Białas

Białas

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-02-22 15:26 przez: Kontakt (komentarze: 3)

Po wczorajszej odpowiedzi Białasa w rozbudzonym po ponad 2 latach starciu czeka nas chyba jeszcze jeden strzał - Beezy zapowiedział bowiem "Następna odpowiedź z mojej strony za 3 lata!", tak więc drugi diss Śliwy na Białasa powinien zamknąć tę gałąź trwającego beefu, który powoli zaczyna przypominać hydrę.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-02-21 22:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 17)

Kolejny strzał w trwającym aktualnie beefie to odpowiedź Białasa na diss Śliwy - całość nadal trzyma się notoriousowej nomenklatury a tym razem dostajemy "Life After Death". "Następna odpowiedź z mojej strony za 3 lata!" - dodaje Beezy.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-02-19 12:03 przez: Kontakt (komentarze: 17)

Trzeba przyznać, że z dnia na dzień rozpoczęty w ubiegłym tygodniu beef zaskakuje nas coraz bardziej. Najpierw włączył się do niego Śliwa, odpowiadając na wersy Białasa z dissu na TPS'a, a teraz... obóz TomBa sugeruje, że warszawski raper odpowiedzieć może na "Ready To Die", w którym padają wersy w jego stronę!

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-02-18 15:31 przez: Kontakt (komentarze: 11)

W ostatnich dniach zalewamy Was informacjami o beefie SB Maffiji z TPS'em, ale też tempo kolejnych wieści jest błyskawiczne - wielu słuchaczy wyczekiwało na to jaka będzie reakcja SB na kolejnym koncercie z cyklu SB Maffija Tour, szczególnie w obliczu tego, że Avi ogłosił zakończenie swojego beefu z TPS'em, a radomski raper zapowiedział na FB w niejednoznaczny sposób "Koniec pisania na fb, pisania dissow, koniec beefow hip-hopowych... zycie jest gdzie indziej". A kolejna na trasie była wczorajsza wizyta w Lublinie...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-02-18 13:54 przez: Kontakt (komentarze: 8)

W konflikcie na linii SB Maffija-TPS linia podziału opinii i wsparcia wydaje się przebiegać wyraźnie - inaczej jest jednak w przypadku Bonusa RPK, który równie dobrze życzy obu stronom.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-02-17 22:15 przez: Kontakt (komentarze: 25)

Lawina dissów w ostatnich dniach zdaje się nie mieć końca - tym razem ponownie rozbudzony został Śliwa, który wywołany do tablicy wersem z dissu Białasa na TPS'a postanowił zaatakować ponownie, 2,5 roku po beefie SB-Aspiratio...

Tagi:
video
dodano: 2018-02-16 17:18 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

W trakcie SB FFestivalu nie brakowało najgłośniejszych hitów SB Maffiji, ale także numerów nieoczywistych - takich jak mixtejpowy "Skok" Białasa i Lanka, gdzie swoje rapowe skillsy prezentuje krakowski producent...

kategorie: Hip-Hop/Rap, Komentarze
dodano: 2018-02-16 13:43 przez: Kontakt (komentarze: 19)

Pierwszy głośny beef 2018 roku już trwa - 2 dissy ze strony SB Maffiji i odpowiedź TPS'a rozgrzały dyskusje w środowisku w ostatnich dniach, zdominowały także polski YouTube...

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-02-15 17:53 przez: Kontakt (komentarze: 35)

Po dwóch ciosach ze strony SB Maffiji szybką odpowiedź wystosował TPS, odbijając poranny diss Białasa!

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-02-15 12:48 przez: Kontakt (komentarze: 49)

Przedwczoraj w odpowiedzi na ofensywny status TPS'a w stronę SB Maffiji diss nagrał na niego Avi a Białas skomentował całość słowami "To, że Bedoes się zagalopował nie podlega wątpliwości (dlatego przeprosił) ale nie upoważnia to nikogo do bezpodstawnego obrażania reszty naszej ekipy. GO!"- teraz sam wyprowadza drugi cios ze strony SB!

Tagi:
kategorie: Galerie, Hip-Hop/Rap, Relacje
dodano: 2018-02-12 20:06 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

W piątkowy wieczór SB Ffestival ewidentnie rozpalił Stodołę - prawie 5 godzin koncertów, na czele z 2-godzinnym showcasem całego składu SB, który poprzedzili gościnnie Tede, ReTo czy Szpaku. Białas i Lanek odebrali także Złote Płyty za "POLON", a my usłyszeliśmy kanonadę hitów od załogi warszawskiego labelu. Stopniowo publikować będziemy Wam materiały z tego wieczoru - dziś pora na zdjęcia!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-01-19 16:03 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

W ostatnich dniach W.E.N.A. i Białas opublikowali na swoich fanpage'ach pytania o to, co fani chcieliby usłyszeć na nowych albumach. Do trendu odniósł się - zaznaczając jednak, że mówi o zjawisku a nie ludziach - Włodi, co wywołało ciekawą dyskusję...

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-01-18 11:00 przez: IronMedia (komentarze: 0)

2 lata po beefie Aspiratio vs SB Maffija Bandura i Białas spotkali się we wspólnym numerze!

kategorie:
dodano: 2018-01-06 00:24 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

“prePolon” to trzy kawałki przygotowane przez Białasa i Lanka, które mają za zadanie zaostrzyć apetyt przed nadejściem dania głównego – wspólnej płyty duetu, zatytułowanej “Polon”. Może i skromy w objętości, ale za to bogaty w pełen wachlarz smaków, którymi najecie się do syta 15 września 2017, kiedy album trafi na półki sklepów w całym kraju. Od wrzeszczanych bangerów, które przejmują kontrolę nad wszystkimi kończynami słuchacza, przez charakterystyczne dla Białasa wymierzone w punkt punchlin'y, po osobiste i boleśnie szczere linijki artysty, który “wszystko przeżywa dwa razy bardziej”. Chemia między autorami “Polonu” działa wzorowo, a “prePolon” uświadamia jak bardzo jest na co czekać – “Jak Skepta”.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2017-12-27 15:29 przez: SB Maffija (komentarze: 1)

Artyści SB Maffija Label jadą w kraj. W 2018 roku SB Maffija Tour zawita do 8 polskich miast, gdzie będzie można zobaczyć unikatowy, niepowtarzalny showcase labelu.

DJ Johny, Białas & Lanek, Solar, Bedoes, Beteo, Avi x Louis Villain i Jan-rapowanie to ogłoszeni już artyści SB Maffija Label, którzy pojawią się na scenie Stodoły na inaugurującym trasę warszawskim SB Ffestivalu. Okazuje się, że w lutym i marcu SB Maffija odwiedzi jeszcze siedem miast: Gdańsk, Lublin, Łódź, Wrocław, Szczecin, Poznań i Katowice. 9 lutego w Warszawie wystąpią również: Wac Toja, ReTo oraz Szpaku. Kompletny line-up festiwalu oraz pozostałych 7 imprez poznamy do końca roku.

Strony