ReTo

ReTo

dodano: 2017-12-04 18:10 przez: Mateusz Natali (komentarze: 12)

Polski rap pędzi obecnie jak szalony, a ciekawych materiałów mamy pod dostatkiem. Premiera goni premierę, pomyśleliśmy w związku z tym, że warto co miesiąc oddawać głos naszym czytelnikom, a równocześnie kierować reflektory na materiały, które spotkają się z największym uznaniem - w październiku rozpoczęliśmy więc wybory płyty miesiąca, a jurorami w tej kwestii będziecie Wy, popkillerowi czytelnicy!

Listopad to prawdziwa lawina muzycznych nowości (co zapowiadaliśmy zresztą w tym rankingu)  - zobaczmy więc który album najmocniej przypadł Wam do gustu! Kolejność w ankiecie ustawiona jest wg daty premiery. Głosowanie trwać będzie równy tydzień, zwycięzca zostanie więc wyłoniony 11 listopada!

video
dodano: 2017-11-19 17:36 przez: Patryk Lisowski (komentarze: 3)

Na kanale NewBadLabel pojawił dziś nowy klip ZetHa z gościnnym udziałem Borixona i ReTo. "Wesoły Numer o Smutnych Rzeczach" zapowiada Wieczny Joint Mixtape, który powinien pojawić się w niedługim czasie.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-11-15 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Jednym z najgłośniejszych tematów ostatnich tygodni była bez wątpienia performance'owa akcja Solara, w której fikcyjnie zaatakował Quebonafide, Żabsona i ReTo. Ostatniego z nich spytaliśmy o wrażenia oraz o to, czy wiedział wcześniej jakie 'działa' wytoczy w jego stronę współtwórca SB Maffiji...

Tagi:
video
dodano: 2017-11-09 16:39 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Już jutro do sklepów trafia "K R U K", legalny debiut ReTo (znajdziecie go także w rankingu 11 listopadowych premier, na które nie możemy się doczekać) - z tej okazji wpadliśmy na plan ostatniego klipu naszego Młodego Wilka, "Klamka Zapadła" z udziałem Borixona i ucięliśmy sobie z autorem "Bossmana" kilkunastominutową przedpremierową pogawędkę. A w niej o pracach nad debiutanckim albumem; presji ciążącej po mocnych podziemnych uderzeniach; wrażeniach z niedawnej akcji Solara, w której ReTo również został fikcyjnie zaatakowany czy o tym, jak ogromna fala hejtu w ostatnich miesiącach zdołała opaść.

W wywiadzie znajdziecie również ujęcia z planu teledysku. Za pomoc w realizacji dziękujemy ekipie Wavee Group.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-11-05 22:30 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 1)

"Klamka zapadła", czyli ReTo i Borixon - dwa pokolenia rapowe w jednym utworze. Jest to ostatni singiel przed oficjalną premierą debiutu "K R U K". Produkcją zajął się Deemz, a za teledysk odpowiada Wavee.

Fotorelację z planu klipu obejrzycie natomiast tutaj.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2017-11-05 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Gdy patrzymy na listopadowe zapowiedzi premier to mamy wrażenie, że połowa sceny postanowiła wycelować finisz swoich wydawnictw w tym samym okresie. Od takiego natłoku ciekawych pozycji może aż rozboleć głowa, a my postanowiliśmy wskazać na jakie 11 albumów z polskiej sceny czekamy w tym miesiącu najmocniej... Kolejność wg daty wydania.

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2017-11-05 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Gdy patrzymy na listopadowe zapowiedzi premier to mamy wrażenie, że połowa sceny postanowiła wycelować finisz swoich wydawnictw w tym samym okresie. Od takiego natłoku ciekawych pozycji może aż rozboleć głowa, a my postanowiliśmy wskazać na jakie 11 albumów z polskiej sceny czekamy w tym miesiącu najmocniej... Kolejność wg daty wydania.

kategorie: Galerie, Hip-Hop/Rap
dodano: 2017-11-04 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Debiutancki album ReTo pt "K R U K" ukaże się już w przyszłym tygodniu, a wcześniej jeszcze jeden singiel - wspólna kooperacja z szefem NBL i wydawcą Bossmana z Piastowa, Borixonem. My zajrzeliśmy na plan teledysku do ich numeru "Klamka zapadła", zapraszamy do sprawdzenia fotorelacji!

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery, Video
dodano: 2017-10-30 16:10 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Zagadkowość i tajemnicza symbolika to coś, co na stałe związane jest z twórczością ReTo - nie inaczej jest w przypadku jego oficjalnego debiutu, który ukaże się już 10 listopada. Przy okazji rozmowy z tegorocznym Młodym Wilkiem, którą przeprowadziliśmy na planie jego ostatniego teledysku (wywiad oraz fotorelacja z planu na dniach) dopytaliśmy rapera co kryje się za tytułem krążka i dlaczego swój debiut postanowił nazwać właśnie "K R U K"...

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-10-22 19:36 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Domek z kart" to juższósty singiel promujący legalny debiut ReTo pt "K R U K". Na bicie Deemz.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-10-12 13:58 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 10)

W nocy z środy na czwartek pojawiło się na jednej z grup Facebookowych poświęconych SB Maffiji video zamieszczone przez samego Solara. W 10-minutowym filmiku Solar rozlicza się z kolegami z branży, którym pomógł się wybić, czyli z Quebonafide, ReTo i z Żabsonem. Zarzuca im brak wsparcia, podczas gdy są oni na scenie dzięki niemu. Wyjaśnia również czym spowodowane są problemy z ostateczną realizacją projektu. Video możecie obejrzeć w rozwinięciu.

video
dodano: 2017-10-08 16:00 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 2)

"Schizy" to już piąty singiel promujący solowy album ReTo "K R U K". Za produkcję numeru odpowiada SecretRank, a klip został stworzony przez M.L. FILMZ. Premiera sklepowa będzie miała miejsce 3 listopada, gościnnie pojawią się m.in. Borixon, VNM czy Solar/Białas, a w specjalnym preorderowym pakiecie znajdziecie też m.in. reedycję "Moonlight".

Tagi:
kategorie:
dodano: 2017-08-26 14:18 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Debiutancki krążek ReTo, pierwsze legalne wydawnictwo wieńczące wyjątkowo udany rok i wejście reprezentanta Piastowa w mainstream.

Tagi:
video
dodano: 2017-08-26 14:14 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Już na jesieni otrzymamy debiutancki krążek ReTo pt "K R U K". Teraz pora na gorący letniakowy singiel ze Smolastym oraz więcej szczegółów co do samego albumu.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-07-30 16:10 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"zZz" to trzeci singiel promujący oficjalny debiut ReTo pt "K R U K", nagrany w doskonale sprawdzonym połączeniu z SecretRankiem. Za video odpowiada ML Filmz.

Tagi:

Strony