G-Eazy

G-Eazy

kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2018-02-06 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Po tym, jak przyjęty został Gerald na swoim premierowym show w Warszawie, a rok temu na Open'erze pewne było, że jego powrót to tylko kwestia czasu. I jest - G-Eazy ogłosił, że odwiedzi nas jeszcze przed wakacjami!

video
kategorie: Film, Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2018-01-31 14:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Dokument "Rapture" zainteresuje każdego, kto lubi zaglądać w życie prywatne współczesnych gwiazd rapu. W nadchodzącej produkcji Netflixa udział wzięli m.in. Nas, G-Eazy, Logic, Rapsody i 2 Chainz. Premiera 8-odcinkowego serialu odbędzie się 30 marca tego roku. Można już zobaczyć zwiastun tego projektu.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-01-13 13:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 8)

Coraz większe zamieszanie wokół H&M, które wypuściło reklamę bluz z kontrowersyjnym napisem "Coolest Monkey In The Jungle". Reklama z czarnoskórym chłopcem pojawiła się w brytyjskim mediach w niedzielę. Do sprawy odnoszą się celebryci, proponując dopisanie do nazwy marki liter: "S", "A" i "E", aby utworzyły słowo "SHAME"...

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-12-21 19:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Płonące banknoty, impreza w pustostanie, kąpiel Cardi B w morzu pieniędzy i miażdżąca lista gości to idealny przepis na hit według Geralda. Po tym jak oryginał dobił 60 mln wyświetleń na Youtubie, G-Eazy decyduje się na remix kawałka "No Limit". Po za znajdującymi się w oryginalnej wersji Cardi B i A$AP Rockym, gościnnie pojawiają się Juicy J, French Montana i Belly. Klip w rozwinięciu.

kategorie:
dodano: 2017-12-21 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Powiedzmy sobie szczerze - od kilku lat grudzień to przeeeegięta porcja nowej muzyki, a przed Świętami uginają się nie tylko półki, ale i nasze głowy zasypane świeżym materiałem (#Waco). W tym roku jest nie inaczej, a grudniowy wysyp premier jest przepotężny, zarówno w Polsce jak za Oceanem. Spróbowaliśmy przekopać się przez niego i polecić Świętemu Mikołajowi 12 pozycji, po które warto, by sięgnął na ostatniej prostej, poszukując na gwałt trafionych prezentów. Choć smiało można by zrobić z tego i adwentowe 24. Kolejność wg daty wydania.

Tagi:
dodano: 2017-12-21 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Powiedzmy sobie szczerze - od kilku lat grudzień to przeeeegięta porcja nowej muzyki, a przed Świętami uginają się nie tylko półki, ale i nasze głowy zasypane świeżym materiałem (#Waco). W tym roku jest nie inaczej, a grudniowy wysyp premier jest przepotężny, zarówno w Polsce jak za Oceanem. Spróbowaliśmy przekopać się przez niego i polecić Świętemu Mikołajowi 12 pozycji, po które warto, by sięgnął na ostatniej prostej, poszukując na gwałt trafionych prezentów. Choć smiało można by zrobić z tego i adwentowe 24.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-12-15 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Często zdarza się tak, że wychodzące tego samego dnia albumy zderzane są między sobą w nieformalnej batalii a media czekają na wyniki sprzedaży, by określić zwycięzcę. 10 lat temu taki pojedynek premier między Kanye Westem a 50 Centem (i lepsza sprzedaż startowa "Graduation" niż "Curtisa") miał ogromny wpływ na to jak dalej potoczyły się hip-hopowe trendy. Dziś w przedświątecznym szale warto zwrócić uwagę na podobne starcie, w którym siły nie są aż tak równe, ale które może zwiastować symboliczne przejęcie pałeczki...

Tagi:
recenzja
dodano: 2017-12-14 20:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

"From the Bay like 40 and Dre, so Imma do it the major way" - nawija na nowym albumie G-Eazy. Nie da się ukryć, że ostatnie lata są dla rapera z Oakland jak sen, a jego kariera świeci dziś pełnym blaskiem. "The Beautiful & Damned" było płytą trudną i ważną - koniecznością udowodnienia, że Gerald nie chce być na scenie meteorem, tylko ugruntować swoją pozycję. Dzięki Sony Music Polska mieliśmy okazję osłuchać się z krązkiem przed premierą, oto nasze pierwsze wrażenie!

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-12-02 15:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Jak sam autor kawałka przyznaje, to jeden z jego najlepszych teledysków, ponieważ jest prawdziwy, pokazuje zwykłą, szarą codzienność. W romantycznym klipie do "Him & I", Gerald spędza wspólnie czas ze swoją partnerką, Halsey, która również udziela się wokalnie w piosence. Utwór promuje album "The Beautiful & Damned", którego premiera odbędzie się 15 grudnia - płyta dostępna będzie także w polskiej dystrybucji dzięki Sony Music Polska i objęta będzie naszym patronatem.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-11-14 13:08 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

G-Eazy nie zwalnia i dalej promuje swój nadchodzący album "The Beautiful & Damned", tym razem wypuszczając tytułowy singiel z gościnnym refrenem wokalistki, Zoe Nash. Gerald na mrocznym podkładzie toczy wewnętrzny bój, próbując pogodzić bycie lepszym człowiekiem ze sławą .

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-11-10 14:35 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Po pokazaniu okładki i ujawnieniu daty premiery nowego albumu, G-Eazy publikuje teledysk do drugiego singla z "The Beautiful & Damned", który nosi tytuł "The Plan". Na czarno-białym klipie, Gerald celebruje swój sukces w otoczeniu pięknych kobiet. Odsłuch w rozwinięciu.

kategorie:
dodano: 2017-11-08 20:10 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Po świetnym "When It's Dark Out", które pokryło się platyną nawet w naszym kraju, długo czekaliśmy na zapowiedź nowego materiału. W końcu w okolicach czerwca pojawiły się pierwsze wzmianki o nowej płycie "The Beautiful & Damned", a na początku września G-Eazy opublikował singiel "No Limit" z A$AP Rockym i Cardi B. Teraz wiemy już, że premiera odbędzie się 15 grudnia oraz, że będzie dużym, dwupłytowym przedsięwzięciem, opartym na zasadzie kontrastu, tak jak wskazuje tytuł. Wśród gości prócz wcześniej wspomnianych znajdzie się jeszcze E-40 i Halsey.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-11-08 19:49 przez: Marek Adamski (komentarze: 5)

Pierwsze wzmianki o nadchodzącym albumie Geralda pojawiły się chociażby na tegorocznym Openerze, potem G-Eazy wypuścił singiel "No Limit" z gościnnym udziałem A$AP Rocky'ego i Cardi B. Dziś za pośrednictwem Instagrama, pochodzący z Bay Area, raper przedstawił nam okładkę albumu i datę premiery, przypadającą na 15 grudnia. Oprócz tego w serwisie Youtube pojawił się krótki film, zapowiadający nadchodzące wydawnictwo.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2017-10-30 19:26 przez: Dawid Majcher (komentarze: 0)

Nowy album Raekwona chyba trochę przepadł w natłoku tegorocznych wydawnictw. A szkoda, bo to to jedna z lepszych solówek Chefa i ciekawszych rapowych premier 2017. "The Wild" to podróż w czasie do dawnych dni w klasycznym nowojorskim stylu.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-07-13 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

Na jesieni ukaże się trzeci studyjny album G-Eazy'ego - i trzeba przyznać, że po "When It's Dark Out" poprzeczka jest postawiona naprawdę wysoko. Poznaliśmy już tytuł albumu, Gerald zdradził też co nieco odnośnie zawartości.

Strony