Start NaGranie - ostatnie chwile na zgłoszenia!

Pisaliśmy Wam już o odpaleniu Start NaGranie - pionierskiego na polskim rynku konkursu z przesłuchaniami na żywo. Nagrodą w programie jest kontrakt, sesja nagraniowa i wydanie płyty przez Agencję Muzyczną Polskiego Radia, równocześnie artyści poprzez głosy zbierają pieniądze na rozwój własnej kariery. Inicjatywa z założenia różni się od telewizyjnych talent show - nastawiona jest na muzykę alternatywną a zaangażowane są w nią takie osoby jak Hirek Wrona, Ten Typ Mes czy Wojtek Mazolewski!

Za nami 4 odcinki a jeśli chcecie mieć jeszcze szanse wystąpienia w kolejnych to mamy ważne info - to ostatnie dni na zgłoszenia!

Czas macie bowiem do 31 października, a jeśli zastanawiacie się czy warto i czy odnajdziecie się w tej formule to polecamy wywiad z Hirkiem Wroną, który dokładnie wytłumaczył koncepcję programu. Kolejna emisja za to klasycznie w piątek o 22:05 na antenie Trójki oraz fanpage'u Start NaGranie.

Finał „Start NaGranie” odbędzie się 21 grudnia w Muzycznym Studiu im. Agnieszki Osieckiej. W jego trakcie 3 uczestników zaprezentuje po dwa autorskie utwory, a jury wybierze zwycięzcę. Nagrodą jest sesja nagraniowa i wydanie płyty przez Agencję Muzyczną Polskiego Radia oraz promocja na antenie Programu 3 Polskiego Radia.

Więcej o konkursie, w tym formularz zgłoszeniowy i regulamin: startnagranie.polskieradio.pl.

fot u góry: Wojciech Kusiński dla Polskieradio.pl

Poniżej odcinek 4, wyemitowany w ubiegły piątek:

Tagi: 

jprdl
O nie Hirek i Mes obok siebie, przecież to jest pewnie apogeum wymuszonych żarcików i cringe rozkmin

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>