Koncerty

Koncerty

wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2016-12-23 10:00 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 0)

Dillon Cooper wyrusza w trasę po Europie i zawita także do Polski. Nowojorczyk zagra koncert 7 lutego w warszawskim klubie "Hydrozagadka".

dodano: 2016-12-19 11:00 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 0)

Osobiście nigdy chyba nie przestanę propsować Kemby, wcześniej znanego jako YC the Cynic - autora w mojej opinii jednego z najlepszych albumów mijającego roku - "Negus". To był zdedydowanie przełomowy rok dla młodego reprezentanta Bronksu, kolebki hip-hopu - zmiana pseudonimu, nowa płyta... I żeby tego było mało - niespodziewany występ u boku samego Kendricka Lamara!

wydarzenie
dodano: 2016-12-12 15:20 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Wiele lat, wiele prób, ale wreszcie fani doczekali się - The Game dziś wieczorem wystąpi w Polsce! Raper z Compton zaprezentuje się w warszawskim klubie Progresja, wsparty livebandem.

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2016-12-09 19:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

"Hotel Paranoia" to jeden z najlepszych tegorocznych albumów, o czym pisaliśmy w recenzji. Teraz jego autor, młody książę Toronto zawita też do Polski!

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2016-12-09 12:53 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Dopiero co cieszyliśmy się z powrotu Pezeta, a teraz mamy złe wieści dla jego fanów.

Tagi:
wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2016-11-29 21:21 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Na wiosnę Kid Ink rusza w europejską trasę - znajdziemy na niej również Polskę! Kalifornijski raper ponownie odwiedzi Warszawę, i to z mocnym wsparciem.

wydarzenie
kategorie: Funk, Hip-Hop/Rap, Koncerty, News, Pop
dodano: 2016-11-23 13:13 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Pisaliśmy Wam niedawno o planowanym występie Bruno Marsa w Łodzi, który pojawił się na jego stronie. Okazuje się, że wokalista wystąpi w Polsce - ale w Krakowie, i to z bardzo mocnym wsparciem.

wydarzenie
dodano: 2016-11-19 13:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Kaliber 44 wystąpi 25 listopada w warszawskiej Progresji z okazji świętowania 20 lat od wydania albumu "Księga Tajemnicza. Prolog". Na scenie razem z zespołem pojawią się Rahim, Gano oraz Fejz. Zaplanowano również specjalną oprawę wizualną.

wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2016-11-18 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Ciąg dalszy złych wieści koncertowych w listopadzie. Najpierw przesunęła się wizyta Kevina Gatesa, a teraz dwaj kolejni artyści poinformowali, że nie dotrą do Europy.

dodano: 2016-11-17 12:11 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Solowym koncertem wyprzedał Amfiteatr w Parku Sowińskiego i wywołał prawdziwe szaleństwo. Teraz wróci na Open'era!

kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2016-11-17 11:00 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 3)

Do You wanna get high...? 

Przypominamy o hip-hopowym wydarzeniu tygodnia - w ten weekend Polskę odwiedzi frontman legendarnej grupy Cypress Hill - B-Real! 19 listopada zagra w klubie Alibi we Wrocławiu, dzień później - w krakowskim klubie Kwadrat!

wydarzenie
dodano: 2016-11-11 16:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Zbliża się największy Śląski Rap Festival w historii - 17 grudnia w katowickim Spodku świętowane będzie 20-lecie śląskiego rapu. Wystąpią m.in. Kaliber 44, Pokahontaz, Miuosh, Grubson, O.S.T.R., donGURALesko, Ten Typ Mes i Tede. W specjalnym repertuarze raperzy zagrają swoje największe hity, a o aranżacje zadbają FDG Orkiestra, muzycy Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia oraz Górnicza Orkiestra Dęta. Poza koncertami organizatorzy zaplanowali bitwę freestyle'ową, pokazy beatbox oraz premierę filmu dokumentalnego o dwudziestoleciu śląskiej sceny rapowej.

wydarzenie
kategorie: Koncerty, News, R&B, Soul
dodano: 2016-11-08 16:00 przez: Tomasz Przytuła (komentarze: 0)

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Sampha! Artysta wystąpi 10 listopada w warszawskim klubie Hybrydy!
Fanom artystów takich jak Kayne West, Frank Ocean, Jessie Ware, SBTRKT, Drake czy Solange Knowles, nie trzeba go przedstawiać. Sampha Sisay po współpracy z muzykami został dostrzeżony przez szersze grono odbiorców, a kiedy w sieci pojawiła się zapowiedź solowego albumu artysty, singiel „Blood On Me”, krytycy zachwycili się przejmującym wokalem połączonym z eklektycznym brzmieniem elektroniki, pianina i bębnów. Warto również dodać, że muzyk znalazł się również na 4. miejscu w prestiżowym plebiscycie BBC Sound of 2014.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News, Video
dodano: 2016-11-06 16:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

Radzimir "Jimek" Dębski, po świetnym przyjęciu jego wspólnych dokonań z Miuoshem i Narodową Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia, udał się do naszych zachodnich sąsiadów, aby kontynuować pomysł tworzenia rapu w orkiestrowej aranżacji. Kompozytor podjął współpracę z MoTripem, niemieckim raperem, którego kariera wystrzeliła w górę rok temu dzięki hitowi "So wie du bist". Efektem wspólnej pracy muzyków jest koncertowy album "Mosaik" - sprawdźcie porywające nagranie prosto z berlińskiego Konzerthaus.

Tagi:
wydarzenie
kategorie: Funk, Koncerty, News, Pop
dodano: 2016-11-05 18:57 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Po fenomenalnym, nasączonym funkową (a momentami wręcz p-funkową i g-funkową) energią singlu "24K Magic" z zainteresowaniem czekamy na nowy album Bruno Marsa. Tym bardziej miło nam poinformować, że w przyszłym roku utalentowany wokalista wystąpi w Polsce!

Tagi:

Strony