Empire Music Studio

Empire Music Studio

video
dodano: 2016-05-16 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Sobota i Matheo ewidentnie są od dłuższego czasu "w gazie" - konsekwentnie rozwijają muzyczne pomysły, pnąc się z kolejnymi projektami coraz wyżej. Z duetem porozmawialiśmy o płycie "Sobota", albumie "Empire Force One", występie u Kuby Wojewódzkiego, współpracy z legendami polskiej muzyki czy nagraniu na bicie Timbalanda...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-04-26 15:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 14)

Przy okazji filmików prezentujących pracę nad numerem "Świat u stóp", który Popek, Sobota i Matheo nagrali na bicie Timbalanda na płytę Empire Music Studio mieliśmy okazję zajrzeć do nowojorskiego Daddy's House (kultowego studia P. Diddy'ego) i usłyszeć, jak zachwycony zwrotką Soboty Mike "Daddy" Evans (manager Timbalanda i szef Timbaland Productions) stwierdza, że szczeciński raper przypomina mu 2Paca. Jak skomentował tę sytuację sam Sobota?

dodano: 2016-04-22 15:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Timbaland, Rytmus, Papoose, Popek, Sobota,Ten Typ Mes, Paluch, Quebonafide, VNM, Waldemar Kasta, Żabson, SB Maffija czy 2sty - to tylko niektóre postaci obecne na "Empire Force One", albumie inaugurującym działalność nowego labelu muzycznego Empire Music Studio i zarazem "półproducenckiej" płycie Matheo. Całość materiału można już odsłuchać online!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2016-04-19 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Tracklistę płyty Empire Music Studio x Matheo poznawaliśmy stopniowo, teraz otrzymujemy ją w pełnej okazałości - a tam obok siebie takie ksywki jak Timbaland, Rytmus, Papoose, Ten Typ Mes, Paluch, Quebonafide, VNM, Popek, Sobota, Waldemar Kasta, Żabson, SB Maffija czy 2sty...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-04-19 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Na ukazującej się w ten piątek płycie "Empire Force One" znajdziemy numer nagrany przez Popka, Sobotę i Matheo na bicie Timbalanda. Sobota i Matheo skomentowali tę wyjątkową współpracę w najnowszym wywiadzie...

dodano: 2016-04-17 17:45 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Dlaczego: Po nagranym przez doskonale znane trio "Świecie u stóp" w kolejnym klipie promującym "Empire Force One" pora na zastrzyk świeżej krwi i łączone video do dwóch numerów autorstwa Żabsona. Teledysk metaforycznie opowiada pewną historię, równocześnie prezentując dwie muzyczne twarze młodego MC - najpierw osobistą i refleksyjną, a potem wykręconą i ekscentryczną. Premiera płyty już w piątek 22 kwietnia! Preorder.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2016-04-16 16:16 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

"Pisaliśmy, że Timbaland wyprodukował dla nas singiel z udziałem Popka, Soboty i Matheo, który usłyszeliście w ostatni wtorek? To miło nam dodać że to nie wszystko - na ukazującym się już 22.04. "Empire Force One" znajdziecie również drugi numer na bicie Timbo - tym razem będzie to solowy utwór w wykonaniu Tego Typa Mesa!" - czytamy na profilu Empire Music Studio!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2016-04-14 18:19 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Każdy kto śledzi karierę VNM'a od czasów podziemnych doskonale zna jego charakterystyczne metafory i zdjęcie ze ścianą obklejoną punchami - punchami autorstwa ówczesnego wielkiego idola V'a, nowojorskiego kota Papoose'a. Po latach obaj spotkają się we wspólnym numerze na płycie Empire Music Studio!

video dnia
dodano: 2016-04-12 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 20)

"Świat u stóp" to główny singiel promujący album Empire Music Studio x Matheo "Empire Force One", który ujrzy światło dzienne już 22.04, inaugurując działalność EMS. Numer, który Popek, Sobota i Matheo nagrali na bicie Timbalanda jest definicją podejścia Empire - to osobisty, refleksyjny, ale przede wszystkim zawierający zastrzyk motywującej energii track, który mówi jasno "możesz osiągnąć wszystko, a czy to zrobisz, zależy jedynie od Ciebie". Równocześnie z teledyskiem rusza preorder albumu.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2016-04-11 17:03 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

W celu nagrania wokali do wyprodukowanego przez Timbalanda numeru "Świat u stóp" Sobota i Matheo udali się aż do Nowego Jorku, gdzie odwiedzili studio należące do samego P.Diddy'ego. Od kilku dni na profilu FB Empire Music Studio obejrzeć mogliście videorelację z pobytu w NY, dziś pora na jej ostatnią i najważniejszą część, czyli wizytę w studio!

Co się tam działo? Zobaczcie sami - zdradzimy tylko, że odwiedził ich Mike 'Daddy' Evans, który zachwycony zwrotką Soboty stwierdził, że przypomina mu on nawijkę 2Paca i błyskawicznie wyszedł z propozycją kolejnych kooperacji!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2016-04-07 17:45 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

W tym tygodniu Empire Music Studio ogłosiło, że na albumie "Empire Force One" pojawi się wspólny numer Popka, Soboty, Matheo oraz tajemniczego gościa specjalnego. Okazuje się, że jest nim sam Timbaland!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2016-04-05 17:45 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

W ubiegłym tygodniu otrzymaliśmy info o nadchodzącej płycie Empire Music Studio x Matheo "Empire Force One", krzyżującej czołówkę polskiej sceny i zagranicznych gości - wiemy, że pojawią się tam Rytmus, Paluch, Quebonafide czy donGURALesko a kolejne informacje wyglądają nie mniej ciekawie...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2016-03-31 16:37 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)
Od dłuższego czasu można było podejrzewać, że nadciąga coś dużego - szczególnie, gdy nadejście Imperium dodatkowo zapowiedział Matheo. Pojawiały się głośne single, intrygujące zapowiedzi a słuchacze zastanawiali się, co tak naprawdę kryje się za szyldem "Empire Music Studio". Teraz możemy uchylić rąbka tajemnicy...
 
video
dodano: 2015-05-10 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

"Zaznaczyłeś dzisiaj “X”? To spoko, ale i tak nic się nie zmieni. Jak mówi stare powiedzenie – nie hejtuj graczy, hejtuj grę. Na pocieszenie mamy nowy singiel z udziałem Palucha, Quebonafide i Matheo – Agonia. Utwór może być traktowany jako komentarz do wyborów, jednak nie jest to jedyna interpretacja. Kawałek jest trzecim singlem wypuszczonym przez nowy projekt/wytwórnię – Empire Music Studio." - czytamy w informacji prasowej. Razem z premierą singla rusza nowa odsłona strony internetowej Empire Music Studio – www.empiremusicstudio.com

video
dodano: 2015-01-03 16:35 przez: Mateusz Natali (komentarze: 16)

Kolejna odsłona projektu Empire Music Studio, który krok po kroku odkrywa nam nowe karty. Dziś jest to wspólny klip Gurala i Matheo.