Hip-Hop/Rap

Hip-Hop/Rap

kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-04-26 18:00 przez: Piotr Sosienko (komentarze: 0)

Evarlast niedawno wypuścił darmowy mixtape o nazwie "Warporn Industries", o którym pisałem dzień przed ukazaniem się materiału. Z kolei tydzień temu ukazał się już trzeci teledysk promujący płytę z gościnnym udziałem B-Real z Cypress Hill. Everlast oczywiście nie zapomniał jak się rapuje i na pewno wszyscy czekamy na nowy album Mr.White, bo sam mixtape zapowiada coś większego. Znając jednak brak czasu Everlasta (ze względu na chorą córkę) pewnie jeszcze poczekamy na stricte rapowy album.

dodano: 2017-04-26 16:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

W sieci pojawił się klip promujący materiał "Ciężki Temar EP" obiecującego duetu - RapErystyki. Obrazek powstał do kawałka "Jestem Pewny" z gościnnym udziałem DJ HWR na gramofonach. W rozwinięciu newsa znajdziecie teledysk od Time Loop Studio, a także garść informacji, nad czym pracują obaj raperzy.

video
dodano: 2017-04-25 17:46 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Szopeen, reprezentant Lekter Records, wrzucił do sieci swój nowy klip. Track "Visa" znajdzie się na materiale "Ex EP". Produkcja bitu to dzieło Err Bitsa.

Tagi:
dodano: 2017-04-25 17:13 przez: Grzegorz Jakubowski (komentarze: 2)
wsrh

WSRH (Słoń i Shellerini) przedstawiają utwór "Zenit" czyli drugi singiel promującą nadchodzącą EPkę o tym samym tytule. Bit wyprodukował PSR. Premiera "Zenit" EP odbędzie się 19 maja. 

Tagi:
dodano: 2017-04-25 16:58 przez: Grzegorz Jakubowski (komentarze: 3)
malik

Malik Montana prezentuje klip do utworu "Pelikan". Jeszcze nie wiadomo czy kawałek zapowiada pełnoprawny album czy raczej na razie jest jako mały przedsmak na luźno. Utwór wyprodukował Kesz. 

video
dodano: 2017-04-25 16:14 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Enson przygotowuje się do wydania "Kan Wa Kan", o czym informowaliśmy niedawno wraz z zaprezentowaniem okładki. Raper udostępnił od tamtego czasu trzy single z tej płyty, z czego dwa z nich zostały zobrazowane. W utworze "Po prostu muszę być kimś" wyprodukowanym przez Tekena pojawia się Emes Milligan. "Kula" to z kolei singiel z gościnnym udziałem Eripe, Golina oraz Igrekzeta, do którego muzykę stworzył Mario Kontrargument. Ostatni z wypuszczonych numerów, "Faraon", to wspólny efekt pracy Ensona i BobAira.

video
dodano: 2017-04-25 15:55 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 3)

Quebonafide pochwalił się dziewiątym klipem z "Egzotyki", kontynuując tym samym podkręcanie atmosfery wokół swojego podróżniczego krążka. Poważniejszy, nostalgiczny klimat "Zorzy" raper połączył z imponującymi krajobrazami prosto z Islandii. Za produkcją utworu stoi Jorge Méndez.

Tagi:
dodano: 2017-04-25 15:34 przez: Grzegorz Jakubowski (komentarze: 0)
Adi

"Głos Poznania w Warszawie czy głos Warszawy w Poznaniu? Niezależnie jak na to spojrzeć, to reprezentujący warszawską wytwórnie Poznaniak 28 kwietnia bieżącego roku wypuszcza swój pełnoprawny debiut fonograficzny. Adi Nowak, bo o nim mowa dał się poznać szerszej publiczności epką "Nienajprawdziwsze", która zebrała świetne opinie wśród słuchaczy. Tak samo dobrze oceniono trzy klipy promujące album "VR". Świętowanie premiery z Adim zaczynamy 13 maja w warszwskim klubie Miłość by tydzień później, 20 maja przenieść się do poznańskiego klubu Projekt LAB. Bilety w cenie od 20 zł dostepne w aplikacji GOING. Zapraszamy!" - pisze Asfalt.

video
dodano: 2017-04-24 19:24 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 8)

Tomb po długiej ciszy opublikował klip do utworu "Wyślij płyty". W kawałku raper mówi o preorderze płyty "Wystudzony Temperament vol. 3", który wystartował latem ubiegłego roku i wciąż nie został zrealizowany, a pod klipem widnieje też dopisek "Opis: zbędny"

Tagi:
video
dodano: 2017-04-23 16:49 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Machine Gun Kelly wypuścił "At My Best" w połowie ubiegłego miesiąca w formie audio, a teraz raper zaprezentował także teledysk do tego utworu. Refren numeru wykonuje 21-letnia piosenkarka i aktorka Hailee Steinfeld. MGK przygotowuje się do wydania swojego trzeciego albumu, zatytułowanego "Bloom", który ukaże się 12 maja.

video
dodano: 2017-04-23 15:54 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Założyciel HBK Gangu nie zwalnia tempa. Jeden z najlepszych i najbardziej aktywnych raperów na kalifornijskiej mapie uderza kolejnym materiałem. Dopiero co dostaliśmy EP-kę "Boss Up" a IamSu! dokłada do niej "Boss Up 2", serwując porcję świeżego i melodyjnego westcoastowego grania. Gościnnie pojawili się Snoop Dogg czy kompan z HBK - P-Lo.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-04-22 15:30 przez: Marcin Natali (komentarze: 4)

DAMN., Kendrick! Po błyskawicznym sukcesie viralowego "HUMBLE." należało spodziewać się bardzo dobrej sprzedaży całej płyty, ale wyniki sprzedażowe trzeciego oficjalnego krążka lidera TDE przeszły chyba wszelkie oczekiwania.

video
dodano: 2017-04-22 14:56 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 13)

Tede i Sir Mich wypuścili kolejny klip z albumu "Keptn'". W numerze "69 ziomeczków" swój feat dograł również Abel. W dniu premiery teledysku w sklepach pojawiło się koncertowe DVD "Pół życia na żywo", czyli zapis występu Tedego i Sir Micha w warszawskiej Stodole, jaki miał tam miejsce 4 grudnia 2016 roku.

Tagi:
video
dodano: 2017-04-22 14:44 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

Głowa PMM udostępnił teledysk do utworu "Gdybym", który znajdzie się na jego nadchodzącej płycie "Jak nie dzisiaj, to kiedy?". Gościnnie w kawałku pojawiają się Sobota oraz Roma. Za produkcję muzyczną odpowiada PSR. Album Głowy zostanie wydany 28 kwietnia.

kategorie: Freestyle, Hip-Hop/Rap, News, WBW
dodano: 2017-04-22 14:30 przez: Tadeusz Turnau (komentarze: 0)

Za nami czwarte eliminacje WBW 2017! Tym razem najsłynniejsza bitwa freestyle'owa w Polsce zawitała do Łodzi, a na świetnie obsadzonej imprezie triumfował reprezentant gospodarzy, Oset. Znany ze szlifowanej przez lata stylówki raper pokonał w finałowym starciu Murzyna. 

Na swojej drodze do triumfu Łodzianin musiał uporać się również z Buczim, GML-em oraz Peusem, który po zwycięstwie w Zielonej Górze i tym razem nie zawiódł, zajmując na bitwie trzecią pozycję. Największym rozczarowaniem imprezy był z kolei kiepski występ aktualnego mistrza WBW, Bobera, który to odpadł już w ćwierćfinale, ulegając Bambo. 

Tak prezentuje się pełna drabnika pucharowa wczorajszej bitwy:

Tagi:

Strony