Popkiller Młode Wilki

Popkiller Młode Wilki

dodano: 2017-03-23 18:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Jeśli w tegorocznej edycji Młodych Wilków brakowało Wam damskiego pierwiastka, to nie zabraknie go na pewno na naszym koncercie premierowym. Pierwszym gościem specjalnym, który pojawi się na scenie 8.04. w warszawskim niePowiem (oprócz Kartky'ego wspierającego Emesa Milligana oraz KIDa występującego z Tyminem) będzie uczestniczka 4 edycji Wilków, piękna i utalentowana "lisica" - Ad.M.a!

Przypominamy też, że wczoraj ruszyła przedsprzedaż w serwisach Going. i Ticketos, a to jeszcze nie koniec naszego line-upu!

dodano: 2017-03-22 16:33 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Już 8 kwietnia czeka Was koncert premierowy wieńczący i podsumowujący akcję Popkiller Młode Wilki 5! Tego wieczoru na scenie zobaczycie prawie wszystkich uczestników 5 edycji Wilków, którzy wykonają swoje największe hity (w tym numery zawarte na młodowilczej płycie), a do tego Cyphery oraz oczywiście wspólny utwór "Dla nas", który po upływie 2,5 tygodnia zbliża się do granicy 2 000 000 odsłon!
Nie zabraknie dobrze Wam znanych gości specjalnych, którzy na razie pozostaną tajemnicą! ;)

video
dodano: 2017-03-19 15:10 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Wielu z Was zastanawiało się jak wyglądać mogą rozmowy na planie Młodych Wilków, szczególnie między osobami, których poglądy na wiele spraw są skrajnie różne. Jak widać było po Roundtable'ach czy making ofie przebiegały w bardzo luźnej, pozytywnej atmosferze i ze wzajemnym szacunkiem. Sprawdźcie krótką konwersację, w której w trakcie spotkania premierowego w sklepie Sneakers by Distance Anatom opowiadał ReTo i Smolastemu swój koncept na nadchodzący album i co udało nam się uchwycić przy okazji rejestrowania relacji ze spotkania. Język hip-hopu naprawdę naprawdę potrafi być uniwersalny.

wydarzenie
dodano: 2017-03-17 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Środowa premiera płyty Popkiller Młode Wilki 5 była okazją, by nasza wataha spotkała się ponownie, blisko 2 miesiące po planie zdjęciowym całej akcji. Wieczorem udaliśmy się na release party do klubu BAL, ale wcześniej zorganizowaliśmy jeszcze spotkanie premierowe w sklepie Sneakers by Distance przy ulicy Marszałkowskiej 72, gdzie była okazja pogadać na spokojnie z Wilkami, wypytać o nurtujące kwestie, a także zbić piątkę oraz cyknąć zdjęcie czy wziąć podpis. Sprawdźcie fotorelację z tego spotkania autorstwa Tomka Karwińskiego (1-41) i Dagmary Szewczuk (42-64)!

dodano: 2017-03-15 16:05 przez: Kacper Szymański (komentarze: 8)

Młode Wilki 2016/2017 przechodzą do historii! Przez ostatni miesiąc prezentowaliśmy wam sylwetki uczestników tegorocznej edycji: mogliście posłuchać ich w wywiadach i na cypherach, podczas roundtable, czy wreszcie w singlu "Dla Nas", który w dobę po premierze zanotował 180 000 wyświetleń a na przekroczenie miliona potrzebował 8 dni! Dziś premierę ma wspólna płyta Młodych Wilków. Albumu możecie posłuchać na YouTube oraz legalnie go pobrać. Cała wilcza dziesiątka wystąpi także dzisiaj w warszawskim klubie BAL, podczas oficjalnej release party. 

video
dodano: 2017-03-14 21:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Ogrom pytań narosłych wokół tegorocznych Wilków sprawił, że postanowiliśmy odpowiedzieć na część z nich w formie video, tak by wyjaśnić Wam choć niektóre gorące kwestie i odsłonić trochę kulisów... Jak przebiegała selekcja? Dlaczego kiedyś Młode Wilki były mniej znane? Co uważamy o komentarzach, że to Młode Wilki promują Popkillera? Dlaczego ReTo, Bedoes czy The Blu Mantic? Te i inne kwestie w specjalnym Q&A!

PS. Jeśli brakuje tu jeszcze jakichś tematów, które Was nurtują to piszcie w komentarzach a może zrobimy dogrywkę - albo w tej formule albo na livestreamie. A premiera płyty, spotkanie premierowe i release party już jutro!

dodano: 2017-03-14 12:58 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Już jutro premiera płyty Popkiller Młode Wilki 5, która tego samego dnia pojawi się do odsłuchu na naszym kanale YouTube a także do pobrania na stronie RedBull.pl/mlodewilki - na premierowy dzień zaplanowaliśmy jednak jeszcze więcej atrakcji!

video
dodano: 2017-03-12 20:05 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Znacie już pełen skład piątej edycji Młodych Wilków, wokół którego emocji nie brakowało, otrzymaliście także 3 Cyphery - a w ubiegłą niedzielę wspólny klip, który pędzi już do granicy 1 000 000 wyświetleń. Tydzień temu zaprezentowaliśmy Wam specjalny making of dostępny na stronie RedBull.pl/muzyka, teraz pora na jego lekko rozszerzoną i nieocenzurowaną wersję!

Zajrzyjmy więc na pracowity weekendowy plan, w trakcie którego wilcza dziesiątka zebrała się na 3 dni w Warszawie, by zarejestrować Cyphery, nagrać utwór oraz nakręcić do niego teledysk. Sami sprawdźcie jak przebiegały prace, a także integracyjne aftery... Premiera płyty Wilków już w środę!

video
dodano: 2017-03-06 19:51 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Wczorajsze "Dla nas" to nie tylko piąty wspólny numer w historii akcji Młode Wilki, ale też pierwszy, w którym pojawiła się obcojęzyczna zwrotka. A jako, że wejście The Blu Mantica to nie bragga i rymy dla rymów, a głęboko zaangażowane i wielowymiarowe przesłanie to postanowiliśmy dać mu możliwość wytłumaczenia sensu całej zwrotki wers po wersie...

dodano: 2017-03-05 15:02 przez: Mateusz Natali (komentarze: 13)

Popkiller Młode Wilki to inicjatywa służąca wskazaniu, wyróżnieniu i promocyjnego wsparciu najciekawszych nowych twarzy na polskiej scenie hip-hopowej oraz nasza odpowiedź na amerykańską akcję XXL Freshman, która pomogła wypromować takie postaci jak Kendrick Lamar, J. Cole, Macklemore, Wiz Khalifa, Mac Miller, Yelawolf, Kid Cudi, B.o.B, Machine Gun Kelly, Logic czy Kid Ink. Prestiżowy pierwowzór postanowiliśmy rozbudować o nowe elementy, takie jak wspólny utwór Wilków (w dwóch pierwszych edycjach produkował go O.S.T.R., w trzeciej SoDrumatic, a w czwartej zagraniczny gość - A$AP Ty Beats).

Przez dotychczasowe edycje przewinęły się takie postaci jak KęKę, Białas, Bisz, Buka, Medium (Tau), Bonson, Kuban, Kuba Knap, 2sty, Gedz, Wac Toja, Żabson czy Gospel a w tym roku mamy przyjemność zaprezentować 5 już "wilczą watahę". Ponownie jest to kolaż przedstawiający przekrój klimatyczny polskiej sceny rapowej i zderzenie różnych światów, osobowości i różnego spojrzenia na muzykę.

Już 15 marca otrzymacie pełen album Popkiller Młode Wilki 5 a na nim wspólny utwór oraz 10 premierowych solowych numerów (tutaj preorder) - w dniu premiery odbędzie się także release party w warszawskim klubie BAL a już 8.04. (również w Warszawie) specjalny koncert promujący i podsumowujący tegoroczną edycję.

video
dodano: 2017-03-05 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Zabraliśmy Was już w naszych fotorelacjach na plan Cypherów czy do studia Otrabarwa - pora na wizytę na planie samego klipu! Na dokładkę po wczorajszym making of sprawdźcie zdjęcia z pracy nad samym teledyskiem, a już o 15:00 video do numeru "Dla nas"!

dodano: 2017-03-04 18:14 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Znacie już pełen skład piątej edycji Młodych Wilków, wokół którego emocji nie brakowało, otrzymaliście także 3 Cyphery. Zanim jednak usłyszycie efekt prac nad wspólnym numerem, wyprodukowanym przez Smolastego "Dla nas" pora na zajrzenie za kulisy całej akcji.

A dokładniej na pracowity weekendowy plan, w trakcie którego wilcza dziesiątka zebrała się na 3 dni w Warszawie, by zarejestrować Cyphery, nagrać utwór oraz nakręcić do niego teledysk. Sami sprawdźcie jak przebiegały prace, a także integracyjne aftery... Premiera klipu już jutro!

video
dodano: 2017-03-04 13:15 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Drugim uczestnikiem w historii Młodych Wilków był Białas - dowód na to, ile znaczy konsekwencja i wytrwałość. Niezliczone podziemne mixtape'y, Polska zjechana wzdłuż i wszerz na freestyle'owych bitwach, stopniowy rozwój marki SB Maffija - wszystko jako droga do tego, by tuż przed 30-tką odpalić własny label oraz w jednym roku zdobyć Złoto i Platynę. Sprawdźcie jak reprezentant Teresina wspomina udział w 1 edycji naszej akcji!

Jeszcze dziś making of z planu, a jutro wspólny teledysk!

video
dodano: 2017-03-03 17:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Pierwsze 8 wersów w historii naszej akcji rzucił właśnie on - wtedy jako Medium, dziś po głębokiej przemianie i kilku latach pełnych muzycznych osiągnięć, działający jako Tau. Pierwszy Wilk, którego poznaliście i wybór bez wątpienia trafiony w 10-tkę.

Tuż przed premierą wspólnego utworu z nowej edycji sprawdźcie jak reprezentant Kielc wspomina udział w pierwszej edycji Młodych Wilków, edycji, która rozpoczęła coś dużo większego niż byśmy wtedy śmieli podejrzewać...

Natomiast klip Młodych Wilków 5 otrzymacie już w nadchodzącą niedzielę!

dodano: 2017-03-02 19:18 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Wczoraj zobaczyliście naszą piątkową pracę przy Cypherach - w sobotę od rana udaliśmy się natomiast do studia Otrabarwa, gdzie intensywnie działaliśmy nad powstawaniem wspólnego utworu Młodych Wilków pt "Dla nas". Sprawdźcie fotorelację! Autorami zdjęć są Tomek Karwiński (1-85) i Dagmara Szewczuk (86-100).

A jeszcze dziś o 21:00 na antenie Hip Hop TV obejrzycie specjalną relację z planu klipu - telewizja dostępna jest w sieciach kablowych oraz na http://www.eskago.pl/tv/hip-hop-tv.

Strony