QUEBONAFIDE

QUEBONAFIDE

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-06-27 14:01 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Przedstawiamy klip do utworu "Pablo" Quebonafide z płyty "Dla fanów Eklektyki EP", która jest limitowanym wydawnictwem niedostępnym w sprzedaży. Gościnnie w utworze udzielił się Paluch.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Top listy
dodano: 2017-06-22 22:01 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Można było się tego spodziewać - Odyseusz przycumował na samym szczycie notowania OLiS. "Egzotyka" debiutuje na miejscu 1 a to nie jedyny album od Que, który znajdziemy na liście.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-06-20 15:45 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Przedstawiamy klip do utworu "Half Dead" Quebonafide z płyty "Dla fanów Eklektyki EP", która jest limitowanym wydawnictwem niedostępnym w sprzedaży. Gościnnie w utworze udzielił się ReTo.

wydarzenie
dodano: 2017-06-19 21:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Dzień po premierze "Egzotyki" Quebonafide wziął ze sobą całą reprezentację QueQuality i wyruszył do katowickiego Mega Clubu na tegoroczną odsłonę Questivalu. Na scenie zobaczyliśmy m.in. Guziora, PlanBe, Kartky'ego z Emesem Milliganem, Bokuna, Deysa, Wac Toja czy Szesnastego. Sprawdźcie fotorelację z tego wieczoru, którą przygotowała Dagmara Szewczuk!

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-06-18 22:25 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Jest i zapowiadany remix "Madagaskaru" autorstwa Tedego! Całość otrzymaliśmy w formie nietypowego video.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Ot tak
dodano: 2017-06-18 13:37 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Tede to jeden z niewielu polskich mainstreamowców, który naturalnie odnajduje się w remiksowaniu hitów z Polski czy Stanów - zresztą nie będziemy się powtarzać, bo zrobiliśmy nawet na ten temat specjalny ranking. Dziś ukazać ma się najnowszy remix TDF'a, w którym warszawski MC wziął na warsztat "Madagaskar" Quebo. Z tej okazji warto cofnąć się o parę lat i przypomnieć sobie jak to rosnący dopiero w siłę Quebonafide postanowił zremiksować ówczesny hit Tedego...

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-06-17 11:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Kilka tygodni temu gdy Tede spropsował Quebo na Instagramie dodał także na pytanie fana o wspólny numer "Spokojnie, pewne rzeczy się już wydarzają w sumie:)". Teraz za to okazuje się, że TDF wziął na warsztat "Madagaskar"!

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-06-14 15:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

"All Black" to numer Quebo z płyty "Hip Hop 2.0" a teraz na remiksowy warsztat wziął go inny reprezentant QueQuality - one and only Paweł Bokun Pjes a Que dorzucił też swoje parę groszy.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-06-14 02:59 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

"Bogini" to utwór otwierający bonusowe CD "Dla fanek Euforii" dołączone do "Egzotyki" - teraz doczekał się mocnego zmysłowego teledysku.

dodano: 2017-06-13 13:00 przez: Tadeusz Turnau (komentarze: 1)

Dziś Quebonafide jest jedną z najważniejszych postaci polskiej rapgry. Założył rozwijającą się w bardzo szybkim tempie wytwórnię, nagrał numer z KRS-Onem, objechał cały glob i sprzedał dziesiątki tysięcy płyt. Niemniej jednak jeszcze parę lat temu ten sam ciechanowski raper występował na scenie WBW jako bitewny freestyle'owiec. I to jakim stylu!

Fani battle'owej sceny zapewne świetnie pamiętają, jak to w 2012 roku osądzany o ciągłe rzucanie pisanek Que, poległ na finale WBW między innymi z Kotem i Tyminem (o tej walce pisaliśmy tu). Po ówczesnej porażce raper z Ciechanowa wziął się przede wszystkim za doskonalenie studyjnych skilli, a na eliminacje WBW w roku 2013 wpadł zupełnie spontanicznie, by...zamknąć usta wszystkim krytykom i pokazać, iż był jednym z najbardziej utalentowanych bitewnych raperów w historii. 

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-06-06 23:59 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Pełno u nas ostatnio Quebo, ale ciężko się dziwić, gdy tak ogromny projekt jak "Egzotyka" dobija właśnie do premiery. Po dzisiejszej premierze 'domowego' singla "Odyseusz" raper podzielił się emocjonalnym wpisem odnośnie całego krążka i wielkiej przygody z nim związanej...

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-06-06 20:19 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Odyseusz wrócił do rodzinnego portu - ostatni numer z "Egzotyki" to muzyczna pocztówka z Ciechanowa i podsumowanie wspomnień z całej wyprawy. Jednocześnie z dopiskiem od Quebo "za tydzień znowu się widzimy. CDN. :)"

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-06-06 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Mogłoby się wydawać, że Quebo przed premierą "Egzotyki" odsłonił wszystkie karty, publikując kilkanaście teledysków - nic bardziej mylnego. Preorderowy zestaw to aż 4 krążki!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-06-05 20:39 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

W przerwie między pracami nad "Egzotyką" Quebo wraz z Kubim Producentem przygotował spontaniczną reinterpretację hitu Desiignera. Przed Wami "Koala".

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Top listy
dodano: 2017-06-05 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

"Egzotyka" w piątek trafi do sklepów w całej Polsce, jednak już jej przedsprzedaż okazała się wielkim sukcesem - jak zdradził Quebo materiał dobrnął już do platynowego progu! Zdradził także niecodzienny konkurs, dzięki któremu jeden z fanów towarzyszyć będzie mu w nadchodzącej wyprawie...

Strony