzeża, po raz pierwszy wystąpi w Polsce!

Kalifornijski raper zagra 10 marca w klubie Poziomy w Warszawie. Before i After party: WestCoastowy Dj set!

Bilety już dostępne, do nabycia on-line oraz w salonach Empik na terenie całego kraju. Uwaga: Ilość biletów jest ograniczona.

Aaron Tyler, bo tak naprawdę nazywa się Eiht, to postać nietuzinkowa. Sławę na zachodnim wybrzeżu zyskał jako jeden z dwóch MC-s w czteroosobowej ekipie Compton's Most Wanted, która przyniosła mu rolę A-Wax w głośnym filmie “Menace II Society”, a utwór “Streiht Up Menace" ze ścieżki dźwiękowej, który opisuje nieszczęśliwy upadek bohatera filmu w patologicznych warunkach amerykańskiego życia w centrum miasta, jest uważany przez wielu krytyków za magnum opus Eiht’a. Raper udzielił głosu Lance’owi "Ryderowi" Wilsonowi w grze Grand Theft Auto: San Andreas, a jego muzyka znalazła się w serii Grand Theft Auto, zarówno solo oraz jako Compton's Most Wanted.

Eiht jak dotąd wydał aż 13 solowych albumów w różnych labelach, a jego niezdolność do osiedlenia się w wytwórni przyczyniła się do dołączenia do Warzone, trio stworzonego przez Snoopa Dogga i składającego się z Goldie Loc’a, Kam’a i MC Eiht’a. W 2006 roku Eiht i grupa pojawili się na singlu "Candy (Drippin 'Like Water)" na albumie Snoop Dogg Tha Blue Carpet Treatment.

W 2010 roku MC Eiht współpracował z Bruno Mars nad remiksem "Straight Up Menace" na albumie Bruno Mars Doo-Wops & Hooligans. Remiks Bruno Marsa został także dodany do MC Eiht's Greatest Hits Album wraz z oryginalną wersją. W czerwcu 2011 roku MC Eiht wydał singiel "Fine By Me" z teledyskiem w reżyserii reżysera Hugo V, pod nową marką Year Round / Blue Stamp Records, należącą do nowojorskiego producenta DJ-a Premier’a.

W październiku 2012 roku MC Eiht pojawił się w utworze "m.A.A.d city", Kendrick’a Lamar’a, z debiutanckiej płyty “Good Kid” i wydał EPkę “Keep It Hood” nakładem BLUESTAMP MusicGroup.

Latem 2014 roku MC Eiht wydał singiel z The Outlawz, ex grupą Tupaca Shakura, zatytułowaną "Shut Em Down", która odnosi się do starych członków Outlawza Tupaca i Kadafi i jest częścią najnowszego albumu Eiht’a "Which Way Iz West", który zyskał ogromne uznanie krytyków i fanów gatunku.

Warszawski koncert będzie jedyną okazja na spotkanie oko w oko z legendą West Coastu!

Wydarzenie FB

zakatarzony białas
Mati, będziesz tam? Ogarniesz jakiś wywiad
Sadboy
kurna muszę tam jechać nie wiem jak ale muszę
Wnk
Siemanko . Orientuje się może ktoś czy będzie jakiś saport i do której będzie trwała impreza gdyż muszę się liczyć z dojazdem . Szkoda że 10 w niedzielę.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>