Sarius

Sarius

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-10-19 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Sarius prezentuje trzeci singiel promujący jego nadchodzący krążek "Antihype". Utwór "Japy" wyprodukował Gibbs, a gościnnie udzielił się w nim Ten Typ Mes. "Antihype" pojawi się na rynku 10 listopada bieżącego roku. Znamy też kilku kolejnych gości.

kategorie:
dodano: 2017-10-19 13:45 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Po bardzo dobrze przyjętych ostatnich projektach, Sarius powraca z kolejnym albumem, jednocześnie startując z własnym kanałem YouTube pod nazwą "Antihype". Tak też będzie nazywała się ta płyta, która została w całości wyprodukowana przez Gibbsa i będzie zawierać 14 numerów. Oprócz gospodarza usłyszymy na niej pięciu skrajnie odmiennych gości, których sylwetki zostaną przedstawione niebawem.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-10-12 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Sarius prezentuje drugi singiel promujący jego nadchodzący krążek "Antihype". Utwór "Wiosna", podobnie jak i cały album, wyprodukował Gibbs. Za video odpowiada ekipa sensi&. "Antihype" pojawi się na rynku w listopadzie bieżącego roku. Niebawem więcej szczegółów, a preorder płyty znajdziecie pod adresem http://mariusztosarius.pl

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2017-10-10 18:44 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Po bardzo dobrze przyjętych ostatnich projektach, Sarius powraca z kolejnym albumem, jednocześnie startując z własnym kanałem YouTube pod nazwą "Antihype". Tak też będzie nazywała się ta płyta, która została w całości wyprodukowana przez Gibbsa i będzie zawierać 14 numerów. Oprócz gospodarza usłyszymy na niej pięciu skrajnie odmiennych gości, których sylwetki zostaną przedstawione niebawem.

Tagi:
video
dodano: 2017-10-05 20:48 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Sarius to taki raper, u którego stosunek hajpu do skilla jest raczej odwrotnie proporcjonalny. Po świetnym "I żyli krótko i szczęśliwie", który niestety zaliczył kiepską sprzedaż, częstochowski raper zakończył współpracę z Asfalt Records i myślał o zakończeniu kariery muzycznej. Na całe szczęście z pomocą przyszli przyjaciele, w tym producent Gibbs, który wyrwał Mariusza z marazmu i wspólnie z nim wydał na początku tego roku bardzo solidny materiał przy współpracy z Stoprocent i STAGE., jakim było "czaseM EP". Teraz uczestnik akcji Młode Wilki 2015 zapowiada swoją nową płytę i uderza singlem pt. "To Co Chcesz".

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-03-23 17:44 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

"Nocna straż" to kawałek zamykający wydaną 14 marca EP-kę Sariusa. Wcześniej raper promował materiał teledyskami do utworów "Dziedzic korony", "Czasem", "Facet" oraz "Antyhajp". Ostatnie sztuki wydawnictwa wyprodukowanego przez Gibbsa można zamawiać w sklepie Stoprocent.

Tagi:
video
dodano: 2017-03-13 16:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 2)

Dzień przed premierą EP-ki "czaseM" Sarius udostępnia klip do kolejnego utworu, który znajdzie się na materiale. Kawałek "Facet", jak i całą resztę krążka wyprodukował Gibbs. Video zostało nakręcone w formie "freestyle shot".

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2017-02-20 20:56 przez: Kacper Szymański (komentarze: 2)

Sarius zaprezentował słuchaczom teledysk do tytułowego utworu z nadchodzącej EP-ki. Klip do "Czasem" zrealizował Radosław Furmanek, a za produkcję utworu odpowiada Gibbs. To kolejny singiel zapowiadający nowy materiał artysty, zrealizowany mimo wcześniejszych zapowiedzi zakończenia kariery muzycznej.

Tagi:
video
dodano: 2017-02-10 20:20 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Drugi singiel z nowego materiału Sariusa, którym uczestnik poprzedniej edycji Młodych Wilków atakuje po chwili muzycznego zwątpienia. Mocny banger na piątkowy wieczór. Premiera "CzaseM" już 14 marca, dostępny jest też preorder.

Tagi:
video
dodano: 2017-01-31 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 15)

Ostatnio sporo zamieszania wywołały komentarze Sariusa, które interpretować można było jak info o zakończeniu kariery. Okazuje sie, że jednak nic z tego - częstochowski MC otrzymał zastrzyk wsparcia od fanów i przyjaciół i atakuje nas nowym materiałem! Dziś dostajemy teledysk oraz komentarz od autora...

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-01-15 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

W ostatnich dniach burzę spowodował wpis Sariusa, w którym podziękował on słuchaczom za 3-letnią podróż, dodając "to by było na tyle" i zapowiadając ostatni koncert w Bydgoszczy. Tuż przed tym koncertem sytuację skomentował bydgoski reprezentant i uczestnik pierwszej edycji Młodych Wilków, Bisz.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-01-06 13:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

Świetnie przyjęty przez słuchaczy i dziennikarzy album zamknął rok 2016 w wykonaniu Sariusa. Co dalej? Wygląda na to, że tajemnicza przerwa, o której uczestnik ostatniej edycji Młodych Wilków informuje na swoim FB...

Tagi:
video
dodano: 2016-12-08 12:25 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Sarius prezentuje mix trzech utworów z płyty "I żyli krótko i szczęśliwie" w jednym klipie. Raper Asfaltu rapuje kolejno zwrotki z "Mariusz to Sarius", "Ivanushka" oraz "Bezsen-s". Produkcja wybranych kawałków, jak i całego materiału, to dzieło duetu Voskovy.

Tagi:
video
dodano: 2016-11-03 12:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 2)

Eripe, Bonson oraz Sarius promują swoją wspólną trasę koncertową "RAPTOOR", która obejmie 12 polskich miast. Produkcją numeru zajął się duet producencki HVZX, a obraz to dzieło Adriana Kawy.

Tagi:
dodano: 2016-10-27 12:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

"Lodu pan" z gościnnym udziałem VNMa i Bisza to drugi singiel promujący nadchodzący wielkimi krokami album Sariusa - "I żyli krótko i szczęśliwie", premiera już 18 listopada!

Tagi:

Strony