Bonus RPK o beefie Dixon37 - SB Maffija: "Bezsens"

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-11-15 09:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Beef między członkami Dixon37 a SB Maffiji rozpalił w ostatnich dniach scenę i podzielił odbiorców - podobnie jak ten, który toczył się na początku roku. Co o konflikcie uważa Bonus RPK, znający obie strony konfliktu? Raper został o to zapytany przez fanów w dyskusji na FB...

"Nie interesuje mnie ta szopka... Mam większe problemy na głowie niż rozterki raperów na youtubie :D" - napisał krótko jednemu z fanów Bonus, zapytany o opinię. W odpowiedzi pod pytaniem drugiego rozwinął się trochę bardziej, szerzej nakreślając swoje zdanie o beefie: "Bezsens. Zamiast nagrywać dissy, to wydaje mi się, że lepiej tą energię zamienić w jakiś fajny numer, który sam się obroni. Teraz kawałki, które mają na celu komuś pocisnąć, odwracają uwagę od naprawdę dobrych wartościowych numerów. Rozumiem, że w Polsce fani lubią takie aferki. Wielu uważa, że dissy są nieodłącznym elementem rap gry. Ja jednak jestem zwolennikiem charakternych solówek, a nie publicznego oczerniania w sieci"

Pod tym wpisem jeden ze słuchaczy napisał też, że "Białas niektóre utwory ma naprawdę dobre, ale ten Bedoes to jest naprawdę przesada", na co warszawski raper odpisał "a jednak szaleją za nim tłumy i dzieciaki utożsamiają się z jego muzyką.. O gustach się nie rozmawia ;)"

Wczoraj: Bonus RPK o nagrywkach Peji z Young Igim czy Young Multim

Dotychczasowy przebieg wydarzeń w beefie:

Rest "Chwast polskich głośników"

Bedoes "0:45"

Białas "Sprostowanie"

Bedoes uzupełnia "0:45" komentarzem: "Ostatni raz o tej sytuacji"

Rest Dixon37 komentuje odpowiedzi Bedoesa i Białasa

Kafar Dixon37 "Vanish"

Białas "dixD"

Kafar Dixon37 "Incognito"

***

Sprawdź też: nasz najnowszy wywiad z Małachem i Rufuzem - a w nim:
Z czego wynika to, że Małach/Rufuz i Polska Wersja narobili tyle szumu klasycznym rapem? Jak czują się kontynuując historię legendarnego Studia Schron? Czego najwięcej nauczyli się od Sokoła i Prosto? Czy po świetnym odbiorze "Proverbium" Małacha nie kusi, by mocniej iść w stronę solową?

Małach/Rufuz - wywiad: Czego nauczyli się od Sokoła i Prosto? (Spot-Talk #6 @Distance.pl)

reklama
Jolowpierdolo
Cyrk na kółkach.. Jeden lepszy od drugiego.. Dobrze ze przynajmniej bonus i paru innych trzyma poziom wypowiedzi i nie kąpię się w takim szambie, Essa!
Peja
A Ty zamknij pizde
Tede
Ssij wora
MacieKzWuTangKlanu
"Charakternych solówek" no właśnie... Balas potrafi wyskoczyć na solo jedynie ze Śliwą bo to mu właśnie proponował podczas pierwszego beefu (więc skończcie go bronić, że chłopaki z miasta go straszą wpierdolem bo to niedorzeczne). W tym beefie sam robi z siebie ofiarę sugerując że chcą go bić a biedny waży tylko 80kg więc przejmuje taktyke swoich "kochających inaczej" kolegów z sb... No kurwa żalosny jest. W dodatku szczeka jak pinczer a jak przyjdzie co do czego to zasłania się oplaconą ochroną.... I gdzie tu mowa o charakterze?
Jacax
charakternych solówek mordo, z kontekstu tego tekstu wynika jasno, że bonusowi chodziło o solowe albumy a nie walenie się po mordzie :D
MacieKzWuTangKlanu
Nieeee... Tu nie chodzi o solowe albumy, mordo, zapewniam Cię :)
gzzz
Przecież Śliwa sam powiedział że z ekipą wjadą na co białas wyszedł do niego a on się obsrał na rzadko. Tutaj kolejna akcja dixony też poczuły że pewnie coś mogą ugrać i się prują, a jak w rapie argumentów brak to straszą wpierdolem. Raperzy płacą za ochronę nie od dzisiaj, zobacz sobie co 50 cent odpierdala na koncertach to ci może klapki z oczu zlecą i jeszcze jedno to że ci goście zapierdolili testo pod dietę, nie znaczy że są "solidni" rap gra nie takie akcje widziała i nie takie betony były upierdalane. I tak macie szczęście że niema tutaj ameryczki bo cieńko by się to dla jednych jak i drugich skończyło ;)
XD
Jak można porównywać jakichś polskich łaków do 50centa, który jest jednym z najpopularniejszych raperów na świecie XDDDDDDDD

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>