Wojciech Wiktor
video
dodano: 2017-05-25 18:22 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Duet Filipek x Foux zaprezentował kolejny klip z albumu "Młody Bukowski", tym razem do numeru "Atramentowe Noce". Poprzednie teledyski powstały do kawałka tytułowego oraz utworu "Pora dla buntowników" z gościnnym udziałem Radziasa. Premiera płyty nastąpi 23 czerwca.

Tagi:
video
dodano: 2017-05-25 18:15 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

"Stan Tymiński" to drugi klip, a zarazem szósty z kolei singiel promujący nadchodzący mixtape WTM "Nowy Porządek". Premiera mixtape'u zaplanowana jest na czerwiec. Znajdzie się na nim sporo kolaboracji z zagranicznymi raperami (m.in. MondreMAN z Main Attrakionz, King Everest czy Mely Marz) oraz producentami takimi jak Jahlil Beats, DJ Pain 1, A$AP P On The Boards, CashMoneyAP czy Tariq Beats.

Tagi:
video
dodano: 2017-05-25 18:09 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

W Empikach pojawiła się już edycja specjalna albumu "MTV Unplugged: Autentycznie". Opiera się na autorskim, nigdy wcześniej nie wykorzystanym opakowaniu kartonowym zaprojektowanym przez Grzegorza "Forina" Piwnickiego. W środku słuchacz znajdzie między innymi zestaw fotografii z koncertu autorstwa Pawła Zanio. Fotografie, podobnie jak zdjęcia w zeszłorocznym bestsellerze "Życie po śmierci", wydrukowane na zostały na folii PET. Całość schowana jest w twardym, obitym materiałem etui. Według tłoczni TAKT współpracującej z Asfalt Records, jest to najdroższa pod względem kosztu wykonania polska płyta skierowana do masowej dystrybucji.

Tagi:
video
dodano: 2017-05-20 13:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Vince Staples szykuje się do wydania swojej drugiej pełnoprawnej płyty, ponownie jak w przypadku "Summertime '06" pod szyldem Def Jam. Raper z Long Beach nazwał nadchodzący krążek "Big Fish Theory", a znajdzie się na nim m.in. kawałek "Big Fish", do którego zaprezentował właśnie klip. Dodatkowe wokale nagrał na potrzeby utworu Juicy J. Producentem numeru jest Christian Rich. Sam teledysk nawiązuje do tytułu, pokazując Vince'a otoczonego przez rekiny na pełnym morzu. Autor "Norf Norf" pochwalił się również cover artem albumu, który ukaże się 23 czerwca.

video
dodano: 2017-05-18 23:15 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Beteo zaprezentował kolejny klip zapowiadający jego nadchodzący materiał, czyli "Bejbi". Gościnnie w kawałku "Nie wiesz nic" pojawia się Białas. Producentem newschoolowego podkładu jest Kesz. Drugi solowy album Beteo ukaże się 26 maja. Znana jest już pełna tracklista.

Tagi:
video
dodano: 2017-05-18 20:56 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Filipek i Foux udostępnili drugi klip promujący ich wspólny album pod tytułem "Młody Bukowski". W utworze "Pora dla buntowników" swoją zwrotkę dorzucił Radzias. Inni goście, którzy pojawią się na płycie to Planet ANM, VBS, QBIK oraz Penx. Premiera krążka - 23 czerwca.

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2017-05-18 20:41 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

W sobotę 3 czerwca w klubie Rejs nad Wisłą wytwórnia Aloha Entertainment świętuje swoje X urodziny. Będzie to oficjalny before festiwalu Hip Hop Kemp 2017.  Najpierw odbędą się warsztaty hip-hop, a następnie startują koncerty. Zagrają Reno, Abel & Brat Jordah, Proceente & Łysonżi Dżonson, Numer Raz, Muflon, Blady Kris, Zerotroskiss (Masia/Guova/MuzaMan/DJ Gugatch), Subarugang oraz goście specjalni. Afterparty rozkręcą DJ Grubaz & DJ Beredson. Imprezę poprowadzi Rufin MC.

wydarzenie
dodano: 2017-05-18 00:05 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 5)

Riff Raff a.k.a. Jody Highroller wystąpi w warszawskiej Miłości w najbliższy wtorek, 23 maja. Autor "Neon Icon" zagra przed polską publiką po raz pierwszy w swojej karierze. Znany jest już support rapera.

Tagi:
dodano: 2017-05-17 21:18 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 5)

Po zaprezentowaniu pierwszego singla z płyty "Skrrrt" Tede i Sir Mich podzielili się okładką projektu. Wydawnictwo, które promuje singiel "Rezzi (Lata Dans)" ukaże się na rynku 23 czerwca 2017.

Tagi:
video
dodano: 2017-05-16 14:21 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 11)

Quebonafide i KRS-One wspólnie w jednym kawałku, a wszystko to na bicie Returnersów - tak prezentuje się kolejne dzieło z "Egzotyki", do którego powstał klip. Amerykański teledysk Que utrzymany został w trueschoolowym stylu, co dobrze oddaje klimat samego utworu. Cały materiał ukaże się 9 czerwca.

video
dodano: 2017-05-16 14:05 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Fortepian, elektryczne skrzypce, saksofon, ale i odgłos domofonu, pracującej wiertarki czy rozbijającej się tafli lodu - w taki sposób fani wsparli "Projekt 30/90" Jimka. Z podesłanych mu blisko dwustu dźwięków producent stworzył utwór będący efektem końcowym całej akcji. Inicjatywę zakończył finał w warszawskim Teatrze Palladium, na którym zaprezentowano także klip do tego dzieła.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-05-05 21:52 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

Trio Skorup & JazBrothers pracuje nad drugim wspólnym albumem, a pierwsze efekty ich pracy można już sprawdzić na kanale MaxFloRecTV. Utwór "Walet pik" zapowiada nienazwany jeszcze materiał, będący follow-upem do "Ludzi Chmur". Gościnnie w singlu śpiewa Dominika Majewska. Skrecze dorzucił DJ Hopbeat.

video
dodano: 2017-05-05 21:44 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 2)

Emowski, Teka oraz wytwórnia Gram Records zaprezentowali drugi klip promujący album "Dobra Perspektywa". Za realizację video do kawałka "Chodź za mną" odpowiada ekipa Sieniawski Brothers. Album Emowskiego swoją premierę miał 9 grudnia 2016 roku, a od początku marca dostępny jest również w salonach Empik.

Tagi:
video
dodano: 2017-05-05 21:36 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 3)

Beteo pochwalił się teledyskiem do tytułowego numeru ze swojej nadchodzącej płyty. Producentem "Bejbi" jest Friz. Na drugim solowym krążku rapera znajdzie się 12 kawałków oraz jeden bonus track. Płyta ukaże się 26 maja nakładem SB Maffija Label.

Tagi:
video
dodano: 2017-05-04 20:51 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

O teledysku do "XXX" pisaliśmy chwilę po Nowym Roku, a teraz Onyx i Dope D.O.D. prezentują drugi klip pochodzący z wspólnego albumu obu ekip. Szybki, hardkorowy numer "PIRO" znajdzie się na krążku "Shotgunz in Hell". Choć Dopey Rotten opuścił Dope D.O.D., na potrzeby utworu dograł swoją zwrotkę. Kawałek został zobrazowany tekstowym video. Materiał spod amerykańsko-holenderskiego szyldu zostanie wydany 29 maja. Zanim to nastąpi, w dniach od 12 do 20 maja Jay Reaper i Skits Vicious zagrają w Polsce cztery koncerty.

Tagi:

Strony