The Wall Warsaw Hip-Hop Festival

The Wall Warsaw Hip-Hop Festival

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap
dodano: 2014-10-27 17:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Quebonafide, Sokół, PRO8L3M - Szacunek (prod. N.M.E.T.) (audio)

Quebonafide, Sokół, PRO8L3M i Night Marks Electric Trio prezentują autorską interpretację utworu "Szacunek" z kultowego debiutanckiego albumu Molesty. Powyższy rework powstał specjalnie z okazji coverowego koncertu płyty "Skandal", który odbył się 12 lipca na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie, w ramach pierwszej odsłony The Wall Warsaw Hip-Hop Festival!

wydarzenie
dodano: 2014-08-29 17:51 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

W ubiegłym miesiącu w Warszawie miejsce miała pierwsza edycja The Wall Warsaw Hip-Hop Festival. Zanim zaprezentujemy Wam naszą fotorelację z tego wydarzenia mamy oficjalne video od organizatorów. Sprawdźcie jak wyglądał festiwal na kultowych Torach Wyścigów.

dodano: 2014-07-07 21:29 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

2cztery7 i Night Marks Electric Trio prezentują autorską interpretację utworu "Sztuki" z kultowego debiutanckiego albumu Molesty. Poniższy rework powstał specjalnie z okazji coverowego koncertu płyty "Skandal", jaki odbędzie się 12 lipca na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie - w ramach pierwszej odsłony The Wall Warsaw Hip-Hop Festival.

wydarzenie
kategorie: Imprezy, News, Video, Patronaty
dodano: 2014-07-07 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Na piątej edycji Street Market, 12 lipca na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie spotka się ponad 30 przedstawicieli najważniejszych polskich labeli wydawniczych, popularnych i niszowych marek odzieżowych oraz branżowych sklepów muzycznych i płytowych. Targi towarzyszą wyjątkowemu wydarzeniu muzycznemu, czyli pierwszej odsłonie The Wall Warsaw Hip-Hop Festival. Wstęp na Street Market jest darmowy!

wydarzenie
dodano: 2014-07-05 13:00 przez: RHW Artists (komentarze: 0)

Organizatorzy The Wall Warsaw Hip-Hop Festival ujawnili nowe informacje, dotyczące koncertowej części święta kultury hip-hop, jakie odbędzie się 12 lipca na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie. Pierwsze występy na głównej scenie rozpoczną się o godz. 16:00. W ramach showcase'ów rapowych wytwórni płytowych wystąpią:

wydarzenie
dodano: 2014-05-25 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Organizatorzy hiphopowego święta, które odbędzie się 12 lipca na stołecznym Torze Wyścigów Służewiec, łączą siły z Rap History Warsaw i zapraszają na OFICJALNY BEFORE/WARM-UP w postaci znanej, lubianej i sprawdzonej formuły THE VIDEOS BLOCK PARTY.

wydarzenie
dodano: 2014-05-19 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Ten Typ Mes i Zeus to kolejni artyści, którzy wystąpią 12 lipca podczas The Wall Warsaw Hip-Hop Festival na stołecznym Torze Wyścigów Konnych Służewiec. Tym samym dołączają oni do grona artystów ujawnionych przed długim weekendem majowym (Molesta Ewenement, Bisz/B.O.K, Hemp Gru, Rasmentalism, JWP/BC, Miuosh i Quebonafide).

dodano: 2014-05-07 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

"Skandal" Molesty to klasyk, który wychował wiele roczników polskich - a szczególnie warszawskich - słuchaczy. Godna uznania i odnotowania jest więc inicjatywa, którą zaplanowali organizatorzy The Wall Warsaw Hip-Hop Festival. Wzorem amerykańskich hołdów dla kultowych utworów i albumów zapowiedzieli oni bowiem, że finałowy koncert festiwalu będzie złożony z autorskich reinterpretacji "Skandalu" przygotowanych przez osoby takie jak Sokół, Tede, Eldo, 2cztery7 czy Rasmentalism, a wszystko to pod nowe aranżacje beatów ze "Skandalu", grane na żywo przez Night Marks Electric Trio! Jak prezentuje się pełna lista?

dodano: 2014-04-27 13:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Organizatorzy The Wall Warsaw Hip-Hop Festival ujawnili kolejnych artystów, którzy wystąpią 12 lipca na warszawskim Torze Wyścigów Służewiec. Do grona zapowiedzianych przed świętami Molesty Ewenement, Rasmentalismu, Bisza i JWP/BC dołączyli teraz Hemp Gru, Miuosh i Quebonafide. Bilety na koncertową część całodziennego wydarzenia trafią do sprzedaży we czwartek 24 kwietnia około godz. 14:00. Będzie je można zakupić w sieci sprzedaży internetowej www.ebilet.pl i www.biletin.pl oraz w całej Polsce w stałych punktach sprzedaży sieci ebilet.pl (link do punktów: http://www.ebilet.pl/punkty.php), a także w Salonach Empik. Szczegółowe informacje znajdziecie w rozwinięciu.