Wojciech Wiktor
wydarzenie
dodano: 2017-03-26 19:06 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Znamy już nową datę koncertu z okazji dziesięciolecia BOR, który pierwotnie miał odbyć się 25 lutego w poznańskiej Arenie. Publikujemy oświadczenie organizatora na ten temat.

Tagi:
video
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2017-03-26 19:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

Kaczor i Pih, reprezentanci kolejno Poznania i Białegostoku, połączyli siły w EREM Studio. Efektem ich pracy ma być EP-ka wydana do czasu wakacji. Na swoim fanpage'u Kaczor dał fanom szansę usłyszenia snippetu z tego projektu.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-03-26 18:50 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

"Koń Trojański", krążek dodawany do preorderowej wersji "Koktajlu" Borixona, jest dostępny do odsłuchu na YouTube. Materiał wyprodukował w całości PLN Beatz. Na płycie pojawiają się też Popek oraz Żabson.

Tagi:
video
dodano: 2017-03-25 17:13 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

O "Dominion", zbliżającym się wydawnictwie z serii Tech N9ne Collabos, pisaliśmy przy okazji singla "Put Em On". Tech kontynuuje promocję krążka - raper zobrazował klipem utwór "Drama", nagrany ze specjalistą od refrenów, Krizzem Kaliko. Track jest wyrazem sprzeciwu artysty wobec nowego prawa jego rodzinnego stanu, Missouri, które umożliwia od nowego roku posiadanie broni bez zezwolenia. Album "Tech N9ne Collabos: Dominion" ukaże się 7 kwietnia.

video
dodano: 2017-03-25 16:46 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 2)

24 marca projekt "Trzech Króli", wspólne dzieło Popka, Soboty i Matheo, pojawił się na półkach z muzyką. Wydawnictwo promują teledyski do utworów "Nigdy nie mów nigdy", "Z biegiem czasu", "Czego sercu nie żal", "Bajka" oraz "Dom". Na kanale Step Records stopniowo pojawiały się kawałki z nowej płyty, a obecnie można posłuchać 11 z 12 numerów.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-03-25 16:32 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

Kękę ma kolejne powody do radości - jego drugi longplay, "Nowe rzeczy", pokrył się w tym tygodniu podwójną platyną. Płyta ukazała się w marcu 2015 roku i można na niej znaleźć takie kawałki jak "Wyjebane (Tak Mocno)" czy "Zmysły". Radomski raper skomentował wyróżnienie przyznane mu przez ZPAV za pośrednictwem Facebooka, zapowiadając przy okazji zakończenie prac nad nowym EP.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-03-24 12:22 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 4)

"Y'all got 'til April the 7th to get ya'll shit together" - nawija Kendrick Lamar w "The Heart Part 4", swoim pierwszym kawałku wypuszczonym w 2017 roku. Ostatni wers członka TDE środowisko hip-hopowe odebrało jednoznacznie: 7 kwietnia to data premiery nowego LP autora "To Pimp a Butterfly".

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-03-23 17:44 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

"Nocna straż" to kawałek zamykający wydaną 14 marca EP-kę Sariusa. Wcześniej raper promował materiał teledyskami do utworów "Dziedzic korony", "Czasem", "Facet" oraz "Antyhajp". Ostatnie sztuki wydawnictwa wyprodukowanego przez Gibbsa można zamawiać w sklepie Stoprocent.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-03-23 17:33 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Lekter Records prezentuje utwór "Ile_jest" autorstwa Karwela (wcześniej działającego pod ksywą LJ Karwel). To kolejny luźny utwór rapera wydany przed płytą, którą wypuści w warszawskiej wytwórni w 2017 roku. W związku z serią złośliwych ataków na swój facebookowy profil Karwel założył nową stronę dla fanów.

Tagi:
video
dodano: 2017-03-23 17:22 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 2)

Amerykańska podróż Dioxa i Czarnego zaowocowała płytą "Ludzie", którą zapowiada klip do "Tylko raz". To pierwszy z trzech wideoklipów stworzonych podczas wyjazdu duetu. Zarówno numer, jak i cały projekt oskreczował DJ Falcon1. Album ukaże się 12 maja.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video, Wywiady
dodano: 2017-03-22 19:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Tede podzielił się kilkoma barwnymi myślami w nowym wywiadzie, nagranym 18 marca przed koncertem w Opolu. "Nie planuję przestać, odpuścić, ani przechodzić na emeryturę. Muzyka rozwija się razem ze mną, a ja razem z muzyką" - powiedział raper w rozmowie z Woytazzem, twórcą projektu "Mam tourette'a i mi z tym dobrze". Autor "Keptn'" dodał, że według niego obecny etap kariery jest jego najlepszym.

Tagi:
video
dodano: 2017-03-21 20:28 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

Tech N9ne nie zapomina o nagłaśnianiu swojego ostatniego LP, dzieląc się kolejnym klipem promującym "The Storm". Do utworu "Get Off Me" Tecca zaprosił Darreina Safrona, który zajął się zarówno rapowaną zwrotką, jak i refrenem. Drugim gościem został Problem, znany najbardziej z hitu "Like Whaaat", a także z kolaboracji z takimi raperami jak Game, Kendrick Lamar, E-40 czy Wiz Khalifa. Za produkcją bitu stoi tradycyjnie Seven.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2017-03-21 00:39 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

"Molza", specjalny album artystów Alkopoligamii wydany z okazji 10-lecia wytwórni, swojej premiery doczekał się 17 marca. Tego dnia pojawiła się też możliwość odsłuchu całości materiału, na którym pojawiają się m.in. Ten Typ Mes, Stasiak, Kuba Knap, RAU czy Rosalie. Oprócz świeżych nagrań zrealizowanych w tytułowej mazurskiej miejscowości na drugim krążku znalazł się przegląd utworów spod szyldu Alkopoligamii powstałych w ciągu ostatniej dekady. Impreza premierowa już w środę w klubie BAL.

wydarzenie
dodano: 2017-03-20 13:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

W najbliższą środę Polskę odwiedzi jedna z największych postaci reprezentująca rosnącą w siłę scenę Toronto, Tory Lanez. Artysta zagra 22 marca w warszawskiej Progresji, a my mamy dla Was dwie wejściówki na to wydarzenie!

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2017-03-19 14:09 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 6)

"More Life", projekt Drake'a nazwany przez niego "playlistą", od 18 marca może już znaleźć się na głośnikach każdego fana rapu. Szef OVO zgromadził wokół siebie sporo artystów w rolach gości, są wśród nich m.in. Lil Wayne, 2 Chainz, Kanye West, Young Thug i Travis Scott. Odsłuch playlisty w rozwinięciu newsa.

Tagi:

Strony