Street Market

Street Market

wydarzenie
dodano: 2014-12-12 16:49 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Szósta edycja Street Marketu, największych targów hip-hopowych i streetwearowych, już 13 grudnia w klubie 1500m2 do wynajęcia. Z okazji zbliżających się świąt organizatorzy zdecydowali się wesprzeć Świętego Mikołaja – w centralnym punkcie targów stanie wielki worek na prezenty od wystawców, odwiedzających, ale również artystów i innych aktywistów środowiska hip-hop i kultury miejskiej. Wszystkie uzbierane w ten sposób podarunki przekazane zostaną dla potrzebujących dzieci w ramach akcji charytatywnej One Day Gwiazdka. Wstęp na targi jest bezpłatny!

wydarzenie
kategorie: Imprezy, News, Video, Patronaty
dodano: 2014-07-07 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Na piątej edycji Street Market, 12 lipca na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie spotka się ponad 30 przedstawicieli najważniejszych polskich labeli wydawniczych, popularnych i niszowych marek odzieżowych oraz branżowych sklepów muzycznych i płytowych. Targi towarzyszą wyjątkowemu wydarzeniu muzycznemu, czyli pierwszej odsłonie The Wall Warsaw Hip-Hop Festival. Wstęp na Street Market jest darmowy!

kategorie: Hip-Hop/Rap, Imprezy, News
dodano: 2011-10-28 20:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)
Już w sobotę kolejna impreza z cyklu Rap History Warsaw: The Videos, jednak zanim nadejdzie wieczór a klub przejmą DJ-e organizatorzy zaplanowali nietypową i naprawdę wartą uwagi akcję. O co chodzi?

"Niemal od samego początku Rap History Warsaw suszyliście nam głowy o kolejne roczniki mikstejpów. Płyty i koszulki z naszym logiem znikały ze sklepów błyskawicznie i wciąż byliśmy zasypywani prośbami i pytaniami o kolejne egzemplarze. Widzimy więc, że liczy się dla Was nie tylko impreza przy dobrej muzyce i jej walor - nazwijmy to szumnie - edukacyjny, ale że wśród Was jest też spore grono osób o duszy kolekcjonerów, zainteresowanych gromadzeniem hiphopowych artefaktów i około-muzycznego merchandise'u. Specjalnie z myślą o Was pod egidą RHW startuje giełda lub - jak to woli - "pchli targ". Raz na jakiś czas Urban Garden użycza nam swej przestrzeni, aby wszystkie osoby, które chcą kupić, sprzedać lub wymienić się przedmiotami i gadżetami, związanymi z kulturą hip-hop, mogły to uczynić w cywilizowanych warunkach i przyjaznej atmosferze."