O.S.T.R.

O.S.T.R.

video
dodano: 2017-12-14 18:53 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

W lutym otrzymamy "W drodze po szczęście" czyli kolejny album O.S.T.R.'a, a teraz pora na pierwszy singiel - soczysty i konkretny "Słuch" zobrazowany artystycznym teledyskiem.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2017-12-12 19:13 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Dwa lata po ostatnim studyjnym albumie, O.S.T.R. zapowiada premierę nowego autorskiego albumu na 23 lutego przyszłego roku. Jak wiadomo, ostatni weekend lutego to tradycyjny termin na nową płytę Ostrego. Prace nad pierwszym od czasów “Życia po śmierci” premierowym materiałem trwają od wiosny tego roku. W listopadzie nagrania i mixy dobiegły końca. Producentami muzycznymi płyty są oczywiście Killing Skills, czyli Chris Van Rootselaar, Jaap Wiewel i ostatni co do kolejności ale nie ostatni co do ważności - O.S.T.R. Na gramofonach udziela się DJ Haem. Słowem, zwycięskiego składu nie zmienia się.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-12-11 18:00 przez: Patryk Lisowski (komentarze: 1)

Niedawno pisaliśmy Wam, że na początku 2018 roku pojawi się nowa płyta Bonsona. Dziś dostajemy kolejną gorącą zapowiedź. Mianowicie 28 lutego 2018 roku swoją premierę będzie miał nowy krążek Adama Ostrowskiego! Album "W drodze po szczęście", pojawi się dwa lata po klasycznej już teraz płycie "Życie po śmierci", która sprzedała się w ponad 100 000 egzemplarzach.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Top listy
dodano: 2017-09-15 12:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Przy okazji premiery "Egzotyki" Quebo ogłaszał przekroczenie platynowego nakładu - dziś oficjalnie potwierdziło to najnowsze notowanie ZPAV. Powody do świętowania ma również Rychu Peja.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-09-01 14:25 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Fenomenalne "Życie po śmierci" Ostrego doczekało się kolejnego video, a tym razem zobrazowane zostało wyczekiwane przez fanów "Miami". Teledysk promuje również najnowszą kolekcję ubrań stworzoną w collabo O.S.T.R. x Diverse.

wydarzenie
dodano: 2017-07-06 15:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

Największy festiwal hiphopowy w kraju, czyli Polish Hip-Hop TV Festival 2017 już za niespełna miesiąc. Jak co roku odbędzie on się w dniach od 3 do 5 sierpnia na nadwiślańskiej plaży w Płocku. Tym razem oprócz stałych punktów programu nie zabraknie kilku nowości.

video
dodano: 2017-07-02 16:30 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Teledysk do kawałka "Półprawda" promuje wydaną pod koniec zeszłego roku płytę Greenzki/Gres "Fraktal". Za produkcją muzyki stoi O.S.T.R. Autorami scenariusza są Yann Seweryn oraz Martin Rath, którzy odpowiadają także kolejno za zdjęcia oraz reżyserię całości. Klip powstał we współpracy z Polskim Instytutem Sztuki Filmowej.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-06-15 22:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Miło widzieć, że hip-hopowcy stają się coraz częściej uznawani także na oficjalnym szczeblu a ich zasługi znajdują poklask także w środowiskach wcześniej nieosiągalnych. Jednym z flagowych przykładów jest O.S.T.R., który zyskał właśnie szanse na kolejne niebanalne wyróżnienie.

Tagi:
recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2017-06-11 17:30 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Dwa lata temu członek legendarnej wrocławskiej ekipy Wrooclyn Dodgers wypuścił, bądźmy szczerzy, bardzo dobrą płytę, podając na nowoczesnych i niesamowicie bujających podkładach treści mocno osadzone w tematyce lat młodości i dojrzewania. "T.W.B. ERA" numerami, takimi jak "Henryk", "Na Biesiadzie", a w szczególności "Orłem Białym" wciąż znajduje swoje miejsce na mojej playliście. Związane jest to z umiejętnością Kościeya do trafiania wersami w sedno, zachowując przy tym zdrowy dystans i poczucie humoru. I ja to kupuję, bowiem rap dorosłego faceta ma się opierać na inteligentnym podejściu do liryki. Dlaczego o tym piszę we wstępie? "Kto Jak Nie My? EP", w całości wyprodukowane przez Adama Ostrowskiego również wpisuje się w zarysowany kanon, a nawet sięga nieco dalej.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-06-05 21:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Kilka lat temu głośno było o wspólnym projekcie Jeru The Damaja z Peją i O.S.T.R.'em, gdzie pojawić mieli się zarówno goście z USA jak Polski. Świetne "Oddałbym" pokazywało, że efekt mógł być naprawdę mocny. W nowym wywiadzie Peja zdradza jak wygląda sytuacja z całym albumem.

video
dodano: 2017-05-25 18:09 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

W Empikach pojawiła się już edycja specjalna albumu "MTV Unplugged: Autentycznie". Opiera się na autorskim, nigdy wcześniej nie wykorzystanym opakowaniu kartonowym zaprojektowanym przez Grzegorza "Forina" Piwnickiego. W środku słuchacz znajdzie między innymi zestaw fotografii z koncertu autorstwa Pawła Zanio. Fotografie, podobnie jak zdjęcia w zeszłorocznym bestsellerze "Życie po śmierci", wydrukowane na zostały na folii PET. Całość schowana jest w twardym, obitym materiałem etui. Według tłoczni TAKT współpracującej z Asfalt Records, jest to najdroższa pod względem kosztu wykonania polska płyta skierowana do masowej dystrybucji.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, Wywiady
dodano: 2017-05-21 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

W ostatnich dniach zaskoczyły nas wieści, że reprezentant Wrooclyn Dodgers Kościey przygotował całe EP na bitach O.S.T.R.'a a jakby tego było mało to zaprosił tam gościnnie dawno nie słyszanego Tymona. Jak doszło do takiej mocarnej kooperacji z legendami sceny? Kościey odpowiedział nam na to w krótkim wywiadzie...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-05-19 16:54 przez: MaxFloRec (komentarze: 1)

Producent składu MeriDialu, 1/3 grupy Heavy Mental, artysta solowy (album „4 takty”) i główny producent najnowszej płyty KRS-One'a – Młody. Dziś, 19.05, ten uznany beatmaker i raper dołącza do grona zawodników MaxFloRec. Pod tym szyldem wyda swój 2. solowy krążek. Pierwszy singiel zwiastujący album już na MaxFloRecTV!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-05-19 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

"HAOS" był mocną porcją klasycznego, brudnego boombapowego brzmienia. Czy można spodziewać się jego kontynuacji?

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-05-16 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

Po krótkiej ciszy Kościey wraca ze zdwojoną siłą - wrocławski raper ogłosił dzisiaj, że jeszcze przed wakacjami otrzymamy jego EP wyprodukowane przez O.S.T.R.'a, a gościnnie pojawią się tam dwie legendy sceny z 71 - Tymon i Jot!

Strony