Kafar Dixon37 dissuje Białasa!

dodano: 2018-11-13 14:41 przez: Kontakt (komentarze: 14)

Rest zapowiedział, że nie będzie już nic nagrywał... jednak zrobił to Kafar! Członek Dixon37 opublikował przed chwilą diss wymierzony w Białasa!

Dotychczasowy przebieg wydarzeń:

Rest "Chwast polskich głośników"

Bedoes "0:45"

Białas "Sprostowanie"

Bedoes uzupełnia "0:45" komentarzem: "Ostatni raz o tej sytuacji"

Rest Dixon37 komentuje odpowiedzi Bedoesa i Białasa

KAFAR DIXON37 "VANISH" (DISS BIAŁAS) prod. mwsk&, skrecze: BDZ

Si
I bardzo dobrze Dix !!!
Elo
I Zajebiscie
Kurt Rolson 47
Patologiczne skurwysynki powinni zaprzestac istniec. Won trusku od Bialasa i reszty ty obsrany kondonie. Leci minus pod filmem ! ludzie otworzcie oczy przeciez te dinozaury to dno dna!!!!!!!!
Si
haha dzieciaku idz wracaj odrabiać lekcje na jutro a kondonem obsranym to jest ten twój bedoes i jego Gang 2115 dzieciaku i szacunku więcej do weteranów sceny do legend czyli dixonów .... To sa raperzy a nie youtuberzy dzieciaku i nie będą płakac jak im dzieciaki bedą minusować kawałki dawać łapki w dól haha Po 3 do kogo ty mówisz ludzie co dzieciaku ...???
Dickson
To sa raperzy a nie youtuberzy? To po chuj nagrywają do każdego gowna klip?
Ziomek
Nie lubię sb mafija ale niestety muszę przyznać że białas ma rację
krirst
kurwa 2018 a jakis pseudo gangster co se dupe kuje zatrzymał się życiowo w 2006
Bradley
Autopocisk ale sebixy i tak beda bić brawo.
Pewne
Ale białas go zjadł :)
incoG
FAKTY: 1. Argumentów 0 2. Robote w tym "dissie" zrobił DJ, połowa tego "numeru" to jego dobre cuty 3. Klip do dissu... Niby może być, ale po co? Żeby pokazać jaką to ekipę się ma za plecami? Tyle znaczysz, ile sam znaczysz. Nie z bandą, która ma kominiary itd. Pewnie przy większym przypale, by się wystrzelali nawzajem, ale póki co na klipie sztywno - tak trzymać! W sumie track jest tak krótki, że bez klipu to byłby skit chyba, także fajnie, że jest klip. 4. I po co latasz z tą serwetką na gębie ciągle? Baby z nosa chowasz czy dziewiczego wąsa? Pewnie wróg publiczny nr jeden, się Al Capone znalazł kurwa (tu tak typowo hejtersko, ale wkurwia mnie ta kominiarka) 5. Trochę siara przypierdalać się do małoletniego leszcza dla Was na liścia. Dużo raperów było oburzonych po słowach obszczańca, a swoją napinką pokazujecie, że boli Was jednak jego sukces. Trochę tak to wygląda. Z drugiej strony ten przysłowiowy "liść na odmułkę" na pewno by mu się przydał, dla pokory... 6. Myślę, że to nie Wasz poziom Dixon37 i cała ta akcja rzuca na Was więcej cienia niż blasku. Jeśli myślicie, że dotrzecie i nawrócicie słuchaczy tego bedozaszczańca, to naprawdę jesteście w błędzie. Oni Was będą wyśmiewać, że spięte "Sebixy" się przyjebały. To pokolenie ma wszystko w chuju serdecznie. Inne, starsze osobistości z rap gry nie traktują tam tego koncertowego zajścia poważnie w żaden sposób i zwyczajnie to zignorowały, a Wy w ich oczach też jesteście powodem do śmiechu, no bo gdzie kurwa czołgiem do malucha? A Białas jest tu 100% górą, bo trzepie na małolatach flote, więc on tu wygrywa, patrząc biznesowo. I muzycznie też samobója sobie wjebaliście. Białas na tym polu spokojnie Was zniszczy. Waszą muzykę ceni się za treść, nie za technikę. Uliczny rap jest tak SZTYWNY, że słychać to nawet na bitach. PODSUMOWANIE - > 2:0 dla Białasa, Dixon37 przegrywają, a bedozjeb drutuje sędziego i płacze przy tym z radości
37
Kafar Dix oddany słusznej sprawie!!
TERMINATOR 3000 BRUTTO
Brawo Kafar! Należało się tej gejówce!
Jakoś tak
normalne chłopaki > odmieńce prawilniacy > pozerzy marsz niepodległości > pride parade postawienie do pionu > toleracja osiedle > jutub street credit > wizerunek siła fizyczna > zasięgi w social mediach liść na odmułkę > poklepywanie po plecach siłownia > urojony trap house polskie realia > whiggerski mokry sen rap dla ziomków > rap stargetowany na konkretne grupy nastolatków zwłaszcza emo jedzenie kabanosów > straszenie kabanosami rap za kierownicą > trap w bagażniku
Jebac bialas
Jebac ta kurwe bialasa

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>