Young Koop (Lords Of Lyrics) feat. Curren$y "Why I Low Ride" - nowy singiel na bicie Polaka!

O tym, że mamy w kraju sporą ilość utalentowanych producentów wiadomo nie od dziś, ale Widząc takie wiadomości naprawdę rośnie serce. Członek kalifornijskiej ekipy L.O.L. - Young Koop wypuścił właśnie swój najnowszy singiel, zapowiadający jego solowy album "Have Mercy". Gościnnie w kawałku udzielił się sam Curren$y, zaś za oprawę muzyczną numeru odpowiada polski specjalista od g-funkowego brzmienia - RTN!

Utalentowany producent z Lublina, mający już na koncie współpracę z Lords Of Lyrics i innymi zasłużonymi postaciami zachodniego wybrzeża jak Shade Sheist, dostarczy także większość bitów na mający ukazać się latem tego roku krążek.

"Why I Low Ride" to ukłon w stronę miłośników lowriderów (których wielkim fanem jest również prywatnie Curren$y), skierowany do wszystkich słuchaczy kochających sączący się z głośników laidbackowy vibe. Bijąca z numeru ciepła kalifornijska bryza niesie nam przedsmak lata, zatem polecamy wszystkim wypatrującym już wakacji wrzucić utwór na swoją playlistę. Gratulujemy Rutran i pękamy z dumy!

Emente
Buja! Propsy
FunkyBiaatch
Dobre gówno. West West Yo !
tru ti
no i to mi się podoba!
west west
GRUBBO numer ze Spitta ! !

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>