Tory Lanez

Tory Lanez

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-03-06 22:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

"Real Thing" to utwór promujący, wydany w poprzednim tygodniu, album "MEMORIES DON'T DIE". Gościnnie w kawałku udzielił się Future. Klip w rozwinięciu.

kategorie:
dodano: 2018-02-11 14:16 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Dwa lata po dobrze przyjętym "I Told You", reprezentant Toronto wraca z nowym materiałem, zatytułowanym "Memories Dont Die", na którym pojawią się m.in. Future, 50 Cent czy Wiz KhalifaLanez przyznaje, że jego nowe wydawnictwo będzie bardziej dopracowane niż debiut, szczególnie pod względem tekstowym. Premiera płyty odbędzie się 2 marca.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery, R&B
dodano: 2018-02-11 14:07 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Dwa lata po dobrze przyjętym "I Told You", reprezentant Toronto wraca z nowym materiałem, zatytułowanym "Memories Dont Die", na którym pojawią się m.in. Future, 50 Cent czy Wiz Khalifa. Lanez przyznaje, że jego nowe wydawnictwo będzie bardziej dopracowane niż debiut, szczególnie pod względem tekstowym. Premiera płyty odbędzie się 2 marca. Okładka i tracklista w rozwinięciu.

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2017-03-20 13:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

W najbliższą środę Polskę odwiedzi jedna z największych postaci reprezentująca rosnącą w siłę scenę Toronto, Tory Lanez. Artysta zagra 22 marca w warszawskiej Progresji, a my mamy dla Was dwie wejściówki na to wydarzenie!

Tagi:
video
dodano: 2017-03-10 16:22 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 3)

Tory Lanez decyduje się zwiększyć zainteresowanie jego bezpłatnym wydawnictwem "The New Toronto 2", które wypuścił na początku roku. Artysta nakręcił teledysk do piosenki "DopeMan Go". Za produkcją bitu stoi C-Sick. Lanez pojawi się w Polsce 22 marca z okazji koncertu w warszawskiej Progresji.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, R&B
dodano: 2017-01-03 18:16 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

Tory Lanez wydał w dzień Nowego Roku dwa mixtape'y, zatytułowane "The New Toronto 2" oraz "Chixtape 4". Lanez powtarza w ten sposób taktykę, którą obrał przy okazji świąt Bożego Narodzenia w 2015 roku - wtedy wypuścił za darmo "The New Toronto" i "Chixtape 3". Na nowych mixtape'ach znalazło się w sumie 25 kawałków. Swoje featuringi raperowi z Toronto dostarczyli A$AP Ferg, Rick Ross, Nyce i Jacquees.

wydarzenie
dodano: 2016-09-15 14:36 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Czołowy reprezentant fali New Toronto, intrygująco mieszający mroczne trapowe perkusje z nastrojowym downtempowym r&b - w ostatnich miesiącach jest o nim coraz głośniej, dopiero co wydał swój oficjalny debiut "I Told You" a na najbliższej trasie po Europie Tory Lanez odwiedzi też Polskę!

Tagi:
dodano: 2016-07-30 12:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

O płycie "I Told You", pierwszym oficjalnym wydawnictwie Tory'ego Laneza, pisaliśmy przy okazji jednej z ostatnich odsłon Drive By. Debiut rapera w Interscope stanie się faktem 19 sierpnia tego roku, a poza datą premiery znana jest też tracklista oraz okładka płyty. Lanez prezentuje również kolejny, trzeci już singiel z tego projektu.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2016-07-29 22:22 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

O płycie "I Told You", pierwszym oficjalnym wydawnictwie Tory'ego Laneza, pisaliśmy przy okazji jednej z ostatnich odsłon Drive By. Debiut rapera w Interscope stanie się faktem 19 sierpnia tego roku, a poza datą premiery znana jest też tracklista oraz okładka płyty. Lanez prezentuje również kolejny, trzeci już singiel z tego projektu.

Tracklista "I Told You":

Tagi:
dodano: 2016-07-11 12:17 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

W oryginale "I Got The Keys" pojawiają się Jay-Z i Future, jednak niektórym raperom produkcja spodobała się na tyle, żeby nagrać własne wersje hitu. Swoje remixy zaprezentowali Dave East oraz Tory Lanez. Ten drugi w ramach podtrzymania ducha walki o Toronto pokazuje także swoje podejście do utworu "Controlla" pochodzącego z ostatniej płyty Drake'a.

dodano: 2016-07-03 20:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Kolejny dzień, kolejne Drive By. Tym razem w kosmicznym stylu powraca GZA, tribute dla Las Vegas wydaje Dizzy Wright, a Jazz Cartier okazuje szacunek dla Lil Wayne'a. Mamy też nowy klip IAMSU! oraz połączenie sił dwóch Freshmanów XXL. Jednocześnie Gucci Mane przekonuje słuchaczy, że wszyscy raperzy są tak naprawdę jego dziećmi, Tory Lanez znów nagrywa utwór, który jest niepodobny do żadnego z poprzednich, a Saint Joe wydaje kawałek, w którym featuring dograł Chino XL.

dodano: 2016-05-13 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 14)

Jak co roku na wiosnę XXL selekcjonuje swoich Freshmenów, czyli 10-tkę młodych talentów na dany rok, które powinny zamieszać na scenie. Wcześniej jednak wybiera grono 50 osób, na które głosować można poprzez stronę magazynu - osoba, która zdobędzie najwięcej głosów, a nie zostanie wcześniej wybrana do 9-tki przez redakcję XXL'a uzupełnia skład jako wybór czytelników i 10-ty Freshman...

O tym, że akcja XXL'a to pierwowzór naszych Młodych Wilków pisaliśmy już pewnie milion razy. 2 lata temu przy ujawnieniu wstępnej 50-tki zaświtała nam w głowie idea pt "Czemu by nie wybrać też Freshmenów?", w efekcie zrobiliśmy to już raz i drugi. W tym roku również postanowiliśmy przyjrzeć się dokładnie całemu składowi i w gronie redakcyjnym wyselekcjonować z grona 50-ciu nominowanych swoje własne dziesiątki, zanim jeszcze dowiemy się, kto w tym roku utworzy skład XXL Freshman Class 2016. Zamiast uśredniać wspólne wybory i zrobić z tego '10-tkę Popkillera' zdecydowaliśmy się jednak na coś innego - a mianowicie każda z osób, które podjęły się wyboru przedstawiła swoją własną listę (w kolejności alfabetycznej), uzupełniając ją opisem i prywatnym komentarzem. Swoista redakcyjna dyskusja, w której zauważyć możecie zarówno kto komu z nas najmocniej wpadł w ucho i komu wróżymy świetlaną przyszłość, a następnie przekonać się kto był najbliżej prawdziwego zestawienia - zestawienia, które powinniśmy poznać już w najbliższych dniach.

W dyskusji tej udział wzięło spore grono popkillerowych redaktorów, a także dwójka gości - Mrówa z SJS oraz Szejku, grafik i założyciel grupy Trillest. Zapraszamy również do podawania swoich typów w komentarzach!

video
kategorie: R&B, Teledyski, Video
dodano: 2016-04-25 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Reprezentant Toronto ewidentnie jest ostatnio na fali, a jego popularność stopniowo rośnie. Po świetnym singlu "L.A. Confidential" Tory Lanez serwuje nam klip do "Came 4 Me", pochodzącego z ubiegłorocznego mixtape'u "Chixtape 3"

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-04-24 21:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

G-Eazy serwuje kolejny teledysk promujący ubiegłoroczne, robiące furorę "When It's Dark Out". Tym razem wizualizacji doczekało się osobiste "Drifting" z Chrisem Brownem i Tory Lanezem. Przypominamy, że nasz (jedyny polski) wywiad z G-Eazym znajdziecie tutaj.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-02-15 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Tory Lanez to jedna z najciekawszych i najgorętszych obecnie postaci na scenie Toronto, raper i wokalista reprezentujący szyld "New Toronto", dlatego gdy w swoim ostatnim singlu "Summer Sixteen" Drake nawinął "All you boys in the new Toronto wanna be me a little” to wielu uznało to za przytyk właśnie w kierunku Laneza. Młody Kanadyjczyk zapytany został o to w trakcie weekendu All-Star, odbywającego się właśnie w Toronto...

Tagi:

Strony