Ten Typ Mes

Ten Typ Mes

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-03-14 15:58 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Dwa dni przed premierą Ten Typ Mes prezentuje kolejny singiel z "R A P E R S A M P L E R". Sprawdźcie, co chce przekazać Mes w utworze „Krzyczał na synka”.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-03-06 19:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 5)

Wtorkowy wieczór z kolejną nowością. Ten Typ Mes opublikował kolejny singiel promujący nadchodzący album "RAPERSAMPLER". Czego możemy spodziewać się po numerze "Nie bądź kurwą"? 

kategorie: Hip-Hop/Rap, Wywiady
dodano: 2018-02-25 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Relacjonowaliśmy Wam już wizytę w kawalerce Mesa związaną z przedpremierowym odsłuchem albumu "RAPERSAMPLER" - pora na dopełnienie czwartkowego artykułu, czyli parę słów od samego Typa...

dodano: 2018-02-22 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Poranna ofensywa Mesa sprawiła, że fora i grupy dyskusyjne znów zapłonęły a po 3 singlach na warszawskiego rapera wylała się fala propsów. My mieliśmy okazję słyszeć trochę więcej materiału przygotowanego na album "RAPERSAMPLER" i powiemy Wam jedno - warto czekać!

W ostatnich dniach Ten Typ postanowił zaprosić do swojej kawalerki kilkoro znajomych osób i dziennikarzy, by puścić im część albumu oraz wprowadzić w klimat jego powstawania - mi przypadł odsłuch w towarzystwie obecnej w jednym z singli Justyny Święs z The Dumplings, a także Maffashion czy reprezentacji CKM'u i Aktivista. Mes opowiedział o powstawaniu albumu, zaprezentował sample i inspiracje, a także efekty finalne. Skrawki relacji (wraz z teaserami niektórych utworów) zaprezentowaliśmy Wam na profilach instagramowych @popkillerpl i @mateusznatali, a teraz pora na parę słów więcej. Czego spodziewać się po "RAPERSAMPLER"?

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2018-02-22 13:15 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

„R A P E R S A M P L E R”, nowy album Mesa, ukaże się już 16.03.2018r.! To pierwsza płyta rapera, która została wyprodukowana w całości przez niego samego. Kompilacja trzech teledysków to owoc współpracy oficyny Alkopoligamia.com i domu produkcyjnego Makata. Obrazy ukazują się równocześnie, bo żaden z nich nie jest przewodni, dominujący: dopiero ich fuzja stanowi o charakterze albumu. Tryptyk spina wizje trzech reżyserów. Krzysztof Grajper (singiel „Odporność), Maciej Szupica („Rudi Kurniawan”) i Daniel Jaroszek to asy odpowiedzialne za całość, która podpowie, ale nie wyłoży wszystkich kart „R A P E R A S A M P L E R A” na stół. Jeden raper na emocje, jeden sampler na baterie. Stay tuned.

Poniżej tracklista i klipy, a my mieliśmy już możliwość słyszeć co nieco przedpremierowo - wczoraj pokazywaliśmy Wam to na instastory @popkillerpl i @mateusznatali a dziś dorzucimy trochę więcej na stronie!

kategorie: Galerie, Hip-Hop/Rap, Imprezy
dodano: 2018-01-29 21:23 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

W minioną sobotę w warszawskim niePowiem swoje 2 urodziny świętował label DeNekstBest oraz 2/3 jego szefostwa - VNM i DJ Hubson. Nie zabrakło hucznego melanżowego klimatu oraz koncertowych atrakcji - na scenie pojawili się m.in. W.E.N.A., Sitek, Tomson, Tymek, Dister, Cywinsky czy gość niespodzianka Ten Typ Mes. A także oczywiście jubilaci! Sprawdźcie fotorelację z tego wieczoru i czekajcie na wyjątkowy materiał, który zarejestrowaliśmy dla Was przy tej okazji...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-01-15 14:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 6)

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała 26. raz! Uzbierane w tym roku pieniądze pomogą wyrównać szanse w leczeniu noworodków. W ubiegłym roku udało się uzbierać ponad 100 milionów złotych. Poprzeczka postawiona jest wysoko, dlatego, aby podczas tegorocznej edycji udało się pobić rekord, potrzebne jest wsparcie także osób nieco bardziej znanych. W pomocy nie zawiedli raperzy! Pośród tych, którzy postanowili wystawić cos aukcję znaleźli się: Peja, Kali, Ten Typ Mes, ReTo, Guzior, Tomasz Chada, Łona i Webber, a także Rafi

kategorie:
dodano: 2018-01-04 18:50 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Wyjątkowy album nagrany przez artystów Alkopoligamii podczas wczasów twórczych we wsi o wdzięcznej nazwie "Molza". Cieżko wyobrazić sobie lepszy sposób na uczczenie tego jubileuszu niż specjalne wydawnictwo. Na albumie znajdzie się kilkanaście utworów zrealizowanych od początku do końca w wyjątkowych, mazurskich okolicznościach sprzyjających pracy twórczej. Zarówno muzyka jak i teksty powstawały w niecodzienny sposób, na hamaku, nad stawem czy w pokoju domku letniskowego zaaranżowanego tymczasowo na pomieszczenie studyjne.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-11-27 12:19 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Ten sam lot" z płyty Jareckiego i BRK to jeden z tych numerów, które w tym roku wysadziły nas z butów. Funkowa bomba najwyższej jakości, wsparta gościnkami GrubSona i Mesa i ukazująca jak idealnie cały tercet zgrywa się pod kątem muzycznych inspiracji. Czy jest szansa, że powstanie w tym składzie coś więcej?

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-10-19 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Sarius prezentuje trzeci singiel promujący jego nadchodzący krążek "Antihype". Utwór "Japy" wyprodukował Gibbs, a gościnnie udzielił się w nim Ten Typ Mes. "Antihype" pojawi się na rynku 10 listopada bieżącego roku. Znamy też kilku kolejnych gości.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-09-14 17:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Po odejściu z Alkopoligamii Theodor rzucił trochę gorzkich słów w numerze "Rach Ciach Ciach", nawijając m.in. "Jak chciałem z alko' odejść parę słów za dużo rzekł mi jeden raper/ Wtedy strasznie się przejąłem, dziś bym pewnie strzelił w japę" a także "Bliskich osób mam tu coraz mniej-szą ilość Mam tu problem z zaufaniem odkąd Knap mi zerżnął byłą Szczam na ich tłumaczenia, typu "kurwa żem popłynął"".

Teraz skomentował całą sytuację oraz załączył najnowszy numer, zamykający z jego strony temat.

video
dodano: 2017-09-07 22:04 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Kilka dni prób, ponad 80 statystów i aktorów, kilkanaście różnych lokacji w jednej scenografii, a na koniec… - To było takie przeżycie, że kompletnie nie pamiętam tych czterech minut – opowiadał na gorąco Ten Typ Mes po zejściu ze sceny. Przedsięwzięcie, realizowane przy współpracy z EB, faktycznie było szalone: kręcony jednym ujęciem kamery 360°, bez dubli i cięć, czterominutowy klip na żywo transmitowany w Internecie. Czegoś takiego jeszcze w Polsce nie było! 

dodano: 2017-09-02 18:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

5 września poznamy najnowszy kawałek Tego Typa Mesa, „Tymczasem (Poczuć się dobrze)”. Podczas niepowtarzalnego wydarzenia powstanie niezwykły klip: kręcony na żywo w technologii 360, bez dubli, z publicznością i bezpośrednią transmisją w Internecie. Chcecie tam być?

Wideo do nowego utworu kręcone będzie bezpośrednio przed koncertem. Zasadnicza część klipu będzie kręcona jako master shot – jedno długie ujęcie, towarzyszące Mesowi od startu do wyjścia na scenę. Wszystko oczywiście transmitowane będzie wprost do serwisów społecznościowych, nie ma tu więc miejsca na duble, montaż czy pomyłki.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-08-26 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Sytuacja gdy Mesowi puściły nerwy po tym, jak jeden z kempowiczów strzelał do niego spod sceny z pistoletu na wodę wywołała ogromną internetową dyskusję. Teraz odniósł się do niej Mielzky, ukazując słuchaczom perspektywę rapera.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-08-26 12:21 przez: Mateusz Natali (komentarze: 19)

Nie milkną echa sytuacji na Hip Hop Kempie, gdy Mes przerwał koncert po strzałach spod sceny z pistoletu na wodę. Ten Typ odniósł się już do całej akcji, a teraz do Sieci trafiło nowe video, na którym widzimy trochę więcej.

Tagi:

Strony