Teledyski

Teledyski

kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-06-27 14:15 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Zapraszamy do obejrzenia ostatniego klipu, kończącego promocję wydanej w 2015 roku płyty "Supermoce". Teledysk został zrealizowany przy pomocy fanów i znajomych Oxona - każda osoba dostała jeden wers do nagrania i z tak nadesłanych filmów został stworzony klip. Wśród osób, które można zobaczyć na klipie znajdują się m.in. VNM, Te-Tris, Słoń, czy KęKę, ale wprawne oko odnajdzie tam jeszcze niejedną znajomą twarz. W tym roku ukaże się kolejna solowa płyta Oxona i kilka innych projektów, które wciąż pozostają nieujawnione.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-06-27 14:01 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Przedstawiamy klip do utworu "Pablo" Quebonafide z płyty "Dla fanów Eklektyki EP", która jest limitowanym wydawnictwem niedostępnym w sprzedaży. Gościnnie w utworze udzielił się Paluch.

video
dodano: 2017-06-27 11:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Równe dwa tygodnie temu, 12 czerwca, do Sieci trafił klip do wspólnego numeru AZ, Raekwona i Prodigy'ego "Save Them". Zaangażowany społecznie, niesiony brudnym, boom-bapowym podkładem autorstwa Buckwilda numer to esencja dobrej, starej nowojorskiej szkoły rapu i kolejny smakowity kąsek, który zaostrza nasze apetyty na wyczekiwane i zapowiadane od dawien dawna "Doe Or Die 2". To także prawdopodobnie ostatni teledysk, w którym zdążył wystapić reprezentant Mobb Deep przed śmiercią...

Tagi:
video
dodano: 2017-06-26 18:03 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

Miuosh zaprezentował szósty już singiel promujący tegoroczną płytę "POP.". Do utworu "Perseidy" powstał klip, którego autorem jest Michał Jagiełło - twórca teledysków do kawałków z "Prosto przed siebie" katowickiego rapera. Utwór jest efektem współpracy Miuosha z FDG. Orkiestrą.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-06-26 16:58 przez: SB Maffija (komentarze: 1)

Solar/Białas i SB Maffija mają przyjemność zaprezentować kolejny teledysk promujący album #nowanormalność. Video, które zrealizowano do jednego z najbardziej emocjonalnych kawałków na płycie, powstało w ramach akcji Szkoła Teledysków, która pomaga rozwijać skrzydła młodym adeptom sztuki filmowej.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-06-26 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Po świetnym roku 2016  (dwa albumy: „10/29” platynowy i „Ostatni Krzyk Osiedla” podwójna platyna) Paluch nie zwalnia tempa i serwuje nam pierwszy singiel promujący  album „ZŁOTA OWCA" który trafi do sprzedaży już na jesień 2017r. Tym razem jest to utwór na klimatycznym ale dynamicznym bicie Julasa, naczelnego producenta Palucha. Numer skłania do refleksji nad codziennym pędem za pieniądzem oraz zwraca uwagę na błędne priorytety.

video
dodano: 2017-06-26 13:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

Krayzie Bone i Bizzy Bone, czyli dwóch z pięciu członków Bone Thugs-N-Harmony, wydali wczoraj swój nowy projekt. Reprezentanci Cleveland stworzyli wspólny album "New Waves" pod skróconą nazwą zespołu, a więc Bone Thugs. Pełna tracklista liczy sobie 15 utworów, w których jako goście pojawiają się m.in. Yelawolf, Bun B, Jonathan Davis z Korn, a także pozostali Bone Thugsi. Głównym singlem promującym longplay jest kawałek "Coming Home".

video
dodano: 2017-06-26 01:52 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Po "Tonight" pora na drugi singiel promujący debiutancki, legalny album ReTa pod tytułem "K R U K". 

Tagi:
video
dodano: 2017-06-24 12:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Na tydzień przed premierą albumu "DIBKIS" JL zaprezentował klip do utworu "Out Da Hood". Gościnne wersy dorzucił w singlu Nef The Pharaoh. Za produkcją muzyki stoi Disko Boogie, którego bity można było usłyszeć na ostatnich płytach E-40'ego ("The D-Boy Diary" czy też "Sharp On All 4 Corners"). Krążkiem "DIBKIS" JL debiutuje pod szyldem Strange Music, a o tym, jak brzmi całość, będzie można się przekonać 30 czerwca.

video
dodano: 2017-06-23 22:06 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 9)

Reprezentujący ekipę JWP Ero opublikował wideo do kawałka "Uwierz w siebie". Podobnie jak w przypadku klipu do singla "Miliard w rozumie" za tło dla zwrotek rapera posłużyło Miami. Produkcją utworu zajął się duet WhiteHouse. Jak można przeczytać w opisie pod filmem, "Uwierz w siebie" to luźny track zapowiadający większą porcję muzyki od Ero.

Tagi:
video
dodano: 2017-06-23 12:00 przez: Grzegorz Jakubowski (komentarze: 1)
DMN

W sieci pojawił się pierwszy singiel podziemnego rapera DMN, The Diamond pt. "Wynik" zapowiadający płytę "Dakar". Klip powstał we współpracy z marką Young Wear. Za produkcję muzyczną odpowiadają Olek oraz 2kBeatz. 

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-06-22 20:42 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

4-wheelery, kabriolety i latanie po ulicach Warszawy. Malik Montana, tym razem w trochę innej odsłonie, lecz jak zwykle w klimacie Get Money Live Life. Dziś wyjątkowo prezentuje numer z przekazem, i życiową radą: "Gońcie za Haisem, a nie za Babami, bo goniąc za Haisem Baby same przyjdą".

video
dodano: 2017-06-22 10:14 przez: Kacper Szymański (komentarze: 1)

Dwa dni przed sklepową i cyfrową premierą albumu "SKRRRT" Tede i Sir Michu przedstawili słuchaczom utwór "T-Killa" z teledyskiem w formie animacji komputerowej wykonanej przez Rafała Felaka. Album promują single "Rezzi", "0000001" i "#CTZK". 

Tagi:
video
dodano: 2017-06-22 10:06 przez: Kacper Szymański (komentarze: 1)

Ad.M.a przerywa ciszę! Pochodząca z Chełma raperka, uczestniczka 4-tej edycji Młodych Wilków, zaprezentowała nowy utwór promujący album "Fox", wyprodukowany przez Atuta. Ad.M.a pokazała się słuchaczom w nieznanej dotychczas stylistyce - na mocnym, bujającym bicie, z którym skojarzylibyśmy prędzej Tygę i Chrisa Browna niż naszą rodzimą artystkę. Za miks i mastering utworu odpowiada Bartosz Kasowski z 3/4 Lab, teledysk również jest dziełem tej ekipy. Dyskografię Ad.M.y zamyka album "Gdy skrzydła w popiele, boginie schodzą na Ziemię"

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-06-21 17:33 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Trzech Młodych Wilków z trzech różnych edycji i słoneczna Grecja - czyli letni hit od 2stego i Smolastego na bicie DJ-a Flipa!

Strony