Teledyski

Teledyski

video
dodano: 2017-10-20 15:33 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Jetlagz prezentuje utwór promujący najnowsze wydawnictwo duetu zatytułowane „WARSAW SK8 OF MIND”, którego premiera nastąpi już w grudniu. W numerze „Jetlag” Kosi i Łajzol zabierają słuchacza w podróż po Los Angeles, tym samym zbliżając do siebie skejterskie światy słonecznej Kalifornii i magnetycznej Warszawy. Klip zobaczyć można na stronie RedBulla.

Tagi:
video
dodano: 2017-10-20 15:28 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)
Z wielką przyjemnością zaspokajamy ciekawość i odsłaniamy pierwszy owoc projektu "Słowowtóry". Od samego początku był on obciążony wieloma znakami zapytania i najważniejszym pytaniem "Czy to się uda?". Udało się! Lista artystów zaangażowanych w ten projekt jest imponująca, a jako pierwszą odsłonę wybraliśmy Spinache'a i Korteza, którzy debiutują jako duet.
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-10-19 20:53 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

#RAIN to pierwszy singiel promujący nową płytę Patokalipsy - "RAP ALKOHOL I NARKOTYKI", której premiera zaplanowana jest na koniec roku 2017. Ekipa z Krakowa w swoim stylu po raz kolejny dostarcza bezkompromisową dawkę mocnego rapu. Na płycie gościnnie udzielają się Peja, Golin i Sarius.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-10-19 20:45 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

QueQuality przedstawia drugi singiel z nadchodzącego albumu Emesa Milligana pt. "Self-Made Man". Cały krążek został wyprodukowany przez samego Emesa, a za video do utworu "F_ck"odpowiada ekipa Distort Media.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-10-19 20:36 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

"Tylko Nutka" nie jest utworem promującym nowy album Mielzkiego, jest natomiast szczerym opisem relacji na linii słuchacz - autor. W dzisiejszych czasach, w natłoku codziennie nowych teledysków, nowych płyt, nowych pseudonimów na scenie - dostrzegalny jest wyraźny brak przywiązania odbiorcy względem kreatora. Coraz trudniej odszukać prawdziwych fanów, każdy jest tylko na chwilę, traktujemy artystę jak swoją maskotkę której powinnością jest wykonywanie określonych ruchów muzycznych nie zważając na to, że każdy twórca - jest przede wszystkim człowiekiem. Za produkcję muzyczną a także cuty/skrecze odpowiada duet The Returners. Teledysk został zrealizowany przy współpracy z Fundacją Mediations Biennale w ramach Virtual Garden podczas PGA (Poznań Game Arena).

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-10-19 20:16 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Gural promuje swój nadchodzący album tytułowym singlem "Dom Otwartych Drzwi".  Za produkcję odpowiada Tailor Cut. Raper w opisie do teledysku napisał, że dedykuje ten kawałek wszystkim miłośnikom drzew.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-10-19 18:15 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

"Eldorado" to niespodziewane collabo Bedoesa i PlanBe. Dwójka Młodych Wilków przygotowała murowany przebój na bicie Deemza.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-10-19 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

MetrowyTV oraz wydawnictwo Protest SONG prezentują drugi singiel z nadchodzącej płyty HK Rufijoka zatytułowanej "Z KRAINY GRUB". Tytułowy numer gościnnie wsparli niezawodni, śląscy reprezentanci: Bu (Tychy) i Wu (Świętochłowice) ̧ a całość dopieścił DJ Bambus. Za bit odpowiedzialny jest Stahu.

HK Rufijok na swoim koncie ma już nie jeden porywający mixtape, ale też solowy krążek "Who? Ja w to wbijom!". Znany przede wszystkim z kultywowania śląskiej kultury i gwary, która zagwarantowała mu niepowtarzalne flow.
Ostatni nielegal "Rychtyk Ślonski Sztof. Na Gibko Heftnyte" zrobiony w zaledwie trzy miesiące, podsycił tylko apetyt fanów. Dziś HK pracuje nad kolejnym krążkiem, który ukaże się w wersji fizycznej. Premiera - listopad 2017.

video
dodano: 2017-10-18 19:30 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 2)

Doczekaliśmy się obrazka do tracków "If Time Is Money (Fly Navigation) / Hood Go Bang" z płyty "The Saga Continues".

Singiel promuje siódmy (lub ósmy album składu, jeśli weźmiemy pod uwagę sekretny "Once Upon a Time in Shaolin). Premiera płyty miała miejsce 13 października.

dodano: 2017-10-18 18:33 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Po solowej płycie "Spin-OFF" i wspólnym projekcie z Kartkym, Emes Milligan już 17 listopada zadebiutuje legalnym, solowym wydawnictwem.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, R&B, Teledyski
dodano: 2017-10-18 13:00 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 1)

Chris Brown niedawno zapowiedział swój najnowszy album "Heartbreak On A Full Moon", a także wypuścił teledysk do singla "High End", promującego cały projekt. Tym razem podzielił się z nami tracklistą, na której znajdziemy aż 45(!) utworów.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-10-17 21:23 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Na wieczór dostajemy kolejny klip od Tau - tym razem jest to klimatyczne miejskie video zrealizowane do jednego z mocniejszych numerów na "ON", nowocześnie brzmiącego "Spray".

Tagi:
video
dodano: 2017-10-17 12:00 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

"Na Własne Życzenie" z udziałem Hinola PW to drugi singiel promujący nadchodzący album Kafara Dix37 - "Panaceum 2: Trzeba Żyć". Premiera płyty planowana jest na 17.11.2017. Preorder edycji limitowanej trawa tylko tutaj.

dodano: 2017-10-16 23:00 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 0)

Kilka ostatnich tygodni było niesamowitych dla Cardi B - jej hitowy singiel "Bodak Yellow" ciągle zajmuje pierwsze miejsce na liście Billboard Hot 100 i nie wydaje się, żeby w najbliższym czasie miało się to zmienić. 

video
dodano: 2017-10-16 16:30 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Pamiętacie wakacyjny numer Adiego “Drap, masuj, miziaj”?. Okazuje się, że to po pierwsze nie Adi Nowak, ale duet Adi Nowak & barvinsky, a po drugie chłopaki mają już gotową całą płytę “Ćvir”, która premieruje 10 listopada nakładem Asfaltu. Z tej okazji wrzucamy bardzo filmowy teledysk do utworu “Zohan” w reżyserii barvinskiego i w pięknych zdjęciach Przemka Jękosza.

Strony