Białas też odpowiada Restowi na diss na Bedoesa!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-11-09 09:32 przez: Mateusz Natali (komentarze: 12)

Co za tempo wydarzeń - o północy Rest zdissował Bedoesa, 2,5h później dostaliśmy odpowiedź od członka 2115 a 5,5h później parę słów od siebie dorzuca Białas w swoistym "aneksie"!

Białas - Sprostowanie

jprdl
Myślę że dixony zepna dupsko i będzie diss całą ekipą, albo to albo będą musieli przeprosic bo żenada straszna i nawet ich słuchacze to widza xD
Obiektywny sluchacz
Co za dzbany, całą 3ke można raczej wrzucić do taczek i spuścić z górki...
Mariusz na prezydenta
Eloeloelo trzy dwa zero kongo ich najebie jak będą fikać:)
Artysta Raper
Białas nie umie tworzyć dissów
Michup
Imo białas rozjebał. Dobry bit, tekst spójny i zwiezły. Biorac pod uwage czas produkcji, propsik w chuj. Widac, ze Bialas to nie jest chlop z lapanki. Klasa.
Upadek
Po pierwsze zamknij mordę szczytu ten i ten to jest gówno białas i beodes dwa gówna na yt a po drugie kiedy rest nagrywał rapy to beodes na gówno mówił papa więc kurwa o jest o Chuj sto razy lepszy od niego a ten kurwa tyko wyje jak białas kurwa nwm na Chuj piszecie takie komentarze ochuja byle warte Chuj kogo to obchodzi więc wpierdalac małolaci jebani.
Bieda umysłowa jest na tym popkillerze
Słuchaj, wiek nie definiuje żadnego skilla. Widać, że jarasz się tymi swoimi Restami ale proszę Cię, pierdolisz takie głupoty, że aż mnie skręca. Co za ludzie mają dostęp do komentowania... mam czasen wyrażenie, że małpy zeszły z drzewa i ktoś im dał klawiaturę.
Blask łap
Białas się wjebał bo szuka afery i tyle w temacie
ANT
wyjaśnione
Pablo86
Kurwa gdzie do resta gdzie do dixonow. Każdy dobry chłopak wie co to dobry rap i przekaz elo dix37 jak zawsze dobry poziom
Jebac resta
No dobry rap i dobry przekaz ? Przekaz do tego bys sie stoczył idioto jebany uliczniaku z komentarzy.
Obiektywnie
Pseudoprawilniacy "dobre chłopaki". Kurwa leje z was w chuj bo jesteście spierdolinami po budowlance robicie 12h dziennie za 2k miesięcznie. Weekendzik pod "klatuwą" z piwkiem na ławce z takimi samymi spierdolinami. Na głośnikach leci w kółko trzymaj się młody zasad, sztywne kurwa zasady. To nie średniowiecze do chuja i człowieka mądrego charakteryzuje to w jaki sposób potrafi załatwiać konflikty. Zrozumcie kurwa idioci, że napierdalanie się z kimś to nie wyjście. Z resztą u Was może to jest na porządku dziennym bo kurwa nie potraficie zlepić zdania bez błędów ortograficznych. Białas nigdzie nie nazwał Was patusami kurwa chociaż jesteście nimi. Kafar widać, że kulturą nie błyszczy bo ocenia słuchaczy SB z góry jako pedały i cioty, a uwierzcie mi, że niejeden słuchacz SBM takiego patusa patyczaka nawąchanego jakimś tanim ścierwem z podwórka od Seby by go złamał jak zapałkę. Hipokryci jebani. Dixony wielce kurwa znają zasady. Macie wyprane mózgi przez słuchanie tego samego przez kilkanaście lat o przykrym życiu i sztywnych zasadach. No i oczywiście zajebcie jeszcze szczura w kipe i dalej słuchajcie jakie życie to jest smutne i jak jest ciężko na osiedlach. Musiałem to z siebie wyrzucić bo NIE ZAPOMNIAJMY, że była cisza od lutego. Bedoes kurwa przeprosił za swoje zachowanie. Ciekawe czy Wy kurwa nie robicie niczego głupiego w przypływie emocji, euforii czy różnych stanów emocjonalnych. I żeby nie było znam dużo osób uliczników którzy mają kurwa swoje zasady, ale są to normalne zasady typu: mlodszgch, słabszych się nie rusza, kobiet się nie rusza. Ale to co kurwa 3/4 fanbase'u dixa reprezentuje to jest jebana porażka. Jedyne co umiecie kurwa napisać to to, że "tylko prawdziwy rap a nie jakieś pedały SB". Macie trociny w mózgu i tyle. Jebać patologie. I jeszcze jedno nie mam nic do ludzi którzy żyli w patologicznym klimacie jeżeli się kurwa zachowują jak ludzie nie zwierzęta. Pamiętam jak w lutym przeczytałem jakiś komentarz od jakiegoś prawilnego Seby z osiedla "będę napierdalal wszystkie kurwy w bluzie SB", ani kurwa razu nikt do mnie nie podszedł. Przez kabel i po kablach jesteście tylko mocni. Obudźcie się obrońcy kurwa 30 letnich bram w kamienicach. Spierdolicie sobie życia. Pamiętaj, że wszystkiego co słuchasz jakby kształtuje twoją osobowość. Elo i zawsze będę po stronie prawdy. Jakby SB zjebało bym przyznał Wam rację. Póki co SB rozjebało na łopatki. Dixony jedyne co umieją to powyzywać słuchaczy SB, bialasa, bedoesa. Ps. Pisalem na telefonie na szybko bo już kurwa nie mogę czytać tych wypocin od patusów. Mimo wszystko życzę wszystkim żebyście się wyrwali z tego gówna. Nie wpierdolili się w dilerkę, kradzieże i kryminał czy jakiś streetfight bo nie na tym życie polega.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>