RTN "Long Beach Thang" - nowy singiel z "Funktion" w hołdzie LBC!

Już 27 marca odbędzie się premiera albumu "Funktion" - debiutanckiej płyty producenckiej, której autorem jest pochodzący z Lublina RTN: specjalista od klepania g-funkowych bitów w klimacie słonecznej Kaliforni. Krążek przepełniony brzmieniem rodem ze złotej ery zachodniego wybrzeża będzie można zakupić bezpośrednio u artysty, m.in. za pośrednictwem jego oficjalnego Facebooka. My na zachętę prezentujemy Wam kolejny singiel promujący to wydawnictwo, obok którego nie powinien przejść obojętnie żaden west coast'owy słuchacz.

Tym razem jest to numer "Long Beach Thang", będący swoistym hołdem dla miasta, z którego pochodzą takie ikony jak Snoop Dogg, Nate Dogg, Warren G, Tha Dogg Pound czy Tha Eastsidaz, nie wspominając już o legendarnych g-funkowych ekipach jak Tha Twinz, Foesum czy producenci tacy jak DJ Battlecat. Autorami kawałka są również artyści pochodzący i związani bezpośrednio z LBC - Quictamac, Von Jackson i Too Cool, których ksywki powinien kojarzyć każdy szanujący się fan tych klimatów:

Do nas płyta już leci, także spodziewajcie się w najbliższym czasie recenzji tego krążka na łamach Popkillera - West Up!

gosc
real cali sound
murzyński trap gówno
piękna sprawa. nie to co stękające głupie czarnuchy na ałtotjunie

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>