Teledyski

Teledyski

video dnia
dodano: 2017-01-16 15:56 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Wczoraj wyjaśniło się czym jest Rottenberg - wspólnym projektem Małpy, Mielzky'ego i The Returners. Dziś pora na pierwszy singiel i preorder - jedyną opcję zakupu. Album nie zostanie wprowadzony do dystrybucji sklepowej.

video
dodano: 2017-01-15 20:32 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

SB Maffija Label prezentuje trzeci klip promujący album: Bedoes & Kubi Producent "Aby śmierć miała znaczenie" (LP). Przed Wami "NFZ". Za klip odpowiada Lanek. Na https://www.sbstuff.pl wystartował właśnie preorder krążka w wersji 2CD. Do dnia premiery można nabyć płytę w wersji 2CD, wzbogaconą o limitowany mixtape Drużyna 2115 "Piosenki o miłości". Dostępne są także okazjonalne pakiety z bluzą i koszulką.

video dnia
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-01-15 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

"Ile" to pierwszy singiel z nowej płyty Klarenza (wcześniej znanego jako Nieznanyklarenz) zatytułowanej "Poza" Gościnnie w nagraniu wyprodukowanym przez producenta o ksywie SiwySiwek pojawił się Bisz (B.O.K.). Utwór „Ile?” zapowiada nowy krążek Klarenza, reprezentanta wytwórni QueQuality oraz Młodego Wilka Popkillera z edycji 2015. Raper pracuje nad albumem, jednak data premiery nie jest jeszcze znana.

Tagi:
video
dodano: 2017-01-14 13:30 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 4)

Klip do połączonych numerów "Druga szansa" i "Emanon" to ostatni obraz, który promuje wydaną w kwietniu 2016 roku płytę RPS/DJ. Zel pt. "DDA". Teledysk zrealizowała ekipa 9liter FILMY.

Tagi:
video
dodano: 2017-01-14 13:14 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 2)

"Jeśli zdrówko nam pozwoli" to pierwszy klip, którym Borixon ogłasza nadejście nowego albumu. "Koktajl" swoją premierę będzie mieć w marcu tego roku. Gościnną zwrotkę w singlu zapewnił ZetHa, a za bit odpowiada SecretRank.

Tagi:
video
dodano: 2017-01-13 12:50 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

CES Cru, czyli duet tekściarzy z niebanalnym flow, przygotowują fanów do premiery ich nadchodzącego albumu - "Catastrophic Event Specialists". Pierwszy klip Ubiquitous i Godemis stworzyli do surowego strzału "The Process (Guillotine)". Na albumie, którego premiera nastąpi 10 lutego nakładem Strange Music, pojawią się m.in. Tech N9ne, Rittz, Krizz Kaliko i Murs.

dodano: 2017-01-13 11:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 9)

Z nadchodzącej płyty Guziora do tej pory można było usłyszeć cztery utwory - "Omori Omori", "Eehe", "Tajfun92" oraz "Piniata". Teraz znana jest również pełna tracklista albumu "Evil Twin". Producenci, którzy pojawią się na tym projekcie to SecretRank, Skrywa, Adamo, Wezyr, Walchuck oraz EksoticBeats. Porcję skreczy w trzech kawałkach zapewni DJ Flip. Znalazło się też miejsce na jednego rapującego gościa.

Tagi:
video
dodano: 2017-01-12 18:46 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

JWP/BC oraz tegoroczni zwycięzcy konkursu Stoprocent Pompuj Rap - Jagła, Wudoka oraz Bambo - prezentują klip powstały do kawałka, który tegoroczni wygrani mieli okazję nagrać z warszawską ekipą. Numer wyprodukował Szczur, a za scratche odpowiada DJ Falcon. Całość - i zwrotki raperów, i teledysk - powstała w ciągu jednego dnia.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2017-01-11 13:00 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 1)

Już za niecały miesiąc, 3 lutego, ukaże się nowy album Swifty'ego McVaya z kultowej formacji D12! Na albumie "Grey Blood" znajdzie się 18 utworów, z gościnnym udziałem m.in. Slum Village, Guilty Simpsona, KXNG Crookeda oraz ziomali z D12 - Mr. Portera, Kunivy i Bizarre'a. 

Tagi:
video
dodano: 2017-01-10 21:51 przez: Kacper Szymański (komentarze: 2)

Kaz Bałagane nie próżnuje. Warszawski raper rozpoczął nowy rok od nowego klipu. Tym razem video powstało do utworu "Kulig" z ostatniego mixtape'u Kaza - Hugo Bucc 2. Gościnnie udzielił się DMN, a za produkcję kawałka odpowiada OLEK.

video dnia
dodano: 2017-01-10 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)
Nowy klip Mesa nakręcono w warszawskim antykwariacie. Nie mogło być inaczej - "Book Please" to fantazja na temat relacji, jakie raper ma z książkami. W teledysku doszła inna obserwacja; codzienność bywa nudna i przewidywalna, ale w powieści może zadziać się wszystko. Mroczne wizje zrealizowała ekipa PJ Films Studio. Za reżyserię odpowiada Zuzanna Chojnacka. "Book Please" promuje najnowszą płytę Tego Typa pt. "AŁA." - naszą recenzję albumu znajdziecie tutaj.
video dnia
dodano: 2017-01-08 19:52 przez: Mateusz Natali (komentarze: 36)

"ON" to trzeci album w artystycznym dorobku Tau. Po zamierzonej, długiej przerwie od koncertów i pracy w studiu, wraca na scenę z wielką mocą. ON czyli Włączony, to płyta pełna miłości, nadziei, wiary, radości, ale też gorzkiej refleksji nad kondycją społeczeństwa. Wraz z premierą płyty poznamy również szczegóły dotyczące działań Fundacji ON (www.fundacjaon.pl), którą Tau powołuje do życia. Będzie ona miała za zadanie nieść pomoc cierpiącym ludziom. Album w preorderze dostępny jest na: www.bozonrecords.pl/on, a jego oficjalna odbędzie się w kwietniu 2017.

Tagi:
dodano: 2017-01-08 12:09 przez: Maciej Sulima (komentarze: 2)

Grill-Funk prezentuje nagranie "Nie Widzę Przeszkód" z udziałem Bleiza, Dzieciaka, Człowienia, Shota i Cywinskiego. Utwór został wyprodukowany przez Mowglee'go. Singiel jak i video do niego zostało zarejestrowane w D-100 Studio w Kołbaskowie. Jeżeli jest wam wciąż zimno, odpalcie ten kawałek. Zmiana temperatury ciała i otoczenia gwarantowana.

video dnia
dodano: 2017-01-06 18:30 przez: Tomasz Przytuła (komentarze: 0)

Autor jednego z najciekawszych darmowych mixtape'ów minionego roku i czołowa postać piątej odsłony Killertape'u - D. Rimson, powraca na łamy naszej strony, aby zaprezentować polskim słuchaczom swój świeżo zrealizowany teledysk do utworu "A Fool To Care". Kawałek promuje muzyczną podróż Rimsona po całym terenie Stanów Zjednoczonych, czyli jego bardzo różnorodną brzmieniowo płytę "Change Of Plans".

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-01-05 23:37 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

"Tak na boku, zeby odpocząć od szlifowania płyty." - pisze Kuban i serwuje nowy numer zilustrowany krótkim shotem video.

Tagi:

Strony