P-Lo

P-Lo

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-04-20 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

P-Lo to nie tylko jeden z ciekawszych producentów w Kalifornii, ale też rapowy nr 3 w HBK Gangu po IamSu! i Sage'u The Gemini. Teraz to on wychodzi jednak na front - 12 maja otrzymamy jego nowy album "More Than Anything" a póki co pora na singiel z udziałem legendarnego E-40'ego, w którym duet oddaje hołd klasycznym brzmieniom Bay Area.

video
dodano: 2016-05-31 11:05 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Pokazanie różnorodności Bay Area to punkt wyjścia dla nowego klipu P-Lo, członka kolektywu muzycznego The HBK Gang, do którego należą też m.in. Sage The Gemini, Kehlani, Iamsu! czy Jay Ant. Oprócz tego ostatniego gościnnie w utworze występuje G-Eazy. W teledysku nie mogło zabraknąć E-40'ego, który jest chodzącą reklamą Zatoki San Francisco. Kawałek pochodzi z EP-ki "Before Anything".

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-04-03 12:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Show Banga to jeden z tych młodocianych kotów Bay Area, których poczynania staram się monitorować na bieżąco. Już w najbliższy wtorek - 7 kwietnia, wypuści on na rynek swój najnowszy album zatytułowany "Major 4 Life", na którym pojawi się gościnnie masa innych reprezentantów Oakland jak IamSu, E-40 czy Kool John.