Otsochodzi

Otsochodzi

video
dodano: 2017-12-14 18:16 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Śląski Rap Festival przyniósł nam także wyjątkowe wykonania live - nie udało się z "Hypebae", ale udało z "Nowym Kolorem" a Otsochodzi i Taco Hemingway złapali się na scenie ze swoim hitem po raz pierwszy. Sprawdźcie jak wyszło premierowe wykonanie tytułowego numeru z nowej płyty Młodego Jana!

dodano: 2017-12-07 12:25 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Ostatni piątek listopada był naprawdę mocnym dniem dla hip-hopowych premier. Widać to także w notowaniu OLiS - spośród 4 pierwszych pozycji aż 3 zajęli raperzy, za to w siódemce załapał się jeszcze 4 hip-hopowy krążek!

dodano: 2017-12-04 18:10 przez: Mateusz Natali (komentarze: 12)

Polski rap pędzi obecnie jak szalony, a ciekawych materiałów mamy pod dostatkiem. Premiera goni premierę, pomyśleliśmy w związku z tym, że warto co miesiąc oddawać głos naszym czytelnikom, a równocześnie kierować reflektory na materiały, które spotkają się z największym uznaniem - w październiku rozpoczęliśmy więc wybory płyty miesiąca, a jurorami w tej kwestii będziecie Wy, popkillerowi czytelnicy!

Listopad to prawdziwa lawina muzycznych nowości (co zapowiadaliśmy zresztą w tym rankingu)  - zobaczmy więc który album najmocniej przypadł Wam do gustu! Kolejność w ankiecie ustawiona jest wg daty premiery. Głosowanie trwać będzie równy tydzień, zwycięzca zostanie więc wyłoniony 11 listopada!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-11-29 14:00 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Otrzymaliśmy odsłuch kolejnego utworu z płyty "Nowy Kolor" Ostochodzi. Tym razem to track "Szary uśmiech". Za produkcję numeru odpowiada Jacon.

video
dodano: 2017-11-24 23:54 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

„Sam numer, jak i teledysk to nowa jakość. Natomiast klip był niemałym wyzwaniem. Wymagał podstawowej, ale jednak gry aktorskiej - materii do tej pory mi obcej. Kilkanaście godzin na planie dało w kość, ale było warto”, mówi Otsochodzi dzieląc się swoimi wrażeniami z planu zdjęciowego. Wideoklip przywodzi na myśl najlepsze gangsterskie kryminały. Długie ujęcia, kolorystyka oraz scenariusz, za którym stoi Filip Bartczak sprawiają, że nie można oderwać od niego wzroku aż do ostatniej klatki.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-11-15 16:37 przez: Kontakt (komentarze: 16)

Zmiana muzycznej stylistyki Otsochodzi spotkała się ze sporą branżową dyskusją, a raperzy i słuchacze podzielili się na zaskoczonych pozytywnie i negatywnie. Po "Nowym Kolorze" krytyczny głos usłyszeliśmy od Kaliego, a po najnowszym singlu "Nie nie" parę słów od siebie dorzucił Diox...

Tagi:
video
dodano: 2017-11-15 12:02 przez: Patryk Lisowski (komentarze: 1)

Premiera albumu "Nowy Kolor" coraz bliżej. Z racji tego, dziś dostajemy kolejny klip, który promuje tę płytę. "Nie, nie" to utwór utrzymany we współczesnych trendach rapowych, który ma bujać i banglać na koncertach.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-11-08 20:12 przez: Patryk Lisowski (komentarze: 1)

Wytwórnia Asfalt Records wypuściła dziś kolejny singiel z albumu "Nowy Kolor" (ujętego w naszym rankingu 11 listopadowych premier, na które nie możemy się doczekać). "Nienawidzą" z gościnnym udziałem Włodiego, jest to niewątpliwie singiel w zupełnie innej stylistyce niż chociażby tytułowy "Nowy kolor", w którym udzielił się Taco Hemingway, inny z reprezentantów tej kultowej wytwórni.

kategorie:
dodano: 2017-11-05 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Gdy patrzymy na listopadowe zapowiedzi premier to mamy wrażenie, że połowa sceny postanowiła wycelować finisz swoich wydawnictw w tym samym okresie. Od takiego natłoku ciekawych pozycji może aż rozboleć głowa, a my postanowiliśmy wskazać na jakie 11 albumów z polskiej sceny czekamy w tym miesiącu najmocniej... Kolejność wg daty wydania.

wydarzenie
dodano: 2017-11-05 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Gdy patrzymy na listopadowe zapowiedzi premier to mamy wrażenie, że połowa sceny postanowiła wycelować finisz swoich wydawnictw w tym samym okresie. Od takiego natłoku ciekawych pozycji może aż rozboleć głowa, a my postanowiliśmy wskazać na jakie 11 albumów z polskiej sceny czekamy w tym miesiącu najmocniej... Kolejność wg daty wydania.

kategorie:
dodano: 2017-10-24 18:31 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Złapałem się na tym wychodząc - jak każdego dnia - z domu. Kiedy o godzinie 9:00, potrzebujesz jak niczego innego energii i motywacji do działania... Odpalam na smartfonie swoją playlistę i w tym momencie uświadamiam sobie, jak wielki wpływ na resztę mojego dnia ma to, co właśnie włączyłem. Chce szybszego tempa, pozytywnych emocji. Dlatego powstał "Nowy Kolor". Zabawa konwencją, odejście od ciężkiego stylu - pozostając przy tym nadal starym Jankiem."

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2017-10-24 18:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Album Otsochodzi “Nowy Kolor” ukaże się nakładem Asfalt Records 24 listopada. Długo oczekiwana przedsprzedaż rusza dziś w sklepie www.asfaltshop.pl.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-09-28 21:28 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

#Szacunekzaklasyk to wspólny utwór Otsochodzi i Pelsona będący hołdem dla klasycznego rapu, wyprodukowany przez SoSpecial i oskreczowany przez DJ'a Qkla. Patronem projektu jest Reebok Classic. W utworze, jak i w klipie znajdziecie wiele nawiązań do lat 90. Wideo przenoszące w czasie to dzieło w reżyserii Ani Bystrowskiej i Alana Willmanna ze zdjęciami Patryka Kina wyprodukowane przez kriskeja.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-08-21 13:00 przez: Kontakt (komentarze: 24)

Najnowszy singiel Otsochodzi z udziałem Taco Hemingwaya mocno spolaryzował rapowe środowisko, zbierając sporo zróżnicowanych opinii, od mocnych propsów po mocne ataki. Do kontrowersji odniósł się nawet sam autor, a teraz do grona krytyków dołączył szef Ganja Mafii, Kali.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-08-10 16:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 17)

Wczorajszy singiel Otsochodzi z Taco Hemingwayem był ogromnym zaskoczeniem - po pierwsze z uwagi na wielobarwny klip, a po drugie przede wszystkim z uwagi na całkowitą zmianę stylistyki muzycznej Młodego Jana, któremu bliżej tu już nie do Joeya Bada$$a a do Lil Uzi Verta. Jak można było się spodziewać "Nowy Kolor" wywołał masę kontrowersji a co na ten temat ma do powiedzenia sam Otsochodzi?

Strony