Rap Stacja Wolsztyn zagra też tego lata! Już za 2 tygodnie

"Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że mimo wielu przeciwności uda nam się spotkać jeszcze w tym miesiącu! Musieliśmy zmienić plany, dopasować się do nowej rzeczywistości, a przede wszystkich uwzględnić restrykcje nowego reżimu sanitarnego" - napisali organizatorzy krótko po niedawnych ogłoszeniach nowych wytycznych dotyczących wydarzeń kulturalnych. Tak więc Rap Stacja Wolsztyn zagra po raz piąty z rzędu, będąc jednym z niewielu festiwali tego lata!


To już piąta edycja festiwalu kultury hip-hop w jej pełnym wymiarze. Każdy kto odwiedził Wolsztyn potwierdzi wyjątkowy klimat wydarzenia – koncerty, jezioro i prawdziwy wakacyjny chillout. Tym razem zapraszamy w dniach 31 lipca-1 sierpnia.

LINEUP
31.07 (piątek)  PRO8L3M, Kali, Sarius, Tymek, Gedz, Dwa Sławy, The Gang Band, Kamel
01.08 (sobota) Paluch, O.S.T.R., Żabson, ReTo/Borixon, donGuralesko, Słoń, Malik Montana, Kartky, Sigma

Godzinowy rozkład występów znajdziecie w formie graficznej na dole newsa.

BILETY
Karnety online i bilety jednodniowe dostępne są wyłącznie na Ticketos. Uwaga – nie przeznaczamy osobnej puli na bilety jednodniowe. Możliwy jest sold out karnetów!
https://ticketos.pl/event/2789

Dwudniowe kolekcjonerskie karnety VIP dostępne bezpośrednio u organizatora, zamówienie można składać mailowo. karnetyrapstacja@gmail.com

Tak jak w zeszłym roku na VIPów czeka: wydzielona strefa VIP z widokiem na scenę, drink bar, leżaki, miejsca siedzące, parasole. Postawione zostaną również dodatkowe toalety tylko dla gości VIP. Przy wejściu osoby z biletem VIP będą obsłużone w pierwszej kolejności, każdy dostanie pamiątkową smycz z identyfikatorem.

Aktualne ceny:
Bilety jednodniowy - 90 PLN
Karnet - 160 PLN
Karnet VIP - 250 PLN

INFORMACJE
Brak ograniczeń wiekowych! Osoby poniżej 16. roku życia muszą przebywać pod opieką osoby dorosłej. Osoby niepełnoletnie mają absolutny zakaz kupowania i spożywania alkoholu na terenie festiwalu, pod rygorem natychmiastowego usunięcia z imprezy.

Uwaga! Zakup biletów poza oficjalnymi punktami sprzedaży stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie będą uprawniać do wejścia na teren festiwal. Nie korzystajcie aukcji, nie odkupujcie biletów od osób trzecich.

NOCLEGI
Oficjalnym polem namiotowym Rap Stacji będzie Camping „USTRONIE” w Karpicku. W bezpośrednim sąsiedztwie pola namiotowego znajduje się sporo pensjonatów, domków kempingowych, motele i hotele. Cały kompleks noclegowy położony jest w lesie sosnowym w pobliżu jeziora w odległości 1,5 km od terenu festiwalu. Między bazą noclegową a festiwalem będzie kursował bus i statek.
Rejestracja:: https://forms.gle/cpB4d2TDCWzpY2Sq8
Facebook: Camping Karpicko
Strona: http://www.camping.wolsztyn.pl/
Kontakt: camping@wolsztyn.pl

Galeria

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>