Video Dnia: Popek x Sobota x Matheo x Timbaland "Świat u Stóp" (Empire Music Studio)

"Świat u stóp" to główny singiel promujący album Empire Music Studio x Matheo "Empire Force One", który ujrzy światło dzienne już 22.04, inaugurując działalność EMS. Numer, który Popek, Sobota i Matheo nagrali na bicie Timbalanda jest definicją podejścia Empire - to osobisty, refleksyjny, ale przede wszystkim zawierający zastrzyk motywującej energii track, który mówi jasno "możesz osiągnąć wszystko, a czy to zrobisz, zależy jedynie od Ciebie". Równocześnie z teledyskiem rusza preorder albumu.

Empire Music Studio jest nowym, tajemniczym projektem na scenie muzycznej i wytwórnią nie uznającą granic muzycznych ani geograficznych. Empire powstało po to, by stać się pomostem pomiędzy rozmaitymi gatunkami muzycznymi i odległymi środowiskami, reprezentowanymi przez artystów z różnych części świata. Stare łączy się tu z nowym, a mainstream z podziemiem. Do inaugurującego działalność projektu "Empire Force One" zaproszono gwiazdy polskiej sceny, legendy światowego rapu i najciekawszych zawodników z krajów tak odległych jak USA, Słowacja, Portugalia, czy Wielka Brytania.

Usłyszycie tu takie gwiazdy jak Rytmus, Sobota, Popek, Paluch czy Quebonafide, młodych gniewnych w osobach Żabsona, Ad.M.y czy Kartky’ego, a gościem specjalnym jest Timbaland – jeden z najważniejszych producentów nie tylko hip-hopowych, ale i w całej muzyce rozrywkowej, którego brzmienie na dobre odcisnęło piętno na całym rynku, położyło fundament pod kariery takich osób jak Justin Timberlake, Missy Elliott, Aaliyah czy Nelly Furtado a z samego Timbo uczyniło megagwiazdę. 4-krotny zdobywca nagrody Grammy, autor multiplatynowych albumów oraz singli oraz zdecydowanie największa gwiazda, jaka kiedykolwiek pojawiła się na polskiej płycie hip-hopowej.

Gospodarzem i dowódcą albumu jest Matheo, uznawany przez wielu za najlepszego i najbardziej uniwersalnego producenta w polskim hip-hopie - odpowiada on za wyprodukowanie większości utworów, trzymał też artystyczną pieczę nad projektem, który nazwać można de facto jego "płytą półproducencką".

Patronat medialny albumu: KSW, Popkiller.pl, CGM.pl, Magazyn Vaib, Hip-Hop Nigdy Stop

XXX123
co wy kurwa promujecie?!
krakowiak
osz kurwasz ale gówno .... w sumie to czego sie po takim skladzie spodziewac
z rapem 17 lat
Popkiller? Poppromoter! ten kawałek jest tak słaby, że aż dziw, że scena ich nie je i nie opierdala. Bit Timbalanda i cała ta promocja z udziałem managera i porównania do 2paca są bardzo żenujące. Serce boli. Macie wpływ na to co jest słuchane, a przekazujecie małolatom gówno do słuchania. Wiadomo hajs się liczy przede wszystkim. Szkoda pisać więcej na temat tego gówna i tego często gównianego portalu promującego pop. Ten Mateo to co on tam robi? Przecież to jest poniżej krytyki. Czy Wy tego nie widzicie? Ja pierdole.
Urb
Came for this
Anonim
Wow gimby jeszcze w szkole czy jak bo nie widzę podniety ich wielkim królem brudasów. Dno dno popek od 60 piosenek to samo flow i wersy sobota tak sobie mateo nie
LB
Zaproscie Waca na EMS !!!
limk
zgadzam sie, chujowe strasznie
Artur Włodarczyk
Hej koledzy, zluzujcie majty. Przecież Mike Evans jasno zaznaczył że NIE MA POJĘCIA O CZYM TE SŁABIZNY GADAJĄ W TEKSTACH ale podoba mu się barwa głosu i flow np. Soboty. USA to mainstream pełną gębą a Wy czego oczekiwaliście, pierwszej Molesty?;--) hehe Matheo! Nie raz, nie dwa wracam do Little Moon i jaram się! Ale to twoje wycie na autotune to jakaś tragedia chopie! Ogarnij się, porzuć tych przećpanych degeneratów z gównem zamiast mózgu i idz w inna strone! Prosi Fan! Pzdrawiam
wTF
ciężko to przesłuchać
dj
"największa gwiazda, jaka kiedykolwiek pojawiła się na polskiej płycie hip-hopowej." ? A np. PREMIER u sokoła?
lax
premier , brother j , oc ag , wc ,
Anonim
Premier zjada dupa Timbalanda taka prawda
w_koko
Powinniśmy skończyć monopol popkilera na wiaromości hh.
pe
wszedłem tu pierwszy raz od jakiś 2 lat i widzę to... nie żałuje - do zobaczenia za x lat... [*]
bragga
HOLD UP TIMB STOP I SAID ITS ANOTHER MEMORIAL FOR MAKAVELI AND BIG POP
ojciec ostrego
uwaga nadaje zwrotke popka blab blalbalblal ram pam pam jebać hajs. hahahahahaha Beka ale promocja na poziomie wysokim. Mateuszku props. Nawet nie trzeba patrzec kto wrzuca ten news. Jak jest popek to na bank mateuszek krula wyznawca. Ale kawałek dobry..... nie no żartuje i hajtuje gówno. Nie pozdrawiam. Rap is Dead !!
zalpeel
wstyd promować takie cos.... gównix
wstyd
Wstyd
zekij
Fajnie że chłopaki tak się dobrali że wszyscy są na tym samym poziomie, trochę szkoda że jest to dno, ale przynajmniej poziom równy.
Lifestylez ov da Poor
Boże... jak Popek "wchodzi na bit" to mam wrażenie, jakby żul spod osiedlowego sklepu darł ryj. Sobota to porażka od początku, niech dalej jezdzi po kraju i gra remix ona tańczy dla mnie. Nie wiem jaki odłam rapu oni reprezentują ale wypromowali ich ci sami idioci co wszystkich discopolowców

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>