Lords Of Lyrics (L.O.L.) "Raps Like These" - teledysk

kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-09-10 12:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 10)

Lords of Lyrics - Raps Like These (Official Music Video)

Legendarny kalifornijski duet Lords Of Lyrics (L.O.L.), znany z wakacyjnego megasztosu "Summer Breeze" przygotowuje się właśnie do premiery swojego nowego albumu. Po opublikowanym w lipcu pierwszym singlu "Do It Fluid" dostajemy w swoje ręce kolejne video. Tym razem nakręcone do utworu "Raps Like These", który wyprodukował RTN - polski producent pochodzący z Lublina, który w west coastowych bitach czuje się jak ryba w wodzie.

RTN
Nowy album "Loyalty or Royalty" w drodze (premiera planowana jest na 2014/ początek 2015). Moich produkcji znajdzie się na albumie 6.
boomtin
1. swietny bit... 2. swietny klimat.... 3. lekko rozczarowująca ilosc wyswietleń... 4. amerykanscy producenci < europejscy producenci... o ile patrzymy obiektywnie a nie przez pryzmat popularnosci... tyle w temacie...
ZZZ

Większość europejskich producentów robiąca bity w klimacie westu jest co najwyżej przeciętna/średnia. Najczęściej nie czują klimatu, nie mają wystarczających umiejętności, brzmią do siebie zbyt podobnie.

boomtin
z tym, że pisałem o ogóle a nie tylko konkretnie o brzmieniu zachodniego wybrzeża :D ale jakos nie sądze aby kolesie pokroju dj ak'a czy kolo od bitu do tracku nate dogg z psy 4 de la rime - nie wiem kto to produkował - byli sporadycznymi przypadkami.
gfunk child
no nie wiem - slyszalem pare bitow ktore zrobil rtn i brzmia naprawde kozacko! nie wspominajac juz o bitach etena, sherlock tez dal zajebite bity na plyte roacha wiec mamy kim sie pochwalic
igiiiii
Europejscy producenci wciąż sa 100 lat za Amerykanskimi i każdy kto obiektywnie patrzy (slucha) wie to natychmiastowo. W każdym klimacie... Oni się tam urodzili, wychowali i najlepiej czuja ten klimat.
boomtin
nie obraź się igiiiiiiiiiiiii ale patrząc na niektóre twoje wypowiedzi daleko ci do obiektywizmu. nie powierz mi, że na płytach kolesi z aggro berlin, booby, rohffa, rim'k, alonzo, soprano, kollegaha uswiaczysz słabe bity.
igiiiiii
Po pierwsze " powiesz" a nie "powierz" po drugie nigdzie nie powiedzialem, ze w Europie robia slabe bity ale uwazam, ze w USA i w sumie teraz rowniez w Kanadzie maja zdecydowanie lepszech beatmakerow niz u nas... to sa moje subiektywne odczucia i preferencje a ty mozesz miec inne, nic ci nie narzucam.
boomtin
wieeeeeedziałem, że zwrócisz uwagę, ten błąd to efekt szybkiego wpisywania tekstu, jak sam wiesz, nie ma edycji komentarzy na popkillerze i takie kwiatki zdarzają się niestety. "...to sa moje subiektywne odczucia i preferencje a ty mozesz miec inne, nic ci nie narzucam...." - absolutnie się z tym zgadzam :D i w sumie... na tym koniec dyskusji :D
igiiiii
Dobra przepraszam, ze zwrocilem uwagę na blad ale samo się rzuca w oczy wiec było latwym argumentem żeby zdobyc przewagę w dyskusji xD

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>