Bonus RPK o nagrywkach Peji z Young Igim czy Young Multim

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-11-14 09:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Premiera numeru Peji z Young Igim czy zapowiedzi kooperacji z Young Multim i Beteo wywołały burzę komentarzy. O opinię na temat tych niecodziennych muzycznych zderzeń zapytany został przez jednego z fanów Bonus RPK, który również dopiero co zaskoczył listą gości na swojej płycie.

"Peja to mądry facet i zasłużony raper. Jeśli uważa to za dobry ruch i tak czuje to ja mu kibicuje. Niech każdy robi co chce i niech nikt nikomu nic nie nakazuje" - napisał Bonus w dyskusji na swoim fanpage'u.

***

Już 18.11. darmowy koncert wieńczący warsztaty Druga Strona Ulicy: Sztuka Niepodległa - na scenie klubu Poziomy pojawią się Hemp Gru, Peja i Waldemar Kasta. Więcej szczegółów na wydarzeniu FB.

Sprawdź też:

Peja: "Igi i Multi są bardziej autentyczni niż wielu szanowanych graczy na scenie"

Peja: "Gdy byłem w wieku Multiego wielu skreśliło mnie na starcie"

Bonus RPK i szalona lista gości - Pezet, ReTo, Quebo, Sokół, Sarius i inni...

#MuremZaBonusem - mocne wsparcie sceny (Tede, Peja, Quebo, Sokół, Włodi, Borixon i inni)

Sokół o wyroku Bonusa RPK: "Ta sprawa dotyczy każdego z nas"

Peja: "Stare barany robią trap jednocześnie dyskredytując młodych"

Young Igi o numerze z Peją: "Słuchałem go jeszcze za dzieciaka razem z tatą" (tylko u nas)

WłóczyKij
W moim widzeniu rzeczy jest tak: młodzi raperzy ze względu na presje i nieprzychylność starszych artystów rap sceny uciekają się do nagrywania piosnek z veteranami hip-hopu (jak np. Young Igi/Multi z Peją , Bedoes z Eldoką , Otsochodzi z Włodim) żeby zdobyć społeczne uznanie i aprobatę ich działań. Nie jest to ani dobre ani złe , to po prostu dynamika zmieniających rytmów czasu. Dobrze, że młodzi artyści wspólnie tworzą z ich starszymi kolegami, ponad podziałami, aczkolwiek mogą to być czysto egoistyczne pobudki przestraszonych chłopców by zachować swoją twarz na niepewnym gruncie. Sam nie wiem co kieruje tymi chłopcami , mam nadzieje, że mają czyste intencje w tej grze. Pozdrawiam tych co uważnie przeczytali te słowa. PS. Nic nie przyjmować, Nic nie odrzucać ! Peace
FRU
Odnoście pierwszych linijek twojego komentarza CAŁEGO W SUMIE ^^ to myślę ,ze musieli oni zdobyć wpierw uznanie Peji czy Włodiego. A to już jest wyczyn! Sam przyznaj. A tym samym zachęca to ludzi do sprawdzenia innych ich kawałków. Jak i jednego tak i drugiego mc, bo działa to na korzyść obojga. I bez wątpienia daje jakiś respekt. Sam wole jednak kawałki gdzie weteran nagrywa z drugim starym wyjadaczem. Ale jasne są też kolaboracje z młodymi, które tez mi lezą jak ulał. Lubie i słucham nowych graczy ale co tu dłużej pierdolić! Wole nowe nagrania tych starych.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>