Wiz Khalifa

Wiz Khalifa

dodano: 2018-02-18 18:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Tempo muzycznych premier zaczyna powoli zaginać czasoprzestrzeń, ale wśród taśmowo przelatujących albumów, o których szybko zapominamy są też takie, do których premiery odliczamy dni i wyczekujemy każdej nadchodzącej informacji. W roku piłkarskiego mundialu zebraliśmy mistrzowską 11-tkę albumów, które na redakcyjnej liście oczekiwań stoją w samym topie - kolejność zachowaliśmy jednak alfabetyczną. Czas start!

kategorie:
dodano: 2018-02-18 18:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Tempo muzycznych premier zaczyna powoli zaginać czasoprzestrzeń, ale wśród taśmowo przelatujących albumów, o których szybko zapominamy są też takie, do których premiery odliczamy dni i wyczekujemy każdej nadchodzącej informacji. W roku piłkarskiego mundialu zebraliśmy mistrzowską 11-tkę albumów, które na redakcyjnej liście oczekiwań stoją w samym topie - kolejność zachowaliśmy jednak alfabetyczną. Czas start!

***
Pełen wykaz nadchodzących premier --> Premiery Płyt
***

Co: Wiz Khalifa "Rolling Papers 2"

Kiedy: Kto wie, może 4/20?

Dlaczego: To już 4 długie lata od ostatniego studyjnego albumu King Khalify (nie liczę "Khalifa" uznanego za 'compilation album'). Wiz nie zwalnia tempa i wciąż bombarduje nas nowymi singlami czy mixtape'ami, ale stopniowo dopracowuje też swój kolejny krążek, mający być następcą kultowego już dla wielu "Rolling Papers". Jeszcze na jesieni Joe Budden mówił w Everyday Struggle, że dla Atlantica jest to teraz druga najważniejsza płyta obok debiutu Cardi B. To, że pracujący od zawsze szybko i sprawnie Wiz tak długo odwleka ten album może zwiastować to, że dostaniemy coś naprawdę wyjątkowego - pozostaje czekać.

dodano: 2017-12-04 19:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Natłok świeżej muzyki jest w ostatnich latach powalający. Premiera goni premierę, pomyśleliśmy w związku z tym, że warto co miesiąc oddawać głos naszym czytelnikom, a równocześnie kierować reflektory na materiały, które spotkają się z największym uznaniem - w październiku rozpoczęliśmy więc wybory płyty miesiąca, a jurorami w tej kwestii będziecie Wy, popkillerowi czytelnicy!

Combo Fabolousa i Jadakissa, powrót Hopsina, nowe mixtape'y od Wiza Khalify czy Cam'Rona... działo się sporo - zobaczmy więc który album najmocniej przypadł Wam do gustu! Kolejność w ankiecie ustawiona jest wg daty premiery. Głosowanie trwać będzie równy tydzień, zwycięzca zostanie więc wyłoniony 11 listopada!

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-11-23 16:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Dave East promuje wydany w tym roku album "Paranoia: A True Story", wypuszczając teledysk do jednego z największych hitów z płyty, "Phone Jumpin". Na podkładzie, samplującym soundtrack do kultowego filmu Hitchcocka, "Psychoza", udzielił się Wiz Khalifa. Klip inspirowany jest video do kawałka "Gimme Some More" Busta Rhymes'a. Odsłuch w rozwinięciu.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-11-20 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

W ostatnich dniach głośno było o oświadczeniu Wiza Khalify, który skrytykował promowanie przez raperów kodeiny i xanaxu, polecając trzymanie się od nich z daleka. Teraz odniósł się do tamtej wypowiedzi w obliczu tragicznej śmierci Lil Peepa...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2017-11-15 13:00 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 0)

Juicy J przygotował na koniec roku niesamowitą ilość ognia na swojej najnowszej płycie "Rubba Band Business: The Album".

Po wypuszczeniu mixtape'u "Highly Intoxicated", na którym mogliśmy znaleźć kooperacyjne tracki z takimi artystami jak Cardi B, ASAP Rocky, XXXTentacion czy Smokepurpp, fani Jordana byli nastawieni, iż nową muzykę otrzymają dopiero po nowym roku. Cóż, nie zapomnieliście chyba, że Juicy J nigdy nie odpoczywa...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-11-13 13:30 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 4)

Szef Taylor Gangu postanowił wypowiedzieć się o jednej z najpopularniejszych w ostatnich czasach substancji odurzających.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2017-11-10 11:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

Fani cierpliwie czekają na premierę "Rolling Papers 2", które zostało ogłoszone jeszcze w maju 2015 roku, ale trzeba przyznać, że Wiz Khalifa i tak nie daje im się nudzić. Raper z Pittsburgha przyzwyczaił słuchaczy, że przed studyjnym albumem lubi podsycać apetyt mixtape'ami i tak jest również teraz. Projekt "Laugh Now, Fly Later" ma być swoistym appetizerem przed głównym daniem w postaci albumu "Rolling Papers 2". Nowy mixtape składa się z 10 utworów w stoner klimacie, a jedynym gościem jest Casey Veggies. "Laugh Now, Fly Later" możecie sprawdzić w rozwinięciu.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2017-11-06 14:30 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 1)

Jeszcze przed wypuszczeniem "Rolling Papers 2" otrzymamy inny, krótszy projekt zatytułowany "Laugh Now, Fly Later". Kilkanaście godzin temu raper wrzucił na swojego Twittera okładkę nadchodzącej EP'ki, a także udostępnił pełną trakclistę.

kategorie:
dodano: 2017-11-01 12:42 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Potrzebny był projekt, do którego można zapalić i rozkminiać różne rzeczy. Czas na rozpoczęcie nowej fali" - mówi Wiz Khalifa, zapowiadając finalny mixtape poprzedzający długooczekiwane "Rolling Papers 2".

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-10-16 18:00 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 2)

Raper dotrzymał obietnicy i już za kilka tygodni dostaniemy najnowszy mixtape, który będzie przedsmakiem nadchodzącej płyty "Rolling Papers 2".

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-10-14 15:00 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 0)

Raper, który niedawno ogłosił swoją kolejną płytę "Rolling Papers 2", wyjawił, iż jeszcze przed jej premierą dostaniemy inny projekt - jego najnowszy mixtape.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2017-10-13 11:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

Od ostatniego albumu Wiza Khalify minęły już prawie 2 lata i sam raper robił wrażenie jakby ostatnimi czasy spuścił z tonu. W sierpniu dostaliśmy od niego singiel "Something New" z gościnnym udziałem Ty Dolla $ignem, lecz utwór ten przeszedł on bez większego echa. Teraz za pośrednictwem Instagrama Wiz przekazał wieści, na które czekał każdy fan muzyki stonera z Pittsburgha...

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2017-10-11 13:00 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 2)

Raper podzielił się z fanami EP'ką zatytułowaną "Exactly What They Want". Mixtape ten jest przedsmakiem albumu, który jest jeszcze w fazie tworzenia. W opisie poniżej znajdziecie link do odsłuchu.

kategorie: Film, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-09-20 14:15 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

Netflix dostarczył nam mnóstwo hitowych produkcji z Narcos czy House Of Cards na czele i jest liderem telewizyjnej rewolucji. Z bardzo dobrym przyjęciem spotkało się również ukazujące początki powstania hip-hopu "The Get Down". Teraz luka, która powstała po anulowaniu serialu Baza Luhrmanna zostanie załatana nowym około hip-hopowym projektem o nazwie "The After Party". Zapowiada się ciekawie, ponieważ oprócz obiecującego opisu fabuły do internetu dostały się informację o ludziach biorących udział w przedsięwzięciu, a wśród nich są Wiz Khalifa, French Montana, KYLE oraz Teyana Taylor.

Strony