Bezczel do Szpaka: "Zapraszam na solóweczkę"

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-01-01 16:11 przez: Kontakt (komentarze: 6)

Na ostatniej prostej 2018 roku Internet rozgrzała wymiana zdań między Bezczelem a Szpakiem, będąca swoistym ciągiem dalszym wersów Szpaka z numeru "Alicja". Zastanawialiśmy się czy rozwinie się to w regularny beef...

Bezczel: "Szpaku jest parówą, już z nim nie nagram"

Szpaku obśmiewa Bezczela, ten odpowiada: "Dupa zaboli jeszcze mocniej"

Tego jeszcze nie wiemy, na razie Bezczel podsumowując 2018 rok dodał na końcu swoich noworocznych życzeń zaproszenie 'parówek' na solóweczkę. Dokładny screen znajdziecie poniżej - podobnie jak całą wcześniejszą wymianę zdań.

[Edit: Ciąg dalszy -> Szpaku dissuje Bezczela! "Solóweczka"]

WYBIERZ NAJLEPSZĄ POLSKĄ PŁYTĘ GRUDNIA - GŁOSOWANIE

Galeria

ucho
XD
maniek0
I znowu bedzie beef w jedna strona, Bezczel go zle jednym kawalkiem. W beefie moze w koncu uslyszymy prawdziwlo glos Szpaku a nie ten mega z tuningowany na plycie. K..., wtf? posluchajcie sobie 1-2min wywiadu z tym typem, i poscilem po chwili jego kawalek szokak jabym sluchal 2 roznych gosci. I kolejny raz to nie wyrownany beef, jak nie tak dawno Bialas to ci kibola z Warszawy, gdzie ta forma rowna po 2 stronach, Jak Onar z Tede czy Peja Tede to byly dobre rowne kawalki, ablo jak ktos pamieta Pih z Pan Duze P.
Duihdhk
I to właśnie tak się drodzy państwo szuka afery jak fejm się wypala. W tamtym roku Maxim wydał diss na którego Bezczel nie odpowiedział. Typ mija się z prawda i wszystko traktuje wybiórczo. Udaje typ jakiegoś prawilnego choć sam dużo zamiata pod dywan. Kwintesencja tej złej strony polskiego hip hopu. Hipokryzja pełną gębą.
XxDd
A besczel na solo przyjdzie z torebką z klipu szumaher?
Sicku
Obowiązków ;D
igi
Wbijajcie na Youtube i sprawdzajdzie diss od Szpaka

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>