Wspólna płyta Białasa, Bedoesa i Quebonafide?

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-08-30 17:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 12)

Projekt zapowiadany przez Quebo, Białasa i Bonsona jako BBQ jednak ujrzy światło dzienne? Aktywność Białasa na InstaStory na to wskazuje. Raper został zapytany poprzez instagramowe pytania, czy jest szansa na to, aby BBQ jednak wyszło. Odpowiedział: TAK, oznaczając także Quebonafide i... Bedoesa! Czy to oznacza, że płyta "BBQ", pierwotnie planowana z Bonsonem, ukaże się w zmienionym składzie? Czekamy na więcej infomracji! 

Przypomnijmy, że w 2015r. Bonson w wywiadzie z my3miasto mówił o projekcie: "Mieliśmy taki plan już wcześniej i na chwilę przerwaliśmy, bo ja nagle zacząłem nagrywać numery na solówkę. Spokojnie, bardzo chcemy to zrobić, a wiadomo - ja, Quebo i Białas jesteśmy raperami, którzy raczej nie mają problemu z pisaniem. Znaczy Quebo trochę zapracowany jest teraz, ale z tego co rozmawiamy też ma na to zajawkę i to na pewno wyjdzie. A jak wyjdzie, to już grubo będzie."

 

 

reklama
polski rap gówno
tego pedalskiego gówna za chuja nie sprawdze. bonson by tam poziom podciągnął ale słuchać tego zachrypniętego prosiaka smutnego i bedocwela co się użala tylko nad sobą to nie mam zamiaru
TERMINATOR 3000 BRUTTO
Bonson nie ma czasu na takie GÓWNO. W październiku wychodzi album z TKZetorem i Głową (pmm).. Niech Białas i Bedocyc sami ciągną swój komercyjny wózek z gównem.. A Quebo to w cieniu Taco itd.
papilot
Gimbom to az stulejki zaskwierczą kurwa a gimbusiarom sie soki z pizdy na pięty poleja przeciez kurwa. 3 jebane sprzedajne beztalencia... No kurwa nie moge sie doczekac. Kiedy myslisz, ze polski rap nie upadnie juz nizej wiedz kurwa, ze upadnie jeszcze nizej.
NaczelnySłuchaczGabarytowy
Polać mu! I nie żałować!
Cebulak
Białas zaczął nawijać jak na Chleb mówiłeś BEB. Jak już to 2 beztalencia a nie trzy tak w woli ścisłości. Pozatym jakie beztalencia jebany baranie. Każdy nagrywa se z kim chce. Masz klapy na oczach wypierdalaj.
Rapkiller
Witam na rapkillerze. Balas to gimbus rozumisz gimbus, który non stop dissuje siebie i zaprzecza sobie w co drugim kawałku, taki byle rym dla rymu i najlepiej kseruje co jest modne w pophopie. Tylko takie cwoki jak ty mogą się tym jarac w gwoli sścisłości baranie cebulaku poza tym jebac cie tepaku i całego rapkillera
piski i piski
tylko te piski i piski.. quebo propsuje bo dobry raperzyna ale reszty składu nie bardzo.. sory.
jprdl
Po sukcesie taconafide można się było spodziewac tego typu kolaboracji, jeszcze pewnie Paluch i Kali na horyzoncie. Jebać, gardzę, rap to obecnie sam w sobie łatwy hajs ale te kurwy rapery ciągle kminia tylko jak najlepiej zarobić i się nie narobić. No ale nie ma co się dziwić skoro rynek jest oparty na dwunastolatkach które kupują płyty tego rapera na którego akurat jest moda, nic tylko wyciskać hajs bo przeciez ile jest wart szacunek takich słuchaczy. Ciekawe czy to pierdolnie czy nie, w takim tempie rynek powinien w miarę szybko zostać całkowicie wyeksploatowany no ale możliwe w sumie że okaże się studnia bez dna
Eldoka
Morda spermiarze i pakować lepiej zeszyty bo zaraz do szkoły. Que Rozjebie wam cZaszki :)
savalas
to będzie najgorsza płyta w historii polskiego pophopu
s.
Dobre :) Było hiphopolo teraz pophop.
Ok
Popkiller starszych zdjec nie dalo się wygrzebać?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>