Rano dostaliśmy diss od Aspiratio, teraz pora na błyskawiczną odpowiedź od Białasa.
Polska
Polska
Po serii dissów, spotkaniu na Warsaw Challenge i chwilowej ciszy dostajemy kolejny atak od Aspiratio Crew, tym razem zobrazowany klipem.
Chada, Bezczel i Z.B.U.K.U. nazwali swój wspólny projekt "Kontrabanda", co nie spodobało się trójmiejskiej ekipie o tej samej nazwie. Efektem diss pt "Chada, Bezczel, Z.B.U.K.U.", zobrazowany klipem i wsparty komentarzem "Prawdziwa Kontrabanda a nie jakieś podrabiańce".
Koldi równie błyskawicznie odpowiedział Filipkowi na wczorajszy diss, ten natomiast zadeklarował, że beef jest zakończony.
Szybkie ataki, szybkie odpowiedzi. Przedwczoraj dostaliśmy diss Filipka, wczoraj odpowiedź Koldiego, dziś trzeci numer w tym konflikcie. Poniżej także post, który Filipek zamieścił krótko przed publikacją tracku.
Wczoraj po serii obustronnych komentarzy Filipek wystosował diss w stronę Koldiego. Reprezentant Alcomindz odpowiedział dość szybko, bo dostaliśmy dziś numer "Wstawaj Filip".
Po serii obustronnych komentarzy czy subliminali doczekaliśmy się dissu. Znany z bitew freestyle'owych Filipek zaatakował reprezentanta Alcomindz, Koldiego, dodając do numeru także opis:
Dostaliśmy po jednym dissie od SB Maffiji i Śliwy ("Gotujem kompot" i "Lunch time"), a teraz do konfliktu dołączyć postanowił Bandura z Aspiratio Crew, który wziął udział w pierwszym numerze zawierającym zaczepki do SB czyli "Fake MC"...
Wczoraj rano w reakcji na facebookowy wpis Śliwy otrzymaliśmy diss od SB Maffiji. Już dziś mamy odpowiedź od Śliwy - czyżby w końcu czekał nas beef pełen szybkich ataków?
W miniony weekend Śliwa ostro wypowiedział się odnośnie SB Maffiji, na odpowiedź składu nie trzeba było długo czekać. W Internecie pojawił się właśnie diss zatytułowany "Gotujem kompot" a wraz z nim informacja o nowych projektach spod szyldu SB.
Złe wieści ze Szczecina. Jak czytamy na profilach FB Bonsona i Projektu Nasłuch: "Nadal w to nie wierzymy ale niestety tak się stało. Na zawsze odszedł od nas nasz kochany brat Orzeu. Jest to dla nas niesamowita strata niemniej zawsze będzie z nami a pamięć o nim nigdy nie zaginie. Spoczywaj w pokoju. Kocham Cie Bracie..."
Nieaktywny od jakiegoś czasu szczeciński raper KrzyHu, mający na koncie legal w MyMusic i numery z Pezetem, Jamalem czy Żółfiem z Fenomenu postanowił wypuścić w Sieć swój diss na Solara/Białasa. Powód? "Dobrze mi z tyłu tej sceny, nie ma mnie tutaj wcale ale tym razem coś powiem - Nikomu nic nie robię, a ktoś szuka dziury w całym" - napisał KrzyHu, a chodzi o to, że w tym tygodniu na fanpage'u duetu pojawił się link do klipu KrzyHa "Zdradzony przez ojca pożegnanie" z dopiskiem "jedna z największych pajacówek w historii polskiego rapu".
Autor kultowej już w wielu kręgach "Siły Miasta", polski Jay-Z Pikej czyli Piotr Kukulski dissuje Tedego w odpowiedzi na wers z płyty "Elliminati". Co tu można dodać?
"Jestem poza poza poza tym wszystkim" - nawijał Filip (Finta) z Kwadratury Koła w starym hicie, który swego czasu gęsto śmigał na telewizyjnych playlistach i jak widać były to w pełni prawdziwe wersy, bo informacja o Jego śmierci kilka dni temu przeszła zupełnie bez echa w muzycznych mediach... Do nas trafiła z obozu Radia Kampus, gdzie Filip w ostatnich latach pracował jako realizator dźwięku i jedyne co wiemy to, że zmarł tragicznie na Sycylii. R.I.P.
Wokół odejścia Kaliego z Firmy było dużo wątpliwości, a sami zainteresowani do tej pory milczeli - dziś ukazuje się numer, który przerywa to milczenie. Czyżby szykował się beef wśród ulicznych raperów?





































