Galerie

Galerie

wydarzenie
kategorie: Galerie, Hip-Hop/Rap
dodano: 2017-11-10 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

W ubiegły weekend do Trójmiasta nadciągnęła świeża muzyczna fala. W gdańskiej Protokulturze na scenie pojawili się Young Igi i Pikers, Leh oraz Bambo The Smuggler z ekipą Recidivist, a w klubie nie brakowało zarówno ludzi jak i energii. Sprawdźcie naszą fotorelację!

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2017-11-07 18:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

W ostatnią sobotę października w warszawskiej Stodole zrobiło się wyjątkowo gorąco, gdy przejął ją Nelly, by dzięki agencji Live Nation zagrać swój pierwszy koncert w Polsce. Autor multiplatynowych płyt, który rządził listami przebojów już w początkach zeszłej dekady, wparował na scenę w towarzystwie swoich dwóch kompanów z St. Lunatics. Cała trójka - Nelly, jego brat City Spud oraz Ali zagrali przekrój repertuaru reprezentanta St. Louis - od "E.I." i "Country Grammar", przez "Dillema" i "Hot In Herre", aż po "Just A Dream" czy "Hey Porsche". Sprawdźcie naszą fotorelację!

Tagi:
kategorie: Galerie, Hip-Hop/Rap
dodano: 2017-11-04 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Debiutancki album ReTo pt "K R U K" ukaże się już w przyszłym tygodniu, a wcześniej jeszcze jeden singiel - wspólna kooperacja z szefem NBL i wydawcą Bossmana z Piastowa, Borixonem. My zajrzeliśmy na plan teledysku do ich numeru "Klamka zapadła", zapraszamy do sprawdzenia fotorelacji!

Tagi:
video
kategorie: Galerie, Hip-Hop/Rap
dodano: 2017-11-02 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Po całym zamieszaniu wokół albumu "Klub 27" był to prawdopodobnie jeden z najbardziej oczekiwanych i intrygujących teledysków ostatnich tygodni. Dziś "Jedna wiara, jeden skład 2" ujrzał światło dzienne a my dodatkowo zapraszamy Was na plan zdjęciowy Solara i SB Maffiji, na który zajrzeliśmy by przygotować specjalną fotorelację!

Tagi:
kategorie: Galerie, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-10-22 17:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Lazy Monster to postać nieznana z imienia, mimo że każdy z nas spotyka się z nim codziennie. Zdaniem Bęsia, Dj Yonasa (Rymcerzy) i rapera Zeusa, to on jest przyczyną lenistwa wśród młodzieży. W najnowszym teledysku widzimy jak monstrum atakuje znanych youtuberów: Ravora, Cyber Mariana oraz ekipę MaturaToBzdura.

Sprawdźcie jak wyglądały prace nad teledyskiem!

Tagi:
wydarzenie
kategorie: Galerie, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-09-27 17:35 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

W lipcu pisaliśmy Wam o tym, że Mobbyn zawiesza działalność a wielu fanów obawiało się, że duet rozpadnie się. Jednak wygląda na to, że nic z tego - w ubiegłą środę Belmondo i Oyche Doniz wspólnie świętowali swoje urodziny w warszawskim klubie BAL (Doniz obchodzi je 19.09. a Belmondo 20.09.). Byliśmy tam, zerknijcie jak całość wyglądała na zdjęciach.

dodano: 2017-09-15 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 15)

W środę w klimatycznych wnętrzach lokalu Mała Warszawa swoją premierę świętowali Białas i Lanek - na bankiecie oraz listening party "POLONu" nie zabrakło licznych członków SB Maffiji a także gości specjalnych. Nie zabrakło również grupowego występu czy wernisażu. Sprawdźcie fotorelację, którą przygotował Dominik Czubak.

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2017-08-15 17:45 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Dokładnie tydzień temu zakończyła się piąta edycja płockiego Polish Hip-Hop Festivalu. Piąta i ponownie rekordowa, znów podnosząca poprzeczkę organizacyjną. 50(!) artystów, przelot od legend polskiego rapu po najgorętsze nowe twarze, perfekcyjna sceneria nadwiślańskiej plaży i robiąca wrażenie liczba 13 000 widzów. Pięknie widzieć z jakim profesjonalizmem i zaangażowaniem do tematu podchodzą organizatorzy i jak z roku na rok PLHHF rośnie w siłę jak na drożdżach.

Pewne jest jedno - za rok ciężko będzie to przebić, ale jeszcze pewniejsze jest to, że na bank nikt nie osiądzie na laurach więc śmiało można rezerwować sobie wakacyjny weekend 2018. A póki co - sprawdźcie jak wyglądał tegoroczny festiwal w obiektywie naszych fotografów oraz jak wyglądały spontaniczne i niezapowiadane wykonania "Dla nas" oraz Cyphera #3 Młodych Wilków! Czekajcie też na nasze videowywiady z Płocka, bo udało się ich trochę przygotować...

wydarzenie
kategorie: Galerie, Hip-Hop/Rap
dodano: 2017-06-28 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Obejrzeliście już wszystkie 3 części naszego Spot-Talku z Tede, teraz pora jeszcze na fotorelację z całego wydarzenia autorstwa Tomka Karwińskiego. Sprawdźcie jak przebiegało spotkanie z TDF'em połączone z wywiadem i czekajcie na kolejny trzeci Spot-Talk, który już niebawem!

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2017-06-19 21:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Dzień po premierze "Egzotyki" Quebonafide wziął ze sobą całą reprezentację QueQuality i wyruszył do katowickiego Mega Clubu na tegoroczną odsłonę Questivalu. Na scenie zobaczyliśmy m.in. Guziora, PlanBe, Kartky'ego z Emesem Milliganem, Bokuna, Deysa, Wac Toja czy Szesnastego. Sprawdźcie fotorelację z tego wieczoru, którą przygotowała Dagmara Szewczuk!

kategorie: Galerie, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-06-12 21:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

„Kalendarze” to już drugi po „Nowym rozdziale” zwiastun długo wyczekiwanego, 4. albumu Pokahontaz. Z pomocą MaxFlo zajrzeliśmy na plan teledysku - sprawdźcie więc fotorelację autorstwa Magdaleny Salbert!

Tagi:
video
dodano: 2017-05-17 17:24 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Płyta Młodych Wilków 5 ukazała się już równo 2 miesiące temu, ale to nie koniec naszych działań wokół akcji - z początkiem maja rozpoczęliśmy cykl soundsystemów po Polsce (najbliższy w przyszły czwartek w sopockiej Mewie Towarzyskiej, zagrają ReTo, Duchu a Mateusz aka Ematei nakręci całość DJ setem wraz z DJ-em Nozem) a przed nami także kolejne niespodzianki czy teledyski.

Takie jak klipy do solowych numerów z albumu - rozpoczynamy kooperacją Smolasty feat. ReTo! Teledysk do "Tłumów" już jutro o 15:00 a już dziś zapraszamy na plan za pośrednictwem fotorelacji Dagmary Szewczuk!

dodano: 2017-03-20 17:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 1)

W zeszłym miesiącu przed warszawską publiką wystapił pochodzący z Brooklynu, obiecujący MC Dillon Cooper, a nas oczywiście nie mogło zabraknąć pod sceną. Nieposkromiony na scenie wychowanek "Bucktown" wniósł masę energii, grając numery zarówno klasycznie nowojorskie, old schoolowe, jak i bardziej nowoczesne, takie jak swoje ostatnie single "Blind" i "Dinero (Get To The Money)". Przed zorganizowanym przez ekipę BIG idea koncertem udalo nam się też uciąć z sympatycznym raperem 20-minutową pogawędkę przed kamerą - rezultaty już niebawem, póki co łapcie fotorelację autorstwa Dagmary Szewczuk.

wydarzenie
dodano: 2017-03-17 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Środowa premiera płyty Popkiller Młode Wilki 5 była okazją, by nasza wataha spotkała się ponownie, blisko 2 miesiące po planie zdjęciowym całej akcji. Wieczorem udaliśmy się na release party do klubu BAL, ale wcześniej zorganizowaliśmy jeszcze spotkanie premierowe w sklepie Sneakers by Distance przy ulicy Marszałkowskiej 72, gdzie była okazja pogadać na spokojnie z Wilkami, wypytać o nurtujące kwestie, a także zbić piątkę oraz cyknąć zdjęcie czy wziąć podpis. Sprawdźcie fotorelację z tego spotkania autorstwa Tomka Karwińskiego (1-41) i Dagmary Szewczuk (42-64)!

video
dodano: 2017-03-05 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Zabraliśmy Was już w naszych fotorelacjach na plan Cypherów czy do studia Otrabarwa - pora na wizytę na planie samego klipu! Na dokładkę po wczorajszym making of sprawdźcie zdjęcia z pracy nad samym teledyskiem, a już o 15:00 video do numeru "Dla nas"!

Strony