Premiery

Premiery

dodano: 2017-02-24 16:30 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 2)

Stormzy może dziś odhaczyć z listy rzeczy do zrobienia pozycję "wydaj pierwszy album". Jego "Gang Signs & Prayer" pojawiło się na sklepowych półkach, a patrząc na sukces klipu do "Big For Your Boots" (ponad 7,5 miliona wyświetleń w trzy tygodnie) ten longplay nie przejdzie bez echa. Brytyjczyk umieścił na "GSAP" szesnaście utworów, wśród gości są Ghetts, Kehlani, J HUS, MNEK, Wretch 32 oraz Raleigh Ritchie. Możliwy jest już odsłuch wydawnictwa.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery, Video
dodano: 2017-02-20 18:01 przez: Kacper Szymański (komentarze: 0)

Dziś wystartował preorder fizycznego wydania epki Muflon "Napisy Końcowe". Do sprzedaży trafi limitowany nakład 300 sztuk wydawnictwa. "Napisy Końcowe" to zbiór wybranych nagrań Muflona, które zostały zrealizowane na płytę repera, która ostatecznie się nie ukaże. Dlatego epka nosi tytuł "Napisy Końcowe". Dodatkowo na epce znajdują się trzy utwory z gościnnym udziałem Muflona, nagrane w ramach innych projektów muzycznych.

dodano: 2017-02-20 11:00 przez: Piotr Sosienko (komentarze: 5)

Niedawno w sieć trafił nowy teledysk Everlasta - "Dazed". Jest to nagrany razem z Sick Jackenem (znanym z Psycho Realm) i Divine Stylerem singiel, który promuje najnowsze wydawnictwo Mr. White'a. Muzyk powraca z nowym materiałem po naprawdę długim czasie. Od momentu premiery "The Life Acoustic" minęły prawie cztery lata, a i nawet tamten album nie był w pełni nowym LP.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2017-02-18 15:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Pochodzący z Brooklynu i hołdujący jego rapowym tradycjom MC Saga, mający na koncie już m.in. wspólny album z Marco Polo, oraz czepiący garściami ze starego soulu i jazzu producent z Chicago Thelonius Martin właśnie puścili w świat pierwszy album jako duet.

Na "Molotov" gościnnie wsparli gospodarzy tacy wyjadacze jak Fashawn, Freddie Gibbs, Rapper Big Pooh czy znany ze współpracy z Mickiem Jenkinsem wokalista The Mind. Odsłuch całości w rozwinięciu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2017-02-17 17:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 4)

O tym, że mamy w kraju sporą ilość utalentowanych producentów wiadomo nie od dziś, ale Widząc takie wiadomości naprawdę rośnie serce. Członek kalifornijskiej ekipy L.O.L. - Young Koop wypuścił właśnie swój najnowszy singiel, zapowiadający jego solowy album "Have Mercy". Gościnnie w kawałku udzielił się sam Curren$y, zaś za oprawę muzyczną numeru odpowiada polski specjalista od g-funkowego brzmienia - RTN!

dodano: 2017-02-17 15:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Pochodzący z Atlanty MC Phay, mający ciekawy rodowód - jego rodzice imigorwali do Chicago z Palestyny - pojawił się już na naszym ostatnim mixtejpie Killertape vol. 7, a teraz mamy dla was jego debiutanckie LP tego utalentowanego gracza. Na "Mama" znalazło się 14 kawałków, a gospodarza wsparł gościnnie m.in. znany ze współpracy z T.I.'em Young Dro. Odsłuch i download całości w rozwinięciu.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2017-02-16 19:00 przez: Kacper Szymański (komentarze: 2)

Na początku tego tygodnia Future zapowiedział, że w najbliższych dniach jego najnowszy album ujrzy światło dzienne. Tak też się stało i wczoraj do odsłuchu na platformach streamingowych trafił album... "FUTURE". Premiera nowego materiału może mieć związek ze wspólną trasą koncertową Future'a, Tory'ego Laneza, Kodaka Blacka, Migos, Young Thuga i A$AP Ferga.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2017-02-16 18:30 przez: Kacper Szymański (komentarze: 0)

Dziś do odsłuchu trafiła wspólna EP-ka Małpy, Mielzkiego i duetu producenckiego The Returners - "Rottenberg". Nigdy nie trafi ona do sprzedaży sklepowej, a zamówić można ją tylko na specjalnej stronie internetowej

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2017-02-12 18:30 przez: Kacper Szymański (komentarze: 0)

Nareszcie jest! Kuba Knap i Bonny Larmes prezentują słuchaczom swój najnowszy album "Bejłocz". Na projekt obu panów trzeba było trochę poczekać, ale niewątpliwie było warto. Gościnnie udzielili się O.S.T.R i Leh, a za produkcję w całości odpowiada Bonny Larmes.

dodano: 2017-02-09 15:44 przez: Kacper Szymański (komentarze: 0)

Kobik zapowiedział swoje drugie, solowe wydawnictwo. Album "Sygnatura" ukaże się 24 marca 2017 roku nakładem BOR Records. Gościnnie pojawią się Paluch, Eripe, Kkuba102 oraz DJ Taek.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2017-02-03 17:01 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

Skor, znany z działalności w rapowej grupie SumaStyli, wypuścił do sieci nowy album. Na "SICKKID" znalazło się 12 kawałków. Cider wyprodukował cały materiał. "SICKKID" dostępny jest do odsłuchu oraz zakupu w wersji fizycznej.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2017-02-03 16:28 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Big Sean powraca z solowym albumem po dwóch latach od czasu wydania "Dark Sky Paradise". Na "I Decided." znalazło się 14 utworów, za produkcją których stoją między innymi DJ Mustard, Metro Boomin, DJ Khalil, Amaire Johnson czy Key Wane (beaty do "Guap" i "Beware" Sean Dona to właśnie jego dzieło). Gościnnie pojawiają się Eminem, Jeremih, Migos, Starrah, The-Dream, Jhené Aiko oraz Flint Chozen Choir. Płyta, na której rapuje dwóch najbardziej znanych MC's z Detroit, jest już dostępna do odsłuchu.

Tagi:
dodano: 2017-02-01 17:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 1)

Kolejny miesiąc... Kolejny Killertape! Podobnie jak w styczniu, znów przygotowaliśmy dla was prawie godzinny przelot przez nowe twarze rapowej sceny za Oceanem i wschodzące talenty, reprezentujące najróżniejsze szkoły rapu i rejony geograficzne.

Lutowy Killertape vol. 7 to 14 kawałków dostępnych do odsłuchu i ściągnięcia za darmo, opatrzonych oficjalnymi shout-outami od zaangażowanych w projekt artystów. Check it out!

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2017-02-01 13:52 przez: Kacper Szymański (komentarze: 1)

W sieci pojawił się odsłuch najnowszego materiału ekipy JWP/BC, który swoją premierę miał 20 stycznia tego roku. Mixtape "20" to zbiór premierowych utworów, wśród których znajdują się zarówno nowości, jak i niepublikowane tracki, które z różnych powodów nie zostały wydane wcześniej. Mixtape złożył w całość i zmiksował DJ Falcon1. Gościnnie pojawili się Popek i Jeżozwierz, a także amerykański duet Smif-n-Wessun.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2017-01-31 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

O.C. to bez wątpienia jeden z najlepszych i najbardziej niedocenianych nowojorskich MC w historii. Genialny członek D.I.T.C. przyzwyczaił nas do tego, że nie robi wokół siebie zbędnego szumu, za to potrafi z zaskoczenia i bez promocji przywalić fenomenalnym albumem ("Starchild"!).

Teraz równie po cichu ukazuje się jego najnowszy album, "Same Moon Same Sun", który dostępny jest do zakupu w wersji CD/LP a przez tydzień aktywny jest również darmowy download.

Strony