Patronaty

Patronaty

dodano: 2017-05-24 17:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Superlativez prezentuje kolejny po "Your World" singiel z nadchodzącej płyty "Save It For Yourself", Michała Tomasika. "Adulthood" z gościnnym udziałem Emena jest trzecim utworem z płyty. Za produkcję numeru, tak jak i całej płyty odpowiedzialny jest Michał Tomasik. Premiera wydawnictwa odbędzie się 30 maja. Wciąż istnieje możliwość zamówienia LIMITOWANEGO PREORDERU, do którego dołączony zostanie mixtape Michała, "Hold That Thought". Singiel znajdziecie w rozwinięciu.

video
dodano: 2017-05-24 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Smolasty nie zwalnia tempa i świeżo po premierze marcowej EP-ki ogłasza nadchodzący mixtape. Pierwszy singiel to zobrazowane przez H D S C V M "Coraz więcej" i bardziej rapowa odsłona twórczości jednego z tegorocznych Młodych Wilków...

Tagi:
dodano: 2017-05-22 14:59 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

"Basement Disco" to wspólny projekt dwóch radomskich raperów - KęKę i Hase. Epka zawiera 6 premierowych utworów, które łączą ze sobą chwytliwość mainstreamowych produkcji z podziemną bezkompromisowością w warstwie lirycznej.

wydarzenie
dodano: 2017-05-18 20:41 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

W sobotę 3 czerwca w klubie Rejs nad Wisłą wytwórnia Aloha Entertainment świętuje swoje X urodziny. Będzie to oficjalny before festiwalu Hip Hop Kemp 2017.  Najpierw odbędą się warsztaty hip-hop, a następnie startują koncerty. Zagrają Reno, Abel & Brat Jordah, Proceente & Łysonżi Dżonson, Numer Raz, Muflon, Blady Kris, Zerotroskiss (Masia/Guova/MuzaMan/DJ Gugatch), Subarugang oraz goście specjalni. Afterparty rozkręcą DJ Grubaz & DJ Beredson. Imprezę poprowadzi Rufin MC.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2017-05-15 18:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 21)

"Przesadziłem, zrobiłem dla Was dwie płyty" - mówi Tau i ujawnia tracklistę dwupłytowego "ON", zdradzając że osoby, które zamówiły preorder na www.bozonrecords.pl/on otrzymają jeszcze trzeci krążek-niespodziankę. Premiera już 26 maja, poniżej tracklista i dotychczasowe single.

Tagi:
dodano: 2017-05-12 12:25 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Dziś premiera albumu „Ludzie” autorstwa duetu HIFI, który jest esencją niepodrabialnej chemii artystycznej pomiędzy Dioxem i Czarnym. Na albumie nie ma rapowych gości. W jednym z numerów śpiewa Marysia Starosta – „Ostatni moment” z jej udziałem to jedna z pereł w koronie tego albumu. Krążek oskreczował zaś Falcon1 – DJ na co dzień związany z ekipą JWP/BC oraz jeden z gospodarzy ostatniego Prosto Mixtape’u. W rozwinięciu znajdziecie tracklistę oraz link do odsłuchu materiału. Impreza premierowa odbędzie się natomiast już w środę w warszawskim klubie BAL - wstęp free.

dodano: 2017-05-12 12:13 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

W najbliższy piątek (12 maja) we Wrocławiu odbędzie się pierwszy przystanek eliminacyjny w ramach nowych zawodów freestyle’owych Red Bull KontroWersy. Rozgrywki rozpoczną się o godzinie 17.00 na Polach Marsowych we Wrocławiu. Majowe kwalifikacje w 3 polskich miastach rozstrzygną, kto wystartuje w finale 25 maja w Białymstoku. Zwycięzca każdego z przystanków eliminacyjnych otrzyma 1000 zł oraz bon o wartości 500 zł do wykorzystania w Prosto. Wrocławska lista uczestników została już wyczerpana, dlatego zapowiada się emocjonująca rywalizacja na scenie.

Inspiracją do powstania Red Bull KontroWersów w Polsce były zawody pochodzące z Ameryki Południowej i Hiszpanii - Red Bull Batalla de los Gallos oraz Red Bull RapLika, rozgrywane z najlepszymi freestyle’owcami
z Chorwacji, Bośni i Hercegowiny oraz Serbii. Wrocławki przystanek kwalifikacyjny odbędzie się podczas Juwenaliów Uniwersytetu Wrocławskiego, na Polach Marsowych.

video
dodano: 2017-05-10 18:06 przez: Mateusz Natali (komentarze: 11)

"Tonight" jest pierwszym singlem z debiutanckiej, legalnej płyty (nie mixtape'u) ReTo. Gościnnie pojawia się Zui a za bit odpowiada Kubi Producent.

Tagi:
dodano: 2017-05-10 17:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 3)

Superlativez z przyjemnością prezentuje klip do utworu „Your World”, zapowiadającego płytę „Save It For Yourself” Michała Tomasika. Jednocześnie, wraz z singlem wystartował PREORDER, który można zamawiać w sklepie na stronie. Do każdego zamówienia bonusowo dołączony zostanie poprzedni projekt Michała, mixtape „Hold That Thought”, który wcześniej nie doczekał się wersji fizycznej. Premiera wydawnictwa odbędzie się 30 maja. W rozwinięciu znajdziecie tracklistę, link do preorderu oraz klipu.

video
dodano: 2017-05-07 20:43 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Żabson publikuje ostatni klip promujący "Passion Fruits". Jest to video do emocjonalnego "D'Angel".

dodano: 2017-05-05 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Już za tydzień warszawskie święto hip-hopu - Warsaw Challenge. Wszystko odbędzie się tym razem w Fortach Bema i jak zawsze nie zabraknie ogromu wrażeń muzycznych i tanecznych. Sprawdźcie pełną rozpiskę występów i wydarzeń towarzyszących!

video
dodano: 2017-04-29 17:04 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

"Chcieli wręczyć mi wilczy bilet, już mam go chwilę - to biznesklasa" - nawija Anatom w swoim najnowszym singlu. Sprawdźcie pełnego optymizmu i pozytywnej energii "Dreamlinera" na bicie Geezybeatz.

Tagi:
video
dodano: 2017-04-26 16:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 7)

W sieci pojawił się klip promujący materiał "Ciężki Temat EP" obiecującego duetu - RapErystyki. Obrazek powstał do kawałka "Jestem Pewny" z gościnnym udziałem DJ HWR na gramofonach. W rozwinięciu newsa znajdziecie teledysk od Time Loop Studio, a także garść informacji, nad czym pracują obaj raperzy.

video
dodano: 2017-04-14 13:22 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Tuż przed Świętami Wielkanocnymi Tau skłania do refleksji swoim czwartym singlem promującym album "ON". Krążek otrzymamy niebawem.

Tagi:
video
dodano: 2017-04-11 17:44 przez: Grzegorz Jakubowski (komentarze: 7)
Klip

„Dziwka” to kolejny singiel KaeNa promujący najnowszy album „Debiut”. Za produkcję muzyczną odpowiada Maro Music, teledysk to dzieło ekipy Apel Records.

Tagi:

Strony