Białas wspomina emigrację zarobkową w klipie "Polack"

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-09-17 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Po roku od premiery "POLONu" Białas & Lanek wracają z nowym materiałem, który trafi na półki sklepowe już 5 października 2018. Trzeci singiel zatytułowany "Polack" to powrót do czasów emigracji Białasa, który wyjechał na tzw. "saxy", żeby finansować swoje muzyczne marzenia i po raz pierwszy spotkał się z niechęcią ze względu na swoje pochodzenie. Video zrealizowane pod okiem Lanka można obejrzeć na oficjalnym kanale SBM,

BIAŁAS & LANEK - POLACK [official video]

Tagi: 

jprdl
Nikim tak nie gardze jak tym jebanym hipokrytą. Nagrywa płyte o rzucaniu ćpania - rok pozniej wersy ze wciaga koks. Wszedzie podkresla ze przestał pić i to była dla niego życiowa rewolucja, a bez problemu da sie znalezc jego aktualne zdjecia z jakims alko w lapie. Szczytem bezczelności było nagranie cyka blyat w którym jebał ludzi lansujących się gucci kiedy on byl tak naprawde jedna z pierwszych osob w polskim erape ktorzy sie do tych ubran tasowali. Jebac.
aks
abstrachujac od muzyki nie wiem czy bizi kuma ale w usa to ma polack pejoratywe zaczeie i cokolwiek slabo to wyglada
aks
abstrachujac od muzyki nie wiem czy bizi kuma ale w usa to ma polack pejoratywe znacznie i cokolwiek slabo to wyglada
Pecewiak
Przecież o tym jest ten kawałek, że w UK gardzą imigrantami z Polski.
fat_mike
Rzadko spotykany przyklad idealnej rownowagi: tekst rownie chujowy jak teledysk.
ODB RIP
Akurat to nie prawda, że gardzą imigrantami w UK, to bardziej ta cała patologia, która wyjechała z naszego kraju robi tam burdel. Ukrywają sie po wyrokach, żyją na zasiłkach. Spotkałem tam wieszkośc życzliwych ludzi, a jedyne dziwki to byli Polacy, którzy tam sie zachowują jak w zoo. Co do samego Białasa to popieram pierwszy komentarz, konsekwencją osiągnął swoje ale do rapu to on sie nigdy nie nadawał.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>