Białas i Lanek: "Sporo zarobiliśmy i zachłysnęliśmy się płytkim życiem i drogimi ciuchami"

"To wszystko, co pozornie jest piękne i się błyszczy niesie za sobą wiele negatywnych konsekwencji i w pewnym momencie przestaje być takie jakie wydawało się na początku" - tłumaczy Białas koncept okładki nowego albumu "Hyper2000", który dopiero co wypuścił wraz z Lankiem (widzimy tam huczną imprezę, jednak przedstawioną w matowych kolorach). Materiał dotyka poważniejszych tematów i rzuca sporo refleksji na ostatnie miesiące w życiu duetu...

"Jakoś w okolicach tej płyty i jeszcze poprzedniej udało nam się zarobić dość dużo pieniędzy pierwszy raz w życiu i po prostu troszeczkę nam się oszalało - byliśmy zajarani bardzo takim konsumpcjonistycznym stylem życia, drogimi ubraniami. Generalnie dużo wszystkiego, takie bardzo płytkie podejście do życia, chwytanie tylko złudnej chwili i szukanie pozornego szczęścia w rzeczach, w których go nie ma. Ale żeby się o tym dowiedzieć musieliśmy to po prostu przeżyć - stąd taka refleksja." - tłumaczy współzałożyciel SB Maffiji.

Poniżej posłuchacie także o tym, jaki numer jest najważniejszy i najtrudniejszy na płycie, czy ciężko było Białasowi poruszać bardzo osobisty aspekt walki z alkoholizmem a także w czym pomaga mu ciągła muzyczna aktywność. Wypowiedzi pochodzą z czwartkowej konferencji prasowej zorganizowanej w Studio U22 w ramach Piątków z Nową Muzyką ZPAV, pytania zadawała Magda Dubrawska.

Białas i Lanek: "Sporo zarobiliśmy i zachłysnęliśmy się płytkim życiem i drogimi ciuchami"

incoG
Co by o nich nie gadać, to od zera wjebali się na sam szczyt. Także, nawet jeśli nie zawsze za muzykę, to za to co w niej osiągnęli szacunek się należy.
polski rap gówno
już skończyłeś im spijać śmietankę z kija?
polski rap gówno
wypierdalać pedały się pakować w dupę nawzajem, bo z rapem nie macie nic wspólnego.
szast_prast
Białas zaczął robić ujowe rapy taka prawda.chociaż tekściarz dalej niczego sobie.jakaś zajawka czymś kiepskim ze stanów pewnie
Słuchacz
Zajebista mocno osobista płytka
w
To ich najlepsza płyta.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>