Pezet: "Grupa z Sokołem, Taco i Quebo byłaby rewolucyjna"

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2022-11-06 12:00 przez: Jan Stokowski (komentarze: 14)

Rapowe supergrupy to temat, który zawsze rozgrzewa emocje a fani uwielbiają zastanawiać się co wyszłoby z połączeń gwiazd z absolutnego topu. W najnowszej rozmowie z Pezetem padł bardzo ciekawy wątek dotyczący hipotetycznego projektu na szczycie...

Raper był gościem w podcaście Daily Grind, gdzie Pat Kustoms zapytał go "czy pojawiła się kiedyś w ogóle taka opcja żebyście stworzyli supergrupę Pezet x Sokół x Quebo x Taco?" - a Pezet... wymownie się uśmiechnął, by po krótkiej ciszy dodać "pomidor". Po chwili rozwinął lekko wątek, mówiąc: "Ja ze swojej perspektywy mogę powiedzieć, że jeżeli udałoby się nam... bo jesteśmy wszyscy, wydaje mi się, indywidualistami na taką miarę, że jak nas jest czterech to jak w ogóle próbowaliśmy sobie gadać o czymś to ciężko było, bo każdy miał swoje wizje, swoje sprawy. (...) Uważam, że to by były rewolucyjne, jakbyśmy tego nie sp**dolili swoim ego każdy, no to..."

Wątek pojawia się w 1 godzinie i 4 minucie poniższego filmu:

Pezet - Ukryty W Mieście Krzyk Live - Making Of | Popkillery 2022

Andrzej Markiewicz
Tak. Pod względem pieniężnym tak, pod względem lirycznym, co macie panowie nam do zaoferowania (i sobie nawzajem przede wszystkim)? Może niech Sokół sam nagrywa, jeszcze mu wychodzi z panów czterech.
Anonim
A tobie co wychodzi najlepiej panie Andrzeju?????
Andrzej Markiewicz
Przyznam szczerze, że hejtowanie polskich raperów xD Uwielbiam to.
Anonim
Hahahaha mistrz lubię to masz lajka ;)
Anonim
szkoda że ciebie tutaj nie można hejtować jak ty hejtujesz pl raperów jesteś taki anonimowy zagubiony człowieczek w necie naprawdę żal mi ciebie.
Ziomek
I pisze to chłop z anonima hahaha
beb
Anonim jak zwykle pierdoli, znawca :) Andrzej, masz rację, jedynie Sokół pozostał wartościowym artystą. Pezet, totalnie się rozmienił na drobne, Taco skończył się prędzej, niż zaczął, a Quebo to pojebana ciekawostka, nic więcej. Medialny szum - gwarantowany, ale to byłoby na tyle. Niech ten twór nigdy nie powstaje :)
Jij
No i k.rwa wypowiedzieli się polscy słuchacze polskiego rapu i z kim tu komentować hmm chwila z nikim!!!
beb
No wypowiedzieli, nie wiem, jaki masz z tym problem. Wnieś coś do dyskusji, jeśli na nią tak liczysz ...kolego :)
lax
moze by byla moze nie , roznie bywa z tymi super grupami
Patryk L.
Właśnie o to chodzi, że mają tak wybujałe ego, że uważają się za wielkich artystów. Nic dziwnego, ludzie akceptują przeciętniaków na scenie. Natomiast Sokół z nich jest najsłabszym raperem, w ogóle nie płynie, on tylko recytuje.
Anonim
Sokół jedynie utrzymuje poziom Pezet to jakieś populistyczne wysrywy rapuje quebonafide to produkt bez skili a taco chyba pod ziemię się schował
pdf nuk
Rewolucyjna beka by była z tego projektu
Old school
No na pewno, wtedy kilka wydanych płyt, a kasa jak przez cały okres kariery.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>