Kafar Dixon37: "Nie chcę by nasi fani ganiali fanów SB i odwrotnie"

Kafar i Rest opowiedzieli w najnowszym wywiadzie o dopiero co odbytym beefie z SB Maffiją - usłyszeliśmy o tym, jakie będą skutki konfliktu a czego należy uniknąć.

"Fani się znowu podzielą. Część ludzi mówi, że muzyka powinna łączyć - może i powinna, ale poglądy na życie, powody jej robienia i jakaś tam prawda zawsze niestety tych ludzi dzieliła i to tak będzie. Raczej te dwa światy się nie dogadają, tak było i tak niestety będzie" - mówi Rest w rozmowie z Rapnews (video na dole artykułu).

A Kafar dodaje: "Ja tylko chcę żeby się fani nie pozabijali, bo to jest sprawa między ekipami, między poszczególnymi osobami i żeby nie dochodziło do sytuacji, że nasi fani będą ganiać fanów SB czy coś takiego, albo SB naszych. Pół żartem pół serio, ale zupełnie nie o to chodzi i tu trzeba zachować zdrowy rozsądek i brać odpowiedzialność za słuchaczy. Nie mamy po 16 lat, więc powinniśmy to wiedzieć i ważyć słowa"

Przebieg wydarzeń w beefie:

Rest "Chwast polskich głośników"

Bedoes "0:45"

Białas "Sprostowanie"

Bedoes uzupełnia "0:45" komentarzem: "Ostatni raz o tej sytuacji"

Rest Dixon37 komentuje odpowiedzi Bedoesa i Białasa

Kafar Dixon37 "Vanish"

Białas "dixD"

Kafar Dixon37 "Incognito"

Białas "Outro"

Kafar Dixon37 "Memento mori"

Bonus RPK o beefie Dixon37 - SB Maffija: "Bezsens"

Dixon37 vs SB Maffija - co wydarzyło się w Nobocoto?

Człowień: "'Outro' Białasa to najlepszy diss od VNM-Jimson"

Wujek Samo Zło: "Beef z Białasem to jak kopanie się z koniem"

Proceente: "Dixony trochę nie przygotowały się do tego beefu"

Video z cytowaną powyżej wypowiedzią znajdziecie poniżej, temat beefu zaczyna się w 11:30:

WYWIAD: Rest X Kafar DIXON37 o wspólnym albumie i beefie z SB Maffija

Booooooba
Pierdoli kafar zmienił gadke pod taką która odpowiada temu co powiedział białas tfu
Kefir
Ból dupy bo ktoś robi rap pod hajs i rapuje o tym a co kurwa nie modna? W cebulandii ciemnogrodzie typowe Polaczki zawsze zazdroszczą czemu w USA każdy ma to w dupie i propsuje się jak ktoś robi hajs
GibGibon
Kurwa amebo intelektualna Polska to nie Stany. Nie o zazdrość tu chodzi A o realia. Tu dostaniesz co najwyżej kosę pod żebro A nie kulkę w serce. Wkurwiaj mnie strasznie takie typy jak Ty pierdolące że w stanach to w stanach tam to nosz kurwa ogarnij to że nie żyjemy w Ameryce. Spoko jak chcą w Pl rapu na zasadach ameryczki to niech beefy też będą na tamtych zasadach Ale pytam czy naprawdę tego chcesz ?
Immortal Tech
Spokojnie, Dzieciaki zarobiły pierwszy raz w życiu pieniądze bo nigdy nie pracowali, to się podniecają ze 100 tys zł, tyle ze w stanach biorą i pół miliona za koncert, a większość z raperów tam uważaloby zarobki polskich raperów za żałosne bo więcej zarabiali na ulicy haha za bardzo dają się ponieść wyobraźni, w studio udają gangsterów ale w życiu to zwykli tchórze

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>