Popek, Sobota, Matheo oraz... Timbaland w nowym singlu Empire Music Studio!

W tym tygodniu Empire Music Studio ogłosiło, że na albumie "Empire Force One" pojawi się wspólny numer Popka, Soboty, Matheo oraz tajemniczego gościa specjalnego. Okazuje się, że jest nim sam Timbaland!

Jego zasługi dla światowej muzyki ciężko jest przecenić - to jeden z najważniejszych producentów nie tylko hip-hopowych, ale i w całej muzyce rozrywkowej, którego brzmienie na dobre odcisnęło piętno na całym rynku, położyło fundament pod kariery takich osób jak Justin Timberlake, Missy Elliott, Aaliyah czy Nelly Furtado a z samego Timbo uczyniło megagwiazdę. 4-krotny zdobywca nagrody Grammy, autor multiplatynowych albumów oraz singli oraz zdecydowanie największa gwiazda, jaka kiedykolwiek pojawiła się na polskiej płycie hip-hopowej.

 
Premiera kręconego w Londynie klipu do numeru "Świat u stóp" już we wtorek, a od jutra na profilu FB Empire Music Studio pojawiać będzie się 4-częściowa videorelacja dokumentująca pobyt Soboty i Matheo w Nowym Jorku, gdzie realizowali wokale do numeru w studiu należącym do samego P. Diddy'ego!

***

Empire Music Studio jest nowym, tajemniczym projektem na scenie muzycznej i wytwórnią nie uznającą granic muzycznych ani geograficznych. Empire powstało po to, by stać się pomostem pomiędzy rozmaitymi gatunkami muzycznymi i odległymi środowiskami, reprezentowanymi przez artystów z różnych części świata. Stare łączy się tu z nowym, a mainstream z podziemiem. Do inaugurującego działalność projektu "Empire Force One" zaproszono gwiazdy polskiej sceny, legendy światowego rapu i najciekawszych zawodników z krajów tak odległych jak USA, Słowacja, Portugalia, czy Wielka Brytania. Przypomnijmy, że w dotychczas ujawnionych singlach pojawiły się już takie postaci jak Rytmus, Paluch, Quebonafide, donGURALesko, Wuzet czy Porchy - a to dopiero początek...
 

Gospodarzem i dowódcą albumu jest Matheo, uznawany przez wielu za najlepszego i najbardziej uniwersalnego producenta w polskim hip-hopie - odpowiada on za wyprodukowanie większości utworów, trzymał też artystyczną pieczę nad projektem, który nazwać można de facto jego "płytą półproducencką". Album "Empire Force One" pojawi się na rynku w kwietniu, a obecnie stopniowo ujawniane są wszystkie związane z nim informacje oraz artyści zamieszani w projekt...

nero

waaaaaaaaaaaat?

:D

Artur Włodarczyk
Za piniądz kupisz wszystko, wątpie że Timbo katował ich cedeki do upadłęgo i stwierdził że to w chuj mega materiał. Mimo wszystko gratuluję albańczykom zdolności promotorskich i negocjacyjnych, w końcu wyszło, nie?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>