Pezet

Pezet

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-03-17 15:00 przez: Kacper Szymański (komentarze: 5)

Ubiegły rok był spełnieniem marzeń fanów Pezeta. Najpierw raper wraz z Czarnym HIFI zaprezentował pierwszy po długiej przerwie singiel "Co jest ze mną nie tak?", który znalazł się na oficjalnej ścieżce dźwiękowej filmu "Kamper", następnie wyruszył w trasę koncertową po całej Polsce, reaktywował z Onarem Płomień 81 i zapowiedział EP-kę na bitach Auera, którą promuje singiel "Nie Zobaczysz Łez". W rozmowie z Noisey Pezet zdradził, że może upłynąć jeszcze trochę czasu, zanim projekt ujrzy światło dzienne.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-12-14 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 17)

Wczoraj otrzymaliśmy mocno wyczekiwany singiel Pezeta, z tej okazji raper podzielił się z fanami obszernym komentarzem.

Tagi:
video
dodano: 2016-12-13 20:30 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 14)

Pezet serwuje słuchaczom zapowiedziany wcześniej klip do "Nie zobaczysz łez", w którym trzech fanów rapera miało szansę zagrać dzięki konkursowi. Za produkcją utworu stoi Auer. Video zostało udostępnione w TIDAL.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2016-12-09 12:53 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Dopiero co cieszyliśmy się z powrotu Pezeta, a teraz mamy złe wieści dla jego fanów.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-11-29 13:22 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Po ponad trzech latach nieobecności Pezet powrócił na scenę. W klipie ukazującym kulisy jego koncertu, zdradza co to dla niego oznacza.

Tagi:
kategorie: Audio, Film, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-11-10 16:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 2)

Ten Typ Mes, Kaczor, Kuba Knap, Pezet, Ras Luta, Paluch, JNR czy KaeN - tacy wykonawcy pojawiają się na ścieżce dźwiękowej do filmu "Moja Walka. Mamed Khalidov" Sylwestra Latkowskiego. Soundtrack wyprodukowany przez duet White House Records ukaże się 23 listopada tego roku i jest już dostępny w preorderze. Sylwester Latkowski, kontrowersyjny reżyser znany choćby z takich dokumentów jak "Blokersi" czy "Gwiazdor", tym razem zrealizował film o kulisach kariery, wzlotach i upadkach mistrza KSW w wadze średniej - Mameda Khalidova. Pokazuje także od kulis historię MMA w Polsce.

video
dodano: 2016-10-29 15:14 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

"Szelest" Onara to czwarty klip zapowiadający płytę "Zachrypnięte Gardło". Warszawskiego rapera wspierają wokalnie Pezet oraz Ero. Za oldschoolowy bit odpowiedzialny jest duet Tasty Beatz, skrecze wykonał DJ Noriz. Premiera albumu nastąpi 4 listopada tego roku.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-10-25 21:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Kilka dni temu w Warszawie Onar, Pezet i Ero spotkali się na planie zdjęciowym. Z jakiej okazji?

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2016-10-15 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Po 3 latach przerwy Pezet już za tydzień powróci do warszawskiej Stodoły. Przed występem gwiazdy wieczoru gości rozgrzeją Otsochodzi oraz Eklektik. Więcej informacji w naszym wcześniejszym newsie odnośnie tej imprezy.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2016-10-15 17:51 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

Utwór "Nie usłyszysz łez" stanowi powrót Pezeta na scenę muzyczną po czterech latach nieobecności. Równolegle z premierą piosenki serwis TIDAL udostępni do niej również teledysk, w którym każdy z fanów rapera ma szansę zagrać. Co trzeba zrobić, aby wystąpić w klipie? Wystarczy kreatywnie opisać, dlaczego to właśnie Ty powinieneś zagrać w teledysku Pezeta. Swoje zgłoszenia można wysyłać do 19 października.

Tagi:
dodano: 2016-09-10 17:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

Sezon festiwalowy w Polsce właściwie można uznać za zakończony. Właściwie, ponieważ na froncie pozostał bodaj ostatni z nich, na który chodzę regularnie od kilku lat. Na co dzień mieszkam w Białymstoku, więc naturalną koleją rzeczy jest zameldowanie się na tegorocznej edycji festiwalu Up To Date, łączącego w sobie szeroko pojętą muzykę elektroniczną oraz, rzecz jasna, kulturę hip-hop. Rok temu świetnie zaprezentowali się Taco Hemingway (bardzo szkoda, że w ostatniej chwili nie udało się przeprowadzić wywiadu), Włodi z DJ Brzydalem i PRO8L3M. Ich występy, a w szczególności Włodiego, grającego bardzo dobrze skrojoną setlistę z numerów znanych z "...Jak nowonarodzony" oraz "W..." i kilku gościnnych zwrotek + sztosów z "Wszystko z dymem", zrobiło swoje na scenie i wśród publiczności. Syny zupełnie nie byli moją jazdą, za to Du:it i zagrany przez niego set wprost przeciwnie. Jak da się wyczytać z kilku poprzednich zdań, czułem się usatysfakcjonowany zeszłoroczną edycją i miałem powody, by w tym roku oczekiwać od organizatorów jeszcze więcej dobrej muzyki i całościowej organizacji. I wiecie co?

wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2016-09-06 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Trzy lata musieliśmy czekać na jego powrót do występów. Doczekaliśmy się. Już 22 października kultowy polski raper, Pezet, pojawi się na deskach warszawskiej Stodoły.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-07-30 17:17 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Po dłuższej przerwie Pezet w ostatnich miesiącach ponownie zaczął udzielać się internetowo i publicznie - w przyszły weekend zobaczymy go np. na żywo na Polish Hip-Hop TV Festivalu w Płocku. W najnowszym wywiadzie raper zdradził swoje obecne podejście do muzyki, zapowiedział ostatni album i wspomniał o czym będzie opowiadać!

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2016-06-28 14:21 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Znamy już wszystkich wykonawców, którzy wystąpią podczas tegorocznej edycji Polish Hip-Hop TV Festival Płock 2016, który w tym roku odbędzie się w dniach od 4 do 7 sierpnia na nadwiślańskiej plaży w Płocku. Impreza po raz kolejny będzie gościć znamienitych przedstawicieli polskiej i zagranicznej sceny hip-hopowej.

wydarzenie
dodano: 2016-06-17 18:26 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

25 czerwca w plenerach i wnętrzu stołecznego klubu 1500m2 odbędzie się JWP Days 2016. W południe wystartuje Street Market i zlot najlepszych warszawskich foodtrucków, a atmosferę miejskiego święta dopełnią zawody deskorolkowe w formule skate i sety didżejskie na świeżym powietrzu. Zwieńczeniem całodniowej imprezy będzie jak zawsze huczny koncert ekipy JWP/BC, która zaprezentuje premierowo na scenie zremisowany w całości album „Sequel”.

Strony