Teledyski

Teledyski

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-12-14 19:12 przez: Patryk Lisowski (komentarze: 0)

8 grudnia miała miejsce premiera nowego albumu Deysa, który został wydany przez niego własnym sumptem. Dziś dostajemy teledysk do kolejnego utworu z tej płyty. "Stempel Call" to kawałek inspirowany postacią... A co ja Wam będę mówił? Sami sprawdźcie, kto oprócz Kartky'ego pojawia się gościnnie w teledysku.

Tagi:
video
dodano: 2017-12-14 18:53 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

W lutym otrzymamy "W drodze po szczęście" czyli kolejny album O.S.T.R.'a, a teraz pora na pierwszy singiel - soczysty i konkretny "Słuch" zobrazowany artystycznym teledyskiem.

Tagi:
video
kategorie: News, Soul, Teledyski, Video
dodano: 2017-12-14 18:10 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

„Królowa” to drugi singiel zapowiadającym debiutancki album Rosalie.! Premiera płyty „Flashback” już 19 stycznia! Po intrygującym pierwszy singlu w kooperacji z wrocławskim producentem Suwalem, przyszedł czas na bardziej soulową odsłonę artystycznej wizji Rosalie. „Królowa” to efekt współpracy z niezwykle uzdolnionym muzykiem i producentem Moo Latte. Tekst utworu jest dziełem Rasa z zespołu Rasmentalism. Premierze „Królowej” towarzyszy utrzymany w klimacie lo-fi obrazek, który został przygotowany przez duet fotografów PANCEWICZ/WYSMYK.

video
dodano: 2017-12-14 13:40 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Tragiczna śmierć Orua wstrzymała także pracę nad zapowiadanym wówczas materiałem Projektu Nasłuch "Dobre Chłopaki". Krążek finalnie do nas trafi, a całość doprowadził do końca sam RDI.  "Dogmaty” to drugi singiel z nadchodzącej płyty...

kategorie: News, Teledyski, Video
dodano: 2017-12-14 10:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Miał na koncie ponad 400 teledysków, był członkiem Akademii ZPAV oraz pomysłodawcą i twórcą Yach Film Festivalu, kultowego przeglądu polskich wideoklipów. Dopiero co odbyła się 26 edycja imprezy, na której gościliśmy osobiście - miałem przyjemność pojawić się w panelu dyskusyjnym "Dźwięk czy obraz? Teledysk jako kluczowa forma promocji muzyki" - niestety w tym roku osobiście nie pojawił się z powodów zdrowotnych sam pomysłodawca. A dziś dotarły do nas fatalne wieści - Yach, a właściwie Jan Paszkiewicz zmarł w wieku 59 lat...

video
dodano: 2017-12-13 21:23 przez: Patryk Lisowski (komentarze: 0)

BOR Records nie przestaje wspierać Młodego Simby i dziś dostaliśmy klip, który zwiastuje nowy projekt rapera. Teledysk do utworu "MUK" (prod. 2K & Sergiusz) zwiastuje EP-kę "BORuto". Niedługo mamy dostać więcej informacji na ten temat i na pewno Was o tym ponformujemy, jak pojawią się jakieś nowe wieści. Póki co w rozwinięciu możecie sprawdzić najnowszy teledysk Szpaka.

Tagi:
video
dodano: 2017-12-13 21:16 przez: Patryk Lisowski (komentarze: 0)

Białas i Lanek nie przestają promować swojej najnowszej płyty "Polon" Dziś dostaliśmy kolejny teledysk do kawałka "Ale ja nie", w którym gościnnie udziela się Paluch. Nie jest to pierwsza współpraca obu raperów, a każdy ich kawałek zawsze odbija się dużym echem, jak będzie tym razem?

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-12-13 16:34 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Wuzet serwuje nowy klip do numeru "Headshot" (prod. eRAeFi). Za mix i master odpowiada Marek Walaszek, a za video Maciej "Jurny" Recha. Singiel zapowiada album "WUZET-Out Of Sync", który zostanie wydany nakładem wytwórni StoproRap w 2018 roku.

Tagi:
video
dodano: 2017-12-13 16:29 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Frosti Rege to warszawski raper reprezentujący ekipę Spółka ZOO, 21-letni MC jest najmłodszym jak do tej pory artystą, który zasilił szeregi Prosto Label.

Znaki rozpoznawcze Frostiego to bezkompromisowe teksty, często wkomponowane w melodyjne brzmienie. Sam artysta tłumaczy to w następujący sposób: „Robię taki rap, na jakim się wychowałem, ale z nowym muzycznym sznytem”.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-12-13 13:00 przez: MaxFloRec (komentarze: 0)

Na MaxFloRecTV trafiła 3. odsłona „Vixt4pe'u” Vixena. Tym razem raper zabiera słuchacza w bardzo osobistą podróż. Jednocześnie podgrzewa atmosferę przed premierą nowego krążka. Sprawdź „Termos”!

Warstwa muzyczna „Termosu” to dzieło JRS-a. Wiadomo już, że producent odpowiadać będzie za większość bitów na „Vixt4pe'ie”. Zajął się on również mixem i masteringem utworu. Gościnnie w chórkach śpiewa znana już z „VixtoriiSonia Maselik.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-12-13 12:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

"Niewiadoma" to sztandarowy kawałek z albumu "Rap Na Emigracji", którego premiera sklepowa zaplanowana została na 20 grudnia tego roku. Gościnne zwrotki posadzili na nim KaeN, który także wykonał refren oraz legenda polskiego rapu ONAR. Całość została nagrana na bicie od jednego z najlepiej zapowiadających się polskich producentów młodego pokolenia - Juicy-ego, którego możecie usłyszeć na kilku innych produkcjach zrealizowanych dla Altereggo Records.

Tagi:
video
dodano: 2017-12-12 19:30 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

W sieci ukazał się nowy klip Tymina & Kida oraz Peusa do utworu „Nie zdążyłem się pożegnać”. Numer pochodzi z projektu „Wampiry” i stanowi hołd dla Ymcyka - zmarłego freestyle’owca, który cieszył się sporym uznaniem.

Tagi:
video
dodano: 2017-12-12 17:06 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Otrzymaliśmy od Araba kolejny klip do wydawnicta "KOSMOS". Obrazek powstał do tracku "Lulu". Cały album został wyprodukowany przez Homexa. Teleledysk powstał dzięki współpracy Pawła Zakrzewskiego, Jakuba Frydryka i Juliana Lenczyka.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-12-12 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Migos wypuszczają teledysk do swojego najnowszego utworu "MotorSport". W kosmicznej scenerii klipu, trio z Atlanty wspierają twórczyni hitu "Bodak Yellow", Cardi B oraz Nicki Minaj.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-12-12 12:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Klip promuje wydaną w Halloween EP-kę "Vicious". W kawałku, Skepte wspierają A$AP Rocky oraz A$AP Nast. Za produkcję teledysku odpowiada ekipa AWGE

Strony