Białas

Białas

video
dodano: 2017-05-18 23:15 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Beteo zaprezentował kolejny klip zapowiadający jego nadchodzący materiał, czyli "Bejbi". Gościnnie w kawałku "Nie wiesz nic" pojawia się Białas. Producentem newschoolowego podkładu jest Kesz. Drugi solowy album Beteo ukaże się 26 maja. Znana jest już pełna tracklista.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-04-10 10:02 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

"Cztery Korony" to singiel nagrany w kooperacji Paluch, Białas, Żabson, Sitek, Kasta (prod. Matheo). Utwór zapowiada 39 galę Konfrontacji Sztuk Walki "Colosseum", która odbędzie się 27 maja na stadionie narodowym. Za produkcję muzyki do utworu odpowiada Matheo.

wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2017-04-05 20:35 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Żywe dyskusje i świetny klimat na spotkaniu premierowym Młodych Wilków zainspirowały nas do zainicjowania akcji Spot-Talk - cyklicznych spotkań z artystami w warszawskim sklepie Sneakers by Distance, w trakcie których odbędzie się popkillerowy wywiad z udziałem publiczności (i z możliwością dopytania samemu o nurtujące Was kwestie), a także luźnego pogadania z goścmi oraz zrobienia zdjęcia czy zdobycia podpisu.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-03-30 17:42 przez: Kacper Szymański (komentarze: 3)

Solar, Białas i Tomb byli kiedyś ze sobą bardzo zżyci nie tylko na gruncie muzycznym, chociaż i tu mogliśmy być świadkami wielu wspólnych kooperacji owych panów, jak mixtape Białasa i Tomba "Booking", czy niezrealizowana do dzisiaj płyta Solara, Białasa i Tomba jako BeST pt. "Hydraulicy". Jakiś czas temu Tomb zdecydował się odejść z SB Mafiiji i obrać własną ścieżkę muzyczno - biznesową. Jednak ofensywa trwała krótko. Raper pobrał od fanów pieniądze za mixtape "Wystudzony Temperament 3" po czym dosłownie zapadł się pod ziemię. W ostatnich dniach mogliśmy zaobserwować wzmożoną aktywność Tomba, a na jego temat wypowiedział się dawny kolega, Białas, w wywiadzie udzielonym Wujkowi Samo Zło.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-03-29 16:19 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

Białas zdradził w rozmowie z Wujkiem Samo Zło, że jedynym producentem jego nadchodzącego albumu jest Lanek. Założyciel SB Maffiji poinformował też, że ma już kilka gotowych numerów na ten projekt.

Tagi:
video
dodano: 2017-03-20 15:07 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Uczestnik 4 edycji Młodych Wilków, Wac Toja atakuje z pierwszym singlem z legalnego debiutu - jest nim mocny numer "Rzucić rap" z udziałem Białasa!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2017-03-16 22:45 przez: Kacper Szymański (komentarze: 2)

Dziś ukazał się ósmy klip promujący wspólny album tegorocznego Młodego Wilka Bedoesa i Kubiego Producenta "Aby Śmierć Miała Znaczenie". W numerze "Hymn" gościnnie udzielili się założyciele SB Maffija - Solar i Białas, a teledysk został nakręcony podczas koncertu SBM w katowickim Mega Clubie.

dodano: 2017-03-09 21:47 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

"SB Starter to swego rodzaju trampolina dla młodych, perspektywicznych artystów, których muzyką się jaramy." - tak brzmi początek opisu nowej akcji, której organizatorem jest SB Maffija. Obecnie pomysł realizowany jest poprzez udostępnianie na fanpage'u wytwórni wybranych twórców. Przed wakacjami ma z kolei ruszyć otwarty konkurs dla chętnych na zostanie "Starterem". Pierwszym raperem wyróżnionym przez label został pochodzący z Gryfic Łuszy.

video
dodano: 2017-03-04 13:15 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Drugim uczestnikiem w historii Młodych Wilków był Białas - dowód na to, ile znaczy konsekwencja i wytrwałość. Niezliczone podziemne mixtape'y, Polska zjechana wzdłuż i wszerz na freestyle'owych bitwach, stopniowy rozwój marki SB Maffija - wszystko jako droga do tego, by tuż przed 30-tką odpalić własny label oraz w jednym roku zdobyć Złoto i Platynę. Sprawdźcie jak reprezentant Teresina wspomina udział w 1 edycji naszej akcji!

Jeszcze dziś making of z planu, a jutro wspólny teledysk!

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2017-02-28 19:04 przez: Kacper Szymański (komentarze: 9)

Dziś do sieci trafił klip promujący EP-kę Żabsona "Passion Fruits", która ukazała się w 2016 roku nakładem QueQuality. Obrazka doczekał się numer "Paradox Gry", jednak słuchacze zobaczyli dziś klip z kilkumiesięcznym opóźnieniem. Teledysk powstał po listopadowym koncercie SB Maffiji we Wrocławiu, ale dopiero teraz został zmontowany. Gościnnie Żabsona, Młodego Wilka z IV edycji, akcji wsparł Białas, Młody Wilk z 2011 roku. Utwór wyprodukował 2KBeatz, znany ze współpracy z Kazem Bałagane, czy Kubanem.

dodano: 2017-02-25 16:37 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 2)

Płyta "H8M4" Białasa uzyskała status platynowej płyty. Oznacza to, że od momentu premiery 26 sierpnia 2016 roku raper sprzedał 30 tysięcy kopii albumu. Wydawnictwo zadebiutowało wtedy także na szczycie listy OLiS. O fakcie poinformował Solar w rozmowie na żywo z Yurkoskim.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-02-22 16:20 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 9)

Niejednokrotnie Białas pozytywnie wypowiadał się o Włodim, mówiąc m.in. "Włodi to mój pierwszy idol i prowadził mnie przez życie za małolata". Teraz reprezentant Molesty w najnowszym wywiadzie opowiedział co on sądzi o członku SB Maffiji.

Tagi:
video
dodano: 2017-01-17 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Ubiegły rok w karierze SB Maffiji to przełom i prawdziwe domino - od powołania do życia własnego labelu, poprzez wydanie 1 płyty, pokrytego Złotem "H8M4" Białasa, po pierwsze podpisane kontrakty i kolejny album duetu Solar/Białas. A wraz z tym ogromny przyrost zainteresowania, hype'u i fanów. Przez cały ten okres duet nie pojawił się przed kamerą we wspólnym wywiadzie (udzielał ich jedynie Solar), dla nas Białas zrobił jednak wyjątek - sprawdźcie więc pierwszy od dłuższego czasu videowywiad z Solarem i Białasem, który przeprowadziliśmy przy okazji imprezy w klubie BAL oficjalnie kończącej ich współpracę z Prosto!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2017-01-02 15:23 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

„persEPktywa” to epka Solara i Białasa, która jest zarazem noworoczną niespodzianką dla fanów duetu, jak też oficjalnym zamknięciem współpracy z Prosto. „Dziękujemy za wiarę w nas i zaufanie przy wydaniu debiutanckiego „Stage Divingu”. To był ważny krok w naszej karierze. Musieliśmy jednak pójść krok dalej i zrobić wszystko po swojemu” mówią Solar z Białasem.

video
dodano: 2016-12-21 20:05 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 5)

Singiel "Czysty tlen" zapowiada producencki album Sher7ocka. Beatmaker zaprosił do tego numeru Palucha, Białasa oraz Danny'ego.

Strony