Premiery

Premiery

recenzja
dodano: 2017-12-14 20:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

"From the Bay like 40 and Dre, so Imma do it the major way" - nawija na nowym albumie G-Eazy. Nie da się ukryć, że ostatnie lata są dla rapera z Oakland jak sen, a jego kariera świeci dziś pełnym blaskiem. "The Beautiful & Damned" było płytą trudną i ważną - koniecznością udowodnienia, że Gerald nie chce być na scenie meteorem, tylko ugruntować swoją pozycję. Dzięki Sony Music Polska mieliśmy okazję osłuchać się z krązkiem przed premierą, oto nasze pierwsze wrażenie!

dodano: 2017-12-14 18:00 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Emes Milligan przedstawia odsłuch EP-ki "Chapter I", która jest dodatkowym krążkiem do albumu "Self-Made Man". Na płycie znajdziecie 9 numerów, które w całości zostały wyprodukowane i zarapowane przez samego Emesa. Na stronie www.queshop.pl dostępny jest jeszcze zestaw deluxe, który zawiera "Self-Made Man" wraz z prezentowaną właśnie EP-ką "Chapter I".

kategorie: Elektronika, News, Premiery, R&B
dodano: 2017-12-13 22:29 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)
Rok temu zadebiutowała EP’ką “Enuff”, "przykuwając uwagę wyjątkowym głosem i odważnym podejściem do współczesnego r&b. W styczniu światło dzienne ujrzy jej pierwszy album długogrający. Już dziś rusza preorder płyty Rosalie. “Flashback”! Zamówić możecie ją w sklepie Alkopoligamii. Oficjalna premiera zaplanowana jest na 19 stycznia!
Tagi:
dodano: 2017-12-12 17:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Tak jak w polskim rapie w listopadzie działo się bardzo dużo w stosunku do października tak w USA odwrotnie - premier było mniej, jednak nie brakło też mocnych pozycji. Waszym zdaniem najmocniejszy z nich okazał się Hopsin ze swoim "No Shame"!

Tagi:
dodano: 2017-12-12 14:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Listopad pod kątem polskich premier był naprawdę przepotężny - Paluch, donGURALesko, ReTo, Pjus, Otsochodzi, Adi Nowak & barvinsky, Rymcerze, Emes Milligan, Kafar Dix37, Karwel, Ńemy, Arab, Sarius... to tylko część osób, które wypuściły swoje nowe krązki w minionym miesiącu. Najmocniej z tego starcia wyszedł Waszym zdaniem ostatni z nich!

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2017-12-08 13:00 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)
Wspólne wydawnictwo zaprzyjaźnionych wytwórni Alkopoligamia.com oraz U Know Me Records to zapowiedź nadchodzących premier w obu oficynach. Świeże, niczym tytułowa lemoniada, utwory nakreślają plany kolejnych muzycznych ruchów. 
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2017-12-08 10:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Dla obu panów był to bardzo owocny i pracowity rok, Sean wypuścił swój czwarty longplay, a Young Metro współtworzył albumy chociażby z Gucci Manem, NAV'em czy Offsetem. Teraz zwieńczą udany okres wspólnym albumem-niespodzianką "Double Or Nothing", który promuje singiel "Pull Up N Wreck" z gościnną zwrotką 21 Savage. Premiera właśnie dziś, 8 grudnia.

video
dodano: 2017-12-07 19:00 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Z okazji rozpoczęcia preorderu płyty Mops x Dj Pete "Alfabet Mopsa"otrzymaliśmy dwa teledyski do jednego utworu pt. "Ostatni Dzień". Oba są bardzo różnymi interpretacjami warstwy lirycznej utworu.
Video #1 jest składającym się z ponad 3000 zdjęć obrazem zrealizowanym metodą poklatkową. Ujęcia do tej części powstały w Berlinie. Ta wersja przypadnie do gustu fanom bardziej light'owych produkcji. Video #2 to nagrany przez 9Liter Filmy szokujący teledysk w interpretacji Winiego, który przeznaczony jest dla słuchaczy o nieco mocniejszych nerwach. To od was zależy, który klip będzie bliższy waszym wyobrażeniom.

dodano: 2017-12-07 12:25 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Ostatni piątek listopada był naprawdę mocnym dniem dla hip-hopowych premier. Widać to także w notowaniu OLiS - spośród 4 pierwszych pozycji aż 3 zajęli raperzy, za to w siódemce załapał się jeszcze 4 hip-hopowy krążek!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2017-12-06 15:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 5)

Weteran południowej sceny uraczy nas swoim albumem tuż przed Świętami, a na nim znajdziemy takich gości jak Kendrick Lamar, J. Cole, Puff Daddy czy 2 Chainz. Premiera płyty 15 grudnia. Tracklista w rozwinięciu.

Tagi:
wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2017-12-06 12:00 przez: Patryk Lisowski (komentarze: 0)

Cira po dłużej nieobecności powraca na rynek z nowym projektem. Wydawnictwo będzie miało formę mixtape'u i oprócz Ciry usłyszymy wielu gości takich jak: Wujek Samo Zło, Hukos, Flint czy Proceente. "Taśmociąg II" powinien trafić do fanów w niedługim czasie, natomiast póki co poznaliśmy okładkę i tracklistę płyty.

Tagi:
video
dodano: 2017-12-05 21:52 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 1)

Dwa lata – tyle czasu minęło od tytułowych „Wampirów”. Długo. Może nawet za długo, ale dzięki temu słuchacze mogą być pewni, że nadchodzący materiał duetu Tymin x Kid został dopracowany w każdym detalu. Dzisiaj w sieci ukazał się nowy klip pt. „Żyć naprawdę”.

Pierwotnie chłopaki zakładali, że będzie to krótki album o urokach stosunkowo beztroskiego, studenckiego życia. Z uwagi na tak długi okres powstawania projektu, koncepcja zmieniła się. Krążek jest emocjonalny, ale na szczęście jego brzmienie jest takie, jakie zamierzano osiągnąć.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2017-12-05 20:40 przez: Marek Adamski (komentarze: 8)

Następca "The Marshall Mathers LP 2" będzie zawierał aż 19 kawałków, a wśród gości pojawią się chociażby Pink, Ed Sheeran czy Alicia Keys. Pełna tracklista w rozwinięciu.

Tagi:
dodano: 2017-12-05 19:40 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

W sieci pojawił się pełny odsłuch „O.P.P.S. Mixtape” - pierwszego solowego materiału Kordaza. Płyta wyprodukowana przez z Dj Pete’a ze Smagalaz oraz duet producencki Dynamic Breath (Expe oraz Tomasz „Hugiz” Moskalski) to eklektyczny materiał łączący w sobie wszystkie najlepsze elementy muzyki rap od lat 90 do czasów współczesnych. Gościnnie na albumie udzielili się: Mops, Kuba Knap, Kedyf, Dj Black Belt Greg, Dj Qmak, Kieru oraz Snake. Limitowane wydanie płyty można kupić wysyłając email na kordaz@wp.pl. W załączniku znajdziecie odsłuch materiału i tracklistę.

wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2017-12-05 18:00 przez: Patryk Lisowski (komentarze: 2)

Koniec roku w polskim rapie jest szalenie mocny i jest to niewątpliwie bardzo angażujący czas dla polskiego słuchacza. Natomiast w nowy rok wejdziemy razem z Bonsonem, który swój nowy album wypuści pod koniec stycznia.

Tagi:

Strony