Filipek

Filipek

video
dodano: 2017-06-18 16:07 przez: Mateusz Natali (komentarze: 12)

Nie tak dawno byliśmy świadkami 'poetyckiego beefu' Filipka z Bedoesem, tym razem freestyle'owiec z Milicza zaatakował autora "Aby śmierć miała znaczenie" w trakcie Bitwy o Ciechanów.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2017-06-02 08:11 przez: Kacper Szymański (komentarze: 0)

Tracklista:

 

01. Filipek X Foux - Młody Bukowski

02. Filipek X Foux - Efekt Wahadła

03. Filipek X Foux - Pora dla buntowników feat Radzias

04. Filipek X Foux - Atramentowe Noce

05. Filipek X Foux - Wilki Powstaną feat Planet ANM

06. Filipek X Foux - Wszystkie Pociągi Odjechały

07. Filipek X Foux - Dopóki feat Penx

08. Filipek X Foux - Klub 22 feat QBIK, VBS

09. Filipek x Foux - Szukaj mnie tam feat Kartky

video
dodano: 2017-05-25 18:22 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Duet Filipek x Foux zaprezentował kolejny klip z albumu "Młody Bukowski", tym razem do numeru "Atramentowe Noce". Poprzednie teledyski powstały do kawałka tytułowego oraz utworu "Pora dla buntowników" z gościnnym udziałem Radziasa. Premiera płyty nastąpi 23 czerwca.

Tagi:
video
dodano: 2017-05-18 20:56 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Filipek i Foux udostępnili drugi klip promujący ich wspólny album pod tytułem "Młody Bukowski". W utworze "Pora dla buntowników" swoją zwrotkę dorzucił Radzias. Inni goście, którzy pojawią się na płycie to Planet ANM, VBS, QBIK oraz Penx. Premiera krążka - 23 czerwca.

Tagi:
dodano: 2017-04-17 18:00 przez: Tadeusz Turnau (komentarze: 16)

Dziś obchodzimy lany poniedziałek. Jedni spędzają go przy rodzinnym stole, drudzy latają po ulicach z wiadrami wody, a inni siedzą przed komputerem i oglądają freestyle’owe bitwy. Konotacji nazwy dzisiejszego święta z wolnym stylem znalazłoby się co nie miara – mógłbym np. zrobić listę najgorszych sucharów rzucanych na free, po usłyszeniu których aż prosi się o kubeł zimnej wody czy też wrócić pamięcią do najmocniej zakrapianych alkoholem występów zawodników sceny battle’owej. Wpadłem jednak na nieco inny pomysł –“ tym razem „lanie” potraktujemy jako bitewną deklasację i przypomnimy sobie pięć najsłynniejszych przykładów tego typu wydarzeń w historii polskiego free.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-03-23 16:31 przez: Tadeusz Turnau (komentarze: 11)

Jak widać poetycka forma prezentacji dissów bardzo przypadła do gustu Filipkowi, który jeszcze wczoraj zdecydował się na napisanie drugiego wiersza na cześć Bedoesa. Tym razem ubrany w koszule i marynarkę niczym rasowy poeta wygłosił swoją odpowiedź na wersety reprezenta SB Maffiji.

W niej raper z Milicza wyraża swoją wielką radość, "iż udało mu się zachęcić niewykształconego rywala do wzięcia udziału w tego typu formie rywalizacji."

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-03-22 22:37 przez: Tadeusz Turnau (komentarze: 16)

W opublikowanym dzisiaj wywiadzie z Winim Bedoes musiał odpowiedzieć na pytanie, kto według niego jest najgorszym raperem w Polsce. Młody Wilk zdecydował się nie owijać w bawełnę i szybko wskazał na reprezentanta QueQuality, Filipka. Efekt? Próbka umiejętności poetyckich od obu raperów. 

Tagi:
dodano: 2017-03-15 16:00 przez: Tadeusz Turnau (komentarze: 1)

Jak zapewne wiecie, tegoroczna, piętnasta edycja WBW startuje już lada moment, a ja w oczekiwaniu na jej rozpoczęcie z wielką przyjemnością podzielę się z Wami pewnym klasykiem. Tak, klasykiem. I nie chodzi mi tu wcale o rekordowe milion wyświetleń na YouTube, a bardziej o fakt, iż półfinał WBW 2014 z udziałem Filipka i Edzia to walka, która bez wątpienia urosła już do miana legendy i wydaje mi się, iż stanowi możliwie najokazalszy debiut reprezentantów młodego pokolenia sceny bitewnej w cyklu Freestyle Classics. 

Tagi:
video
kategorie: Freestyle, News
dodano: 2016-12-05 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Po ubiegłorocznym finale WBW duża burza wywołana była wokół dogrywki na linii Edzio-Filipek-Babinci, w której kosztem drugiego z nich zaskakująco przeszedł dalej ten trzeci. Teraz przy okazji wrocławskiego Roastu Filipka jednym z "przypiekających" go w stand-upowej formule był właśnie Babinci. Sprawdźcie co nawinął w trakcie swojego 20-minutowego wejścia, gdzie poza Filipkiem dostało się też m.in. Tyminowi i Pejterowi.

Tagi:
wydarzenie
kategorie: Freestyle, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-11-05 22:08 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Trwają właśnie 6 eliminacje tegorocznej WBW, w których stawiło się na scenie naprawdę mocne grono zawodników. Start wzięli m.in. Edzio, Filipek, Babinci czy Pueblos. Sprawdźcie jak wygląda rywalizacja!

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2016-09-26 12:00 przez: Anonim (komentarze: 0)

Po pełnej wrażeń ubiegłorocznej edycji Bitwa o Wrocław powraca - kolejna edycja już w niedzielę, a atrakcji znów nie zabraknie. Poza wolnostylowymi zmaganiami (które oceniać będzie trio Filipek x Kuba Stemplowski x nasz reprezentant Mateusz Natali) czekają na zebranych koncerty ReTo i Filipka...

dodano: 2016-08-11 22:09 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

"Dekorator Wnętrz" to najnowszy album Filipka, który powstał w pełni na autorskich produkcjach. Krążek dostępny jedynie w sprzedaży internetowej ukaże się w dniu 16 września 2016 roku. Za muzykę odpowiadają tacy producenci jak Fuso, Jacon, BXSKXTS, Natural Logarithm, Lema, PeeTe, DonDe, Zbylu i Foux. Gościnnie pojawia się Zui.

dodano: 2016-07-27 11:31 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Na 2 września została zaplanowana druga edycja festiwalu wytwórni QueQuality. Tym razem wesoła ekipa z licznymi gośćmi będzie bawić się na Questivalu we Wrocławiu w klubie Alibi. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów na tę imprezę.

wydarzenie
dodano: 2016-07-04 12:24 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

2 września we Wrocławiu odbędzie się kolejny Questival. Po udanej, katowickiej edycji Quebonafide, reprezentanci QueQuality i zaproszeni goście zagrają w stolicy Dolnego Śląska. Znamy już cały line-up.

wydarzenie
dodano: 2016-05-31 17:40 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Bitwa o Wrocław oraz Wrocławski RAP zapraszają na "Bitwę o Hajs" oraz koncert premierowy "Płyty Dekady" Edzia i Filipka. Impreza odbędzie się 5 czerwca we wrocławskim klubie Bezsenność.

Strony