Lords Of Lyrics

Lords Of Lyrics

dodano: 2019-03-24 16:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 2)

Już 27 marca odbędzie się premiera albumu "Funktion" - debiutanckiej płyty producenckiej, której autorem jest pochodzący z Lublina RTN: specjalista od klepania g-funkowych bitów w klimacie słonecznej Kaliforni. Krążek przepełniony brzmieniem rodem ze złotej ery zachodniego wybrzeża będzie można zakupić bezpośrednio u artysty, m.in. za pośrednictwem jego oficjalnego Facebooka. My na zachętę prezentujemy Wam kolejny singiel promujący to wydawnictwo, obok którego nie powinien przejść obojętnie żaden west coast'owy słuchacz.

dodano: 2019-02-19 17:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 6)

"Funktion" to debiutancki album producencki RTN'a, który pierwotnie miał się pojawić na rynku w minione wakacje. Jak to często bywa, wdarła nam się obsuwa i po pierwszym singlu "I Know", który otrzymaliśmy wiosną ubiegłego roku, o materiale zrobiło się cicho. Teraz wiemy, że była to cisza przed burzą, a płytę wrzucimy na odsłuch już w następnym miesiącu!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2017-02-17 17:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 4)

O tym, że mamy w kraju sporą ilość utalentowanych producentów wiadomo nie od dziś, ale Widząc takie wiadomości naprawdę rośnie serce. Członek kalifornijskiej ekipy L.O.L. - Young Koop wypuścił właśnie swój najnowszy singiel, zapowiadający jego solowy album "Have Mercy". Gościnnie w kawałku udzielił się sam Curren$y, zaś za oprawę muzyczną numeru odpowiada polski specjalista od g-funkowego brzmienia - RTN!

dodano: 2016-04-26 14:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 3)

Wydany pod koniec lutego ubiegłego roku album "Loyalty Of Royalty" stanowił wyczekiwany powrót jednej z klasycznych g-funkowych ekip połowy lat 90-tych. Lords Of Lyrics nie zamierzają jednak zwalniać tempa i nadal atakują wydawniczy front przygotowując nowy materiał, którym będzie nadchodzący krążek "Heckle & Jeckle". To właśnie z niego pochodzi follow-up numeru "We Gone Ride" z poprzedniej płyty, który doczekał się też teledysku.

dodano: 2015-05-02 12:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 3)

Klasyczna west coast'owa ekipa "Lords Of Lyrics" powróciła w tym roku po kilkuletniej nieobecności za sprawą albumu "Loyalty Or Royalty", a 6 z 15 obecnych na płycie utworów zostało wyprodukowanych przez naszego rodaka. "Slip N Sunday" to już drugi z singli promujących materiał, w którym maczał palce pochodzący z Lublina - RTN.

dodano: 2015-02-18 14:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 2)

Lords Of Lyrics to ekipa, którą powinien kojarzyć każdy szanujący się g-funkowiec. Znani najbardziej z mega hitu "Summer Breeze", który pojawił się na wydanym w 1996 roku krążku "Heaven Or Hell" i wciąż jest jednym z największych wakacyjnych szlagierów lat 90-tych od dawna przygotowywali swój comeback-album. Po dwóch wydanych singlach - "Do It Fluid" i "Raps Like These", duet JP/Koop zapowiedział że płyta "Loyalty or Royalty" ukaże się już w najbliższy piątek!

kategorie:
dodano: 2015-02-17 22:43 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)
01. Loyalty Or Royalty
02. Raps Like These
03. West Coast 4 Life
04. Sip N Sunday
05. Real Talk [Interlude]
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-09-10 12:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 10)

Lords of Lyrics - Raps Like These (Official Music Video)

Legendarny kalifornijski duet Lords Of Lyrics (L.O.L.), znany z wakacyjnego megasztosu "Summer Breeze" przygotowuje się właśnie do premiery swojego nowego albumu. Po opublikowanym w lipcu pierwszym singlu "Do It Fluid" dostajemy w swoje ręce kolejne video. Tym razem nakręcone do utworu "Raps Like These", który wyprodukował RTN - polski producent pochodzący z Lublina, który w west coastowych bitach czuje się jak ryba w wodzie.

dodano: 2014-07-17 12:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 1)

Lords of Lyrics - Do It Fluid (Official Music Video)

Znana wszystkim g-funkowcom z letniego sztosu "Summer Breeze" kalifornijska grupa L.O.L. (Lords Of Lyrics) powraca z nowym singlem promującym nadchodzący materiał. Sprawdźcie klip do "Do It Fluid" a już wkrótce kolejny numer z płyty opatrzony teledyskiem, czyli "Bangin" autorstwa polskiego specjalisty od g-funku - Rutrana (RTNProductionz).