Peja

Peja

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-02-13 11:00 przez: Kontakt (komentarze: 17)

Na konferencji prasowej promującej program "Agent: Gwiazdy" nie zabrakło pytań do Peji o Tedego i o to jak poznański raper ustosunkuje się do zarzutów warszawskiego MC...

Tagi:
kategorie: News
dodano: 2018-01-30 21:05 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)

To ewidentnie jeden z najgłośniejszych newsów ostatnich tygodni - Rychu Peja wziął udział w programie TVN'u "Agent Gwiazdy" nakręconym na wyspie Bali. Start programu już w lutym, dziś otrzymaliśmy trailer, a Peja całość skomentował bez ogródek.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-01-25 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Paluch jest pretendentem do tego, by za parę lat mieć wszystko" - stwierdził w 2012 roku przed naszą kamerą Peja i patrząc na dzisiejszą pozycję na scenie zdecydowanie miał nosa. Przypomnieliśmy Paluchowi tę wypowiedź i poprosiliśmy, by odniósł się do niej z perspektywy tych 5 lat...

Tagi:
dodano: 2018-01-17 13:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Poznaliśmy roczne notowanie sprzedaży OLiS i znów zwycięzcą okazał się raper - rok temu był to O.S.T.R., a tym razem na szczycie zasiadł Quebonafide. Dalej jest nie mniej ciekawie...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-01-15 14:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 6)

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała 26. raz! Uzbierane w tym roku pieniądze pomogą wyrównać szanse w leczeniu noworodków. W ubiegłym roku udało się uzbierać ponad 100 milionów złotych. Poprzeczka postawiona jest wysoko, dlatego, aby podczas tegorocznej edycji udało się pobić rekord, potrzebne jest wsparcie także osób nieco bardziej znanych. W pomocy nie zawiedli raperzy! Pośród tych, którzy postanowili wystawić cos aukcję znaleźli się: Peja, Kali, Ten Typ Mes, ReTo, Guzior, Tomasz Chada, Łona i Webber, a także Rafi

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-01-11 18:59 przez: Mateusz Natali (komentarze: 17)

Burzliwa kariera Rycha Peji w dużej mierze naznaczona była alkoholem, o czym sam raper niejednokrotnie wspominał. Teraz, z okazji 8 lat trzeźwości, podzielił się z fanami obszernym i wyjątkowo szczerym wpisem na ten temat - lektura długa ale naprawdę warta przeczytania.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-01-09 10:00 przez: Kontakt (komentarze: 17)

W ostatnim czasie znów gorąco na linii Tede-Peja. Po kilku głośnych wypowiedziach wywiadowych oliwy do ognia dodało wczorajsze ogłoszenie udziału poznańskiego rapera w programie "Agent Gwiazdy", które błyskawicznie skomentował Tede i po którym rozgorzała dyskusja i wrócił temat numerów nagranych w trakcie beefu. W dyskusji z fanami na swoim profilu Peja odniósł się obszernie do ostatnich wypowiedzi Tedego oraz do kwestii numeru "Dureń z TVN".

Tagi:
kategorie: News
dodano: 2018-01-08 22:43 przez: Kontakt (komentarze: 4)

Zgodnie z tym, co podaliśmy wcześniej za telewizją TVN - Peja potwierdził swój udział w nadchodzącym sezonie programu "Agent Gwiazdy". Raper pojawi się tam obok m.in. Piotra Świerczewskiego czy Ilony Ostrowskiej.

Tagi:
kategorie: News
dodano: 2018-01-08 19:30 przez: Kontakt (komentarze: 11)

Stacja TVN ujawniła, że w nowym sezonie programu "Agent Gwiazdy" pojawi się Peja - show wystartuje już w lutym.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-01-07 15:03 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 3)

"Otopatopeja" to nowy utwór z pierwszego longplaya ekipy z Krakowa "Rap alkohol i narkotyki". Gościem w utworze jest Peja. Patokalipsa w swoim stylu, po raz kolejny, dostarcza bezkompromisową dawkę mocnego rapu. Na płycie gościnnie udzielają się również Golin i Sarius.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-01-01 19:25 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Konflikty i beefy to element, który zawsze skupia dużo uwagi słuchaczy. Spytaliśmy Borixona jak zapatruje się na słowa Onara, że u młodych raperów brakuje dziś często pierwiastka rywalizacji - sprawdźcie co odpowiedział na to członek WYP3.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-12-20 22:14 przez: Kontakt (komentarze: 9)

Trwający wiele lat konflikt Peji i Tedego doprowadził finalnie do spotkania - teraz opowiedział o tym TDF w jednym z wywiadów.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-12-07 16:00 przez: Patryk Lisowski (komentarze: 3)

Peja i Dj Decks przy współpracy z dystrybutorem "My Music" przenoszą swoje katalogii albumów z Fonografiki. Od roku artyści są w konflikcie z byłym wydawcą i przy wsparciu wspmnianego wcześniej dystrybutora postanowili pójść na swoje i wznowić katalog wydawnictw pod szyldami RPS i La Bomba.

Jak wszyscy wiemy, raper i producent, obecnie nie współpracują ze sobą, jednakże w sprawie praw do swojej twórczości, umieli być ponad tym i w tej chwili obaj podpisali preordery dwóch wznawianych krążków. W niedługim czasie na rynek trafi ponownie kultowa już "Reedukacja", która sprzedała się w 50 tys. egzemplarzy oraz album "Fturując" z gościnnym występami u innych artystów. Peja w oświadczeniu podkreśla, że te działania mają na celu pełną kontrolę nad prawami do własnej twórczości oraz apeluje, aby nie kupować krążków, które nadal sprzedaje Fonografika, ponieważ robi to bez zgody twórców.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Top listy
dodano: 2017-09-15 12:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Przy okazji premiery "Egzotyki" Quebo ogłaszał przekroczenie platynowego nakładu - dziś oficjalnie potwierdziło to najnowsze notowanie ZPAV. Powody do świętowania ma również Rychu Peja.

dodano: 2017-08-10 21:02 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

W natłoku nowości w tym tygodniu na OLiS powiało klasyką - a to za sprawą Rycha Peji, który znalazł się w zestawieniu aż z trzema krążkami!

Tagi:

Strony